Kompania me e madhe Forex kerkon te punesoje AGJENTE BURSE 🇮🇹 Tirane

Oferta Pune Data: 29/07/2020 16:50 Post ID: 13457

400 Euro

  • Kompania me e madhe Forex kerkon te punesoje   AGJENTE BURSE  🇮🇹


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agent Forex, Retention (Account Manager)
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1385

📣Kompania lider FOREX ne treg kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇮🇹

👉Pozicionet :

•Agent Forex

•Retention (Account Manager)👉Kriteret e kandidatit

•Te zoteroje gjuhen Italiane 🇮🇹

•Te kete eksperience  ne kete fushate ;

•Te kete aftesi te mira komunikimi;

Ofrojme:

•Paga baze  400 Euro

•Bonuse konkuruese ( deri ne 20 % te FTD-se)•Ambient komod dhe motivues.

Kontakton:

• Whatsapp ne numrin e kontatit

📧E-mail: [email protected]

📍Rruga e Elbasanit, Tirane 


Afati i fundit i aplikimit: 01/08/2020 17:36

Njoftimi ID: 13457