BAR SNACK MON AMI KERKON STAF Tirane

Oferta Pune Data: 29/07/2020 08:51 Post ID: 13257


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni KAMARIERE SANITARE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania - Harta
Lexime 591

BAR SNACK MON AMI KERKON TE PUNESOI:

KAMARIERE (femer)

SANITARE

KRITERET 

TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE

TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET

TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE

TE JETE E GATESHME TE PUNOI ME TURNE

TE JETE POZITIVE DHE ME INTEGRITET NE PUNE

BAR SNACK MON AMI OFRON KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PAGE + BAKSHISHE + SIGURACIONE

ADRESA :BULEVARDI GJERGJ FISHTA


Afati i fundit i aplikimit: 30/07/2020 20:40

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 13257