🍸 Eiden Kompleks Shpall vende te lira pune Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 19:31 Post ID: 17146


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes Kamarier/e, Banakier/e , Ndihmes Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 676

Eiden Kompleks Kerkon te punesoje :

◾️Banakier/e( me eksperience pune)

◾️Ndihmes Banakier/e

◾️Ndihmes Kamarier/e

👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

🔸Te jete nga mosha 20-30 vjec.

🔸Te kete me ose pa eksperience te meparshme pune.

👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📍Adresa: Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania


Afati i fundit i aplikimit: 06/02/2021 12:31

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17146