Kerkohet Motorrist Xhenerik 👨🏻‍🔧 Tirane

Oferta Pune 13/01/2021 15:07 Post ID: 17663


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist Xhenerik
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania - Harta
Lexime 331

Kerkohet Kerkohet Motorrist Xhenerik 👨🏻‍🔧

⚙️Te kete eksperience pune te meparshme

🔩Mosha e preferuar mbi 25 vjec

🔧Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme

⚙️Ambieti i pershtatur me kushtet optimale per kryerjen e punes dhe menaxhim ekselent 

🔧 Ofrojme pagesa te kenaqshme ne baze te aftesive te aplikuesve.

📍Adresa:Kombinat, Tirane

Afati i fundit i aplikimit: 07/02/2020 18:08

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17663