Kompania FS Group kerkon te punesoje Operatore Tirane

Oferta Pune 16/10/2020 23:12 Post ID: 15463


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 5029

rkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX 

Pozicionet :

-Broker

-Retention (Account Manager)

Kriteret e kandidatit

•Të zoterojë gjuhen Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht  ;

•Të jene me ose pa eksperiencë  në këtë fushatë ;

•Të ketë aftësi të mira komunikimi;

Ofrojmë:

•Paga bazë  te kenaqshme + Siguracione

•Bonuse konkuruese 

•Ambient komod dhe motivues.

E-mail: [email protected]

Adresa : Rruga e Kavajes, TiraneAfati i fundit i aplikimit: 16/10/2020 09:29

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 15463