oferta pune

Tirane

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
ūüď£Oferte puneKerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane.Orari: Full-time dhe part-time. Fundjava pushimPozicioni: Operator telefonik.Ofrojme:‚úÖ* Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL) ‚ú...
 • Profesioni: Operatore Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Fast Food Piceri 23foodendmore Kerkon Staf: Motorrist/Picier/Fast Food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ūüď£Oferte pune ūüď£Fast food piceri 23foodendmore kerkon te punesoj:   ‚úÖ1.Motorrist:                   -te di zonen,    ...
 • Profesioni: Motorrist/Picier/Fast food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Post Vakant Per Hidraulik , Ndihmes Hidraulik

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
...
 • Profesioni: hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Kerkohen Operatore Per Konsulence Outbound- Italisht (Tek Stadiumi Dinamo)

Rruga Emin Duraku, prane Stadiumi Dinamo Pagesa: 1,000 Euro
5G Solutions nje kompani e specializuar ne telemarketing ne kuader te zgjerimit organik te brendshem te stafit,kerkon te punesoje operatore te cilet zoterojne gjuhen italiane.Kompania jone ofron:‚ÄĘ    Rroge baze ...
 • Profesioni: operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/02/2020
Tirane

Kompania Pro - Aqua International Ofron Vend Pune Per Angjent/agjente

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ūüď£Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune : Per angjent/agjente terreniūüď£‚úÖJeni energjik¬† ,ambicioz me aftesia te mira komunikimi?‚úÖJeni midis 22-40 vjec/e?‚úÖDeshironi mundesi trajnimi dhe te jeni pjese e nje rrjeti nderkombetar ?‚...
 • Profesioni: angjent/agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Argjendari Kleopatra Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Argjendi Kleopatra Kerkojm Te Punesojm Shitese Me apo Pa Eksperience Mosha 20/30 Te Jete e Komunikueshme Paga E Kenaqeshme + Siguracioni 8 ore ne Dite  ...
 • Profesioni: shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/02/2020
Tirane

FINANCIER/KONTABILIST (Senior), Tirane

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ūüď£Oferte pune ūüď£Kompania konsulence Kontabel & Ligjore ne Tirane, kompani me rreth 15 veta staf profesionistesh, kerkon te punesje nje person n√ę pozicionin financier/kontabel (niveli: Senior).Personat e interesuar duhet te plot...
 • Profesioni: FINANCIER/KONTABILIST
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke Aplikimet deri me: 12/03/2020
ūüď£Oferte puneKerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane.Orari: Full-time dhe part-time. Fundjava pushimPozicioni: Operator telefonik.Ofrojme:‚úÖ* Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL) ‚ú...
 • Profesioni: Operatore Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Nicosia Academy Kerkon: Kamarier/e ^ Banakier/e

Astir Bar Flamingo Pagesa: 30,000 Leke
Nicosia Academy kerkon te punesoj:- kamarier/e- banakier/e‚úÖ-Me eksperience pune‚úÖ-Kushte shume te mira pune‚úÖ-Paga 30000leke+ siguracioneūüĎČAdresa: Astir Bar Flamingo...
 • Profesioni: kamarier/e ^ banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Tirane, Mundesi E Mire Punesimi: Contabile/Data Entry

ministria e drejtesise Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/02/2020
Hai esperienza come contabile/back office/data entry? Vuoi entrare a far parte di una realtà dinamica e strutturata? Allora fatti trovare!Il nostro cliente è una solida realtà operante in ambito Contabilità, ci ha incaricato di selezionare : c...
 • Profesioni: Contabile/Data entry
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

FINANCIER/KONTABILIST (Senior), Tirane

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/02/2020
ūüď£Oferte pune ūüď£Kompania konsulence Kontabel & Ligjore ne Tirane, kompani me rreth 15 veta staf profesionistesh, kerkon te punesje nje person n√ę pozicionin financier/kontabel (niveli: Senior).Personat e interesuar duhet te plot...
 • Profesioni: FINANCIER/KONTABILIST
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Fast Food Piceri 23foodendmore Kerkon Staf: Motorrist/Picier/Fast Food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 13/03/2020
ūüď£Oferte pune ūüď£Fast food piceri 23foodendmore kerkon te punesoj:   ‚úÖ1.Motorrist:                   -te di zonen,    ...
 • Profesioni: Motorrist/Picier/Fast food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Kerkohet Banakier/e

