🏡 oferta pune nga shtepia

🕵 Online 17 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje 

Fast Food Piceri Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Fast Food Piceri kerkon te punesoje Recepsioniste ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e komunikues... Kontakto

Operator Telefonik Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: Agjent telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Rruga e Elbasanit, Tiranë, Shqipëria
Zoteron gjuhen spanjolle? Je ne kerkim te nje pune full time dhe part time? Deshiron te punosh ne nje staf miqsor dhe mikprites? Deshiron te jesh ne nje ambient komod dhe harmonik? Deshiron fundjaven pushim? Nese mendon se keto jane a... Kontakto

🏠 Bashari Design Kerkon Te Punesoje Mobilier Me Eksperience, Montues Te Jashtem, Ndihmes Mobileri

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Mobilier , montues te jashtem, ndihmes mobilerie
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania
🏠 Bashari Design kerkon te punesoje:-Mobilier me eksperience-Montues te jashtem-Ndihmes mobilerie ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te  sjellshem dhe... Kontakto

🚖 Kompania CLEAN TAXI Kerkon Shofer Taksie

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Shofer Taksie
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Tiranë, Albania
 🚖 Kompania CLEAN TAXI kerkon shofer taksie.⏩Kerkesat:- Mosha deri 55 vjec.- Te kete patente te klasit D dhe deshmi taksie.- Te kete njohuri per qytetin e Tiranes.⏩Ofrohet:- Paga 50000 leke te reja + perqindje plus siguracione.📲📞Per m... Kontakto

NATURA THERAPY Kerkon Te Punesoje Perfaqesues Mjeksor Per Shitje

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Perfaqesues mjeksor per shitje
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Tiranë, Albania
NATURA THERAPY kerkon te punesoje Perfaqesues mjeksore per shitje 🔴 Nëse keni përvojë pune dhe njohuri në sektorin shëndetësor dhe tregun farmaceutik në Shqipëri, ne ju ofrojmë mundësi për punë me përgjegjësitë e ... Kontakto

Vend I Lire Pune Per Ekonomiste Kontabel Ne Zyre Kontabiliteti

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ekonomiste Kontabel
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Durrës, Albania
Ekonomiste Kontabel 🔷Te kete etike dhe profesionalizem 🔷Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunimi 🔷Page e mire📍Adresa: Durres , Lagjja nr 1 , tek Vollga perballe Muzeut Arkeologjik , pallati i Kokeve , kati i dyte, Studio Kontabel ... Kontakto

Bar Lounge Univers Kerkon Te Punesoje Barist ,Ndihmes Banakiere Dhe Sanitare

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Barist, Ndihmes Banakiere, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Astir, Tirane
▶️Bar Lounge Univers  kerkon te punesoje:-Barist -Ndihmes Banakiere (F)- Paga 30.000leke te reja+siguracione-Sanitare- Paga 30.000leke te reja-siguracione 👉🏻Kriteret:🔷Te jene etik gjate orarit te punes🔷Te k... Kontakto

Pozicione Te Lira Pune Ne Le Bon Tirana

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sherbim ne banak, Banakier, Krep/waffles
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga Dritan Hoxha dhe Rruga e Dibres, Tiranë, Albania
📍Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje aktivitetin⏩Pozicionet:-Sherbim ne banak-Banakier -Krep/waffles♦Ofrohet:Ambjent pune komod1 Dite ne jave pushim👥Mendon se je personi  duhur per keto pozicione pune?📲Apliko duk... Kontakto

Azienda Leader Nel Settore Cerca 25 Persone Per Inserimento Pubblicità E Gestione Social.

