🗣Kompania SAMOA UC GROUP kerkon Operatore dhe Supervizore per fushaten Vodafone Casa Tirane

Oferta Pune 26/09/2020 10:51 Post ID: 16749


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore, Supervizore
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1588

Kompania SAMOA UC GROUP kerkon :

👉🏻50  Operatore 

👉🏻3 Supervizore

Gjuha italiane,fushata :Vodafone Casa

🔶Ofrohet:

🔸 Trajnim

🔸 Sistem pune me orare part time/full time

🔸 Kontekst nderkombetar dhe ambient pune dinamik

🔸 Kontrate pune e rregullt

🔸 Orar fleksibel me turne

🔸 Perkujdesje ndaj nevojave te personave

🔸 Mundesi rritje brenda kompanise

🔸 Trajnim I vazhdueshem dhe vleresim ndaj perkushtimit te treguar per punen

🔸 Evente te kompanise


🔷Kualifikimet:

🔹 Eksperience ne call center

🔹 Niveli minimal I gjuhes italiane B2

🔹 Disponobilitet full time ose part time

🔹 Njohuri te mira te perdorimit te PC-se (niveli i ndermjetem)


📧Te interesuarit mund te dergojne CV-ne e tyre ne:

[email protected]
Afati i fundit i aplikimit: 28/09/2020 14:30

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 16749