💥EAT ME kerkon personel💥 Tirane

Oferta Pune 26/09/2020 19:28 Post ID: 16851


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni •Fastfoodier •Picajol
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 730

📌EAT ME kerkon personel

•Fastfoodier

•Picajol

📎Kerkohet:

▪️Eksperience e meparshme pune

▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes

▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

▪️Te jene korrekt dhe etik ne pune

📎Ofrohen:

▪️Ambient teper i mire pune!

▪️Paga e kenaqshme!

📍Adresa: Rruga Pjeter Budi, Qyteti Studenti, perballe godines 11-12

👉🏻Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 29/09/2020 11:38

Anetari ID: 2695

photo

Njoftimi ID: 16851