Vila 135 kerkon banakiere Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 20:03 Post ID: 11877


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2011

📣Vila 135 kerkon Banakiere (femer)

Kriteret : Te jete rreth  moshes 30 deri 35 vjece

Te kete eksperienc te mepareshme pune 

Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin 

Te jete pozitive dhe me integritet ne pune

👉Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📍Adresa : Rruga e Barikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri


Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2021 13:22

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 11877