📣Omega Solutions Group kerkon operator te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)🇬🇧 Tirane

Oferta Pune 02/10/2020 18:24 Post ID: 15323

400 Euro

  • 📣Omega Solutions Group kerkon operator te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)🇬🇧


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Operator Anglishte
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Zogu i Zi - Harta
Lexime 1974

📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣

👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT

👉Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme.

✅Paga baze duke filluar nga 400€ plus bonuset shume te mira,

✅Kushte komode dhe ambjente mikepritese.

📌Keni nje mundesi te arte qe ju mundeson te keni te ardhura mujore pa limit nese keni deshiren te punoni.

👉Aktualisht kerkojme operatore per adresat e meposhtme:

  📍Adresa: Zogu i Zi

👉Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email📧 : [email protected]

👉Ju mirepresim ne ambjentet tona per interviste tek Komuna e Parisit, prane Postes Shqiptare ku behet vetem rekrutimi.Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2020 15:25

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 15323