Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28 Himare

Oferta Pune Data: 12/07/2020 12:01 Post ID: 10369

30,000 Leke

  • Kerkohet Kamarier  ne Restaurant Himara 28


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Qender
Adresa Pedonalja e Himares - Harta
Lexime 481

Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 

Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e punes jane profesioniste, pozitive dhe me integritet ne pune. 

*Mbulohet fjetja

*Mbulohet ushqimi 

*Mbulohen siguracionet

Oraret e punes jane shume te favorshme dhe fleksibel 10-12 ore me pushim ne dreke. Pagesa eshte shume e kenaqshme. Ka BONUSE ne pagese ne baze te performances dhe perkushtimit.


Periudha e Punes:

1 Qershor-30 Shtator


Te interesuarit te kontaktojne ne telefon ose whatsapp ne numrin .Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 10369