đź—ŁKerkohen Agjente Shitjesh ne Tiraneđź—Ł Tirane

Oferta Pune 22/09/2020 18:52 Post ID: 16639


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente shitjesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha 40-50 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1218

đź—ŁKompania e frutave te thata "Sonjada" kerkon Agjente shitjesh  ne Tirane!!!

👉🏻Kriteret e kandidatit :

🔸Te kete ekperience mbi 7 vite si agjente shitjesh.

🔸Preferohet te jete mbi moshen 40 vjec.

👉🏻Ofrojme:

🔹Pagesa baze + perqindje%

🔹Fitime te pakufuzuara, bonuse javore dhe mujore!


đź“ŤAdresa: Marie Kraja, Tirane


Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 16639