Caffe Polis kerkon kamarier/e, banakier/e, sanitare Tirane

Oferta Pune 12/07/2020 11:10 Post ID: 13679


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier/e, banakier/e, sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Harta
Lexime 365

Caffe Polis kerkon te punesoje :

-Kamarier/e

-Banakier/e

-Sanitare

Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme.

Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

Adresa : Rruga Bardhyl


Afati i fundit i aplikimit: 04/08/2020 13:53

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 13679