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: 25 persone per inserimento pubblicità e gestione social.
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Sheshi Taulantia
Azienda leader nel settore cerca 25 persone per inserimento pubblicità e gestione social.Chiedesi ottima lingua italiana, disponibilità immediata colloquio con prova. Settore adult.Ottimo compenso più bonus. ✅La ricerca si rivolge a:- 25 per... Kontakto

Gastro Organic Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania
✨Gastro Organic kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Sanitare 👉🏻Kriteret:🔷Te jene te rregullt dhe etik🔷Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻Ofrohen:🔷Kushte... Kontakto

Vende Te Lira Pune Per Inxhinier Elektrike, Inxhinier Mjedisi Dhe Inxhinier Hidroteknik Qe Te Jene D

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Inxhinier Elektrike, Inxhinier Mjedisi, Inxhinier Hidroteknik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Durrës, Albania
▶️Kerkohen te punesohen:-Inxhinier Elektrike-Inxhinier Mjedisi-Inxhinier Hidroteknik 👉🏻Kriteret:🔷Te jene etik gjate orarit te punes🔷Te kene aftesi te mira komunikuese, negociuese dhe pune ne skuader 🔷Ambicie dhe ... Kontakto

Kerkojme Baby-sitting Ne France

Pagesa: 1,500 Euro
 • Profesioni: Baby -sitting
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Rruga 5 Maji, Tirana, Albanie
♦Kerkojme baby-sitting Kerkojme baby-sitting per ne France Jo ne Shqiperi.   Rroga shume e kenaqshme 📝Me kontrat pune.   📲Per cdo informacion mos ngurroni te na kontaktoni WhatsappFaleminderit.... Kontakto

Kompania Click Marketing Kerkon Te Punesoje Operatore Call Center

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore Call Center
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Durres
⏩Kerkohen:-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup-Disponibilitet per te punuar sipas orareve te percaktuara -Page baze + bonuse maksimale ne varesi te shitjeve-Kontrate pune e rregullt sipas legjislacionit shqipetar... Kontakto

Restorant Tomahawk Kerkon Te Punesoje Staf Kuzhine, Kamarier/e, Kasiere, Sanitare, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: staf kuzhine, kamarier/e, Kasiere, Sanitare, Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Restorant Tomahawk kerkon te punesoje:-staf kuzhine-kamarier/e-Kasiere-sanitare-Pjatalarese ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe k... Kontakto

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Kompleksi Taiwan
Regency Casino Tirana ofron vende te lira pune ne keto pozicione:1 - Kameriere (Femer)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te rejanga kompania. Me bakshishe dhe bo... Kontakto

Kerkohet Pizzaiol Me Eksperience Pune Ne Berlin,Gjermani

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 04/12/2021
Tirana, Albania
Kerkohet pizzaiol me eksperience pune ne Berlin,Gjermani ✅Kriteret e punes:🔸Mosha deri ne 30 vjec 🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klien... Kontakto

Content Creator And Copywriter

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Content Creator and Copywriter
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 02/12/2021
Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Sinteza.DigitalBased in Tirana, and operating within Albania as well as with clients abroad, we develop effective & results-focused marketing strategies for forward-thinkingcompanies.We have the skills, the knowledge, and the expertise to advise... Kontakto

Regency Casino Tirana 💫 Ofron Vende Te Lira Pune Per Vajza Ne Pozicionin MBIKQYRESE TE MAKINAVE S

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Mbikqyrëse e makinave slot
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 04/12/2021
Kompleksi Taiwan
Regency Casino Tirana 💫  ofron vende të lira pune:                 - Mbikqyrëse e makinave slotKushtet e punës: 1- Puna është me 3 turne 8 orë në ditë ( gjate orarit te punes ka pausa) 5 ditë në javë ( dy ditë janë pushim)... Kontakto

NATURA THERAPY Ka Nevoj Për CALL OPERATOR

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Call Operator
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
📢NATURA THERAPY ka nevoj për: 👥CALL OPERATOR Për punë në qendër telefonike (call centar) në gjuhën shqipe.⏩Përgjegjësitë e punës përfshijnë:• Shitje telefonike të produkteve dhe shitje nëpërmjet rjeteve so... Kontakto

We Are Hiring: Agjent Forex Anglisht, Italisht, Spanjisht!

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjent, Team Leader, Retention
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Tiranë, Albania
♦ We are hiring: agjent forex   Anglisht, Italisht, Spanjisht! ➡ Cfar kerkojm: * Experience pune ne forex* Disponibilitet me kohe te plote➡Cfar Ofrojm: * Hot & fresh leads only* Baze + bonuse te ndryshme* Friendly environment * Mund... Kontakto

Kompani Ne Tirane Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Paketuesa, Vinciera, Magazinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Kombinat, Tirana, Albania
1-Paketuesa3-Magazinier -