📣 Kancelaria King Office kerkon te punesoje Shitese Tirane

Oferta Pune 02/10/2020 09:05 Post ID: 16543


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk, Tirane - Harta
Lexime 2625

👉🏻Kerkohet Shitese per Kanceleri

▪️Kanceleria King Office po zgjeron deget ne zona te ndyshme te Tirane dhe eshte ne kerkim per shitese qe do te kontribojne ne krijimin e nje emri ne treg. Personat duhet te jene  te disponueshme per turnin e pare dhe te  dyte, ne zonen e Freskut dhe Xhamllikut.

▪️Fillimisht, ofrojme trajnim profesional mbi strukturat e marketingut AIDA.

👉🏻Kerkohet: 

✅Te jete e komunikueshme,

✅Korrekte me oraret dhe stafin,

✅Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh.

▪️ Ofrojme :

💶 Pagesa eshte fikse +bonuse

✨ Ambient komod dhe motivues. 

📧 Email: [email protected]

🔅 Ju mirepresim!


Afati i fundit i aplikimit: 23/10/2020 10:52

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 16543