🗣 Kerkohen te punesohen operatore telefonike Tirane

Oferta Pune 18/10/2020 13:19 Post ID: 17578

500 Euro

  • 🗣 Kerkohen te punesohen operatore telefonike


Pagesa 500 Euro
Pozicioni -Operatore -Retention -Supervizor
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3866

 🗣Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:

▪️Anglisht


▪️Gjermanisht 


▪️Spanjisht 


▪️Italisht

▪️Greqisht (me ose pa eksperience)

👉🏻Në pozicionet:


Agjente telefonike


• Retention 


• Supervizore


👉Kriteret e aplikuesit:


▪️Disponibiliteti: Full-time⏰


▪️Page baze 500 euro + bonuse te kenaqshme 💵


▪️Me eksperience👤


👉Ofrojme :


✨Ambjent komod dhe motivues.


📲Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e kontaktit ose Whatsapp ‪
Afati i fundit i aplikimit: 10/10/2020 16:16

Anetari ID: 2695

photo

Njoftimi ID: 17578