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar kafe ne rrugen 5 maj ne Tirane kerkon te punesoje banakier/e me dhe pa eksperience.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Forex

Laprak√ę, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Kerkohen agjente ne forex per gjuhet Spanjisht dhe Italisht. Pagesa duke filluar nga 500‚ā¨. ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

Kerkohen Operatore Per Konsulence Outbound- Italisht (Tek Stadiumi Dinamo)

Rruga Emin Duraku, prane Stadiumi Dinamo Pagesa: 1,000 Euro
5G Solutions nje kompani e specializuar ne telemarketing ne kuader te zgjerimit organik te brendshem te stafit,kerkon te punesoje operatore te cilet zoterojne gjuhen italiane.Kompania jone ofron:‚ÄĘ    Rroge baze ...
 • Profesioni: operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/02/2020
Tirane

Argjendari Kleopatra Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/03/2020
Argjendi Kleopatra Kerkojm Te Punesojm Shitese Me apo Pa Eksperience Mosha 20/30 Te Jete e Komunikueshme Paga E Kenaqeshme + Siguracioni 8 ore ne Dite  ...
 • Profesioni: shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/02/2020
Tirane

Agjent Imobiliar Me Rroge Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii Pagesa: 60,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2022
Ti je nje i ri ose e re qe ke deshire te mesosh nje profesion te paguar mire si ai i Agjentit Imobiliar. Ke mbaruar shkollen e larte dhe ke provuar disa pune por asnjera nuk te ka permbushur mjaftueshem qe ta besh per kohe te gjate. Komunik...
 • Profesioni: Menaxher i Maredhenieve Me Klientin
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 21/02/2020
Tirane

Tirane, Mundesi E Mire Punesimi: Contabile/Data Entry

ministria e drejtesise Pagesa: Me Marreveshje
Hai esperienza come contabile/back office/data entry? Vuoi entrare a far parte di una realtà dinamica e strutturata? Allora fatti trovare!Il nostro cliente è una solida realtà operante in ambito Contabilità, ci ha incaricato di selezionare : c...
 • Profesioni: Contabile/Data entry
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/02/2020
Tirane

XP Contact Center Eshte Ne Kerkim Te 50 Agjent Shitje

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania Pagesa: 700 Euro Aplikimet deri me: 24/09/2020
KERKOHET : Zoterim i gjuhes gjermane ose angleze Aftesi te mira komunikuese dhe te punoje ne grup Te kete e eksperience ne fushen e Call Center Page baze e kenaqshme + Bonuse te larta Ambicie per te arritur rezultate te larta OFROHET : Ko...
 • Profesioni: operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/02/2020
Kavaje

Restorant Bar Kafe Shkembi I Kavajes Kerkon Te Punesoje Staf

Shk√ęmbi i Kavaj√ęs, Durr√ęs, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant bar kafe Shkembi i Kavajes kerkon te punesoje:1. Ndimeskuzhinier2. Banakiere (femer)3. Kamarier4. Pastruse (femer)Kerkohen me eksperience pune. ...
 • Profesioni: Ndimeskuzhinier/ Banakiere/ Pastruse/ Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/02/2020
Durres

Kerkoj Punetor Ne Nje Firme Rrobaqepsie

Shijak, Albania Pagesa: 35,000 Leke
Kerkoj punetor ne nje firm rrobaqepsie ne lagjen Erzeni, Shijak.Punetor me ose pa eksperienc pune. Paga 35.000 leke Transportin e mbulon firma me autobuzaNr tel: , ...
 • Profesioni: Rrobaqep√ęse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Butik Bevi Kerkon Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Butik BeviKerkon shitese me eksperince punePaga e kenaqshmeMosha 20-35 vjec....
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 20/02/2020
Tirane

