📣 Kerkohen operatore te kualifikuar ne fushen financiare 🇮🇹 (Forex) Tirane

Oferta Pune 08/10/2020 22:47 Post ID: 17453


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator Italishte
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 799

📣Po kerkon nje vend qe fitohet shume dhe punohet pa stres ?📣

Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! 🔔

👉Kriteret e Kandidatit :

▪️Te jete njohes i mire i gjuhes Italiane 🇮🇹

▪️Te kete eksperiencte minimale te pakten 1 vite ne fushaten Forex🗣

▪️Te kete aftesi te mira komunikuese 👥

👉Ofrojme :

▪️Pagese baze + Perqindje(%) per cdo FTD 💶

▪️Ambiente modern dhe motivues✨

📍Adrsa:Blloku, Tirane.Afati i fundit i aplikimit: 10/10/2020 17:06

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17453