Kerkoj Operatore Tirane

Oferta Pune 21/10/2020 19:44 Post ID: 17651

26,000 Leke


Pagesa 26,000 Leke
Pozicioni operatore
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3778

Kerkoj operatore femer , te ket njohuri mbi kompjuterin si dhe te jete e komunikueshme dhe e afte per pune , per me shum info kontakt whatss app

Afati i fundit i aplikimit: 15/09/2020 13:44

Anetari ID: 2026

photo

Njoftimi ID: 17651