📣 Big Bite kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 29/09/2020 01:11 Post ID: 17006


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjes fast foodi,kasiere,motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1651

🔘 Big Bite kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes

- Punonjes fast foodi.

- Kasiere(femer)

- Motorrist(sherbim delivery)

👉Kriteret per kandidatet  ne pozicionin e punes kasiere: 

- Me ose pa eksperience.

- Te jete fleksibel me oraret e punes.

- Mosha 20-35 vjece.

- Kontrate 1 vjecare.

👉Kriteret  per kandidatet  ne pozicionin e punes motorrist :

- Me motorrin e tij

- Me motorrin e kompanise

 👉Kriteret per kandidatet per pozicionin punonjes fast foodi :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

    - Te punojne me turne.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune.  

🔷Ofrohen : 

✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese  shume e kenaqshme+ siguracione.

  - Pagesa kryhet nje here ne jave.

 - Nje dite pushimi ne jave.


📲 Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Ju mirepresim !  Afati i fundit i aplikimit: 01/10/2020 14:19

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 17006