๐Ÿ”ด Rossman & Lala shpall vende te lira pune. Tirane

Oferta Pune 21/10/2020 11:01 Post ID: 17222


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites,kasier,sistemues.
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 7460

๐Ÿ“ฃRossman & Lala shpall vende te lira pune ne pikat e shitjes :

    ๐Ÿ“ Kopshti Zoologjik.

    ๐Ÿ“ Qender.

    ๐Ÿ“ Concord Center.


 ๐Ÿ”ธPozicioni i punes :

  - Shites

  - Kasier

  -  Sistemues

๐Ÿ”น Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te mepareshme pune.

   - Te jene te sjellshem dhe korrekte.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

โšซOfrohen :

 โœ”๏ธ Kushte te mira pune.

  ๐Ÿ’ต Pagese e kenaqshme .

Te intersuarit  te dergojne CV ne adresen e emailit : [email protected]

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 04/10/2020 11:51

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 17222