Rada Bar Kerkon Banakier dhe Kamarier Tirane

Oferta Pune Data: 15/07/2020 22:12 Post ID: 13943


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier dhe Banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 202

Rada Bar Kerkon te punesoj :

-Banakier dhe Kamarier

Kriteret e kandidatit :

-Te jene me eksperience pune te meparshme

-Mosha preferohet mbi 22 vjec 

Page e kenaqshme + bakshishe + siguracione 

Adresa: Rruga 5 Maj brenda Concord Center
Afati i fundit i aplikimit: 08/08/2020 11:08

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 13943