GRIND BAR LOUNGE KERKON STAFF Tirane

Oferta Pune Data: 19/07/2020 18:47 Post ID: 14122


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni BANAKIERE KAMARIERE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 146

GRIND BAR LOUNGE KERKON TE PUNESOI :

BANAKIERE (femer)

KAMARIERE (femer)

KRITERET E KANDIDATIT PER VENDIN E PUNES

TE JENE TE GATESHME PER TURNIN E DYTE

TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE

TE JENE TE SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET

TE JENE POZITIVE DHE TE PERKUSHTUAR NE PUNE

GRIND BAR LOUNGE OFRON KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PAGESA TE KENAQESHME + SIGURACIONE

ADRESA: UNAZA E RE  ASTIR RRUGA TEODOR KEKOAfati i fundit i aplikimit: 09/08/2020 20:09

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 14122