🗣 Kerkohen te punesohen Operatore Gjermanisht, Spanjisht, Italisht Tirane

Oferta Pune 02/10/2020 10:44 Post ID: 17150


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1141

 🗣 Kerkohen  te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:

▪️Gjermanisht 🇩🇪

▪️Spanjisht 🇪🇸e

▪️Italisht 🇮🇪

👉Kriteret e aplikuesit:

▪️Disponibiliteti: Full-time⏰

▪️Page baze+ bonuse te kenaqshme 💵

▪️Me ose pa eksperience👤

👉Ofrojme :

✨Ambjent komod dhe motivues.

📲Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e kontaktit 

📩 Email: [email protected]

📍Adresa: Sheshi Willson, Tirane

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17150