Kompania Pro - Aqua International Ofron Vend Pune Per Angjent/agjente

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ūüď£Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune : Per angjent/agjente terreniūüď£‚úÖJeni energjik¬† ,ambicioz me aftesia te mira komunikimi?‚úÖJeni midis 22-40 vjec/e?‚úÖDeshironi mundesi trajnimi dhe te jeni pjese e nje rrjeti nderkombetar ?‚...
 • Profesioni: angjent/agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Durres

Menaxher Hoteli

Shk√ęmbi i Kavaj√ęs, Durr√ęs, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/03/2020
 ‚ÄúMajestic Hotel‚ÄĚ eshte ne kerkim te nje kandidati serioz dhe me eksperience per pozicionin: "Menaxher Hoteli",Te interesuarit duhet te plotesojne keto kushte:‚ÄĘ Te jene diplomuar ne nje shkolle te larte hotelerie ose te ngja...
 • Profesioni: menaxher
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Butik Storm Kerkon Shitese.

Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke
 Butik Storm kerkon shitese. Kerkohet dikush pa impenjime, te jete e lire gjate dites,e shkathet,e komunikueshme dhe te kete eksperience pune. Behet fjale per turnin e dyte 6 ore pune nga ora 15:00-21:00 ....
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 20/02/2020
Tirane

Post Vakant Per Hidraulik , Ndihmes Hidraulik

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
...
 • Profesioni: hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Estetiste

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/04/2020
AB Salon oferon vende pune per estetiste me eksperience mbi 3 vjet.te interesuarit te paraqiten pran qendres sone....
 • Profesioni: Estetiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Kompania Me Multi Sherbime Dentare ‚ÄúDental GB‚ÄĚ Eshte Ne K√ęrkim P√ęr Nj√ę GRAPHIC DESIGNER

Bulevardi D√ęshmor√ęt e Kombit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kandidati duhet te kete njohuri t√ę mira t√ę programeve grafike si: Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Premiere , After Effects ..) etjT√ę realizoj√ę projektet grafike p√ęrsa i p√ęrket krijimit t√ę fletushkave, broshurave, banderolave, shenjave...
 • Profesioni: Graphic Designer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Lucky Bar Kerkon Kamariere

Rruga Mihal Ciko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lucky Bar Kerkon Kamariere paga e kenaqeshme kushte shum te mira pune Adresa te mozaiku i tiranes ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Bar 00 Tek Rruga E Durresit Kerkon Te Punesoje Banakiere/banakier Paga E Kenaqshme

Rruga e Durr√ęsit, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 05/04/2020
Bar 00 tek Rruga e Durresit kerkon te punesoje banakiere/banakier paga e kenaqshme oraret e pershtatshme te ineresuarit te kontaktojne. ...
 • Profesioni: banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/02/2020
Tirane

Parukeri Estetik Brilant Kerkon Te Punesoje Nje Parukiere Te Pergjithshme.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Parukeri Estetik Brilant kerkon te punesoje nje parukiere te pergjithshme.Pagesa me marreveshje.Per info kontaktoni ne nr Cel ose ne instagram @parukeri_estetik_brilant      ...
 • Profesioni: Parukiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/02/2020
Tirane

Kerkojme Shitese

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/02/2020
Phonect store kerkon shitese, turni i pare ne orarin 9:00-16:00. Page e kenaqshme+ siguracione.Kerkohet me eksperience pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/02/2020
Tirane

Operator Telefonik (Call Center)

Kullat Binjake Tiran√ę, Bulevardi D√ęshmor√ęt e Kombit, Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro Aplikimet deri me: 31/03/2020
FinMarket kerkon te punesoje operator telefonik per Call Center -Me kohe te plote -Te zoterojne njeren nga gjuhet e meposhtme: *anglisht *italisht *greqisht -Eksperienca e meparshme perben avantazh Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne ...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 19/02/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim