💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent shitje ne terren Tirane

Oferta Pune 22/10/2020 19:46 Post ID: 17156


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent shitje ne terren
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Tirane - Harta
Lexime 1967

💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,
kerkon:

👉Agjent shitje ne terren

▪️ Kandidatet preferohet te kene:

 •Aftesi shume te mira komunikimi🗣

•Te kene aftesi vetmenaxhuese👤

 •Te kene minimalisht arsim te mesem🎓

 •Eksperienca e punes perben avantazh〽️ 

Te kene patente + automjet personal 🚙 

• Preferohet mosha mbi 23 vjec 👥

👉Ofrohet:

 • Page e kenaqshme e standarteve Europiane📑

• Page baze + bonuse per tejkalim targeti💶

 • Trajnime te vazhdueshme 📉 📈


Personat e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre ne adresen emailit:

📩[email protected]

📲 ose ne numrin e kontaktit

🔹Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen.
Cdo informacion i derguar do te trajtohet sipas ligjit "Per mbrojtjen e te dhenave personale".

📍Intervistat dhe trajnimet zhvillohen prane zyrave tona ne qytetin e Tiranes.Afati i fundit i aplikimit: 10/11/2020 16:19

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17156