📢 Vila Luara kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 14/10/2020 00:21 Post ID: 17650


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhiniere ,furrxhi, shitese,agjent shitjesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1606

📌Vila Luara , nje vile mjaft komode dhe moderne ofron sherbim cilesor dhe ambjent shume familjar per te gjithe frekuentuesit e saj.

Vila Luara kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes :

- Kuzhiniere

- Furrxhi

- Shitese

- Agjent shitjesh

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

  - Te kene eksperience te meparshme pune.

  - Te jene te sjellshem dhe korrekte.

  - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

  - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

-  Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes.

Ofrohen :

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵Pagese e kenaqshme .


📍 Adresa : Rruga Luigj Gurakuqi.

📲Per me shume informacione mund te kontaktoni ne numrin tone te kontaktit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 11/10/2020 14:40

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 17650