Kompleksi Dine kerkon Personel Tirane

Oferta Pune 08/10/2020 17:13 Post ID: 17510


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Krepier, Picier, Banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1022

Kompleksi Dine kerkon personel:

- Krepier

-Picier

-Banakier 

Kriteret e aplikuesit:

Ekperienca eshte kriter i domosdoshem.

Te jene te afte per te menaxhuar fluksin ne pune.

Te jene etike me stafin dhe klientet.

Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

Adresa: Xhamlliku, TiraneAfati i fundit i aplikimit: 10/10/2020 16:42

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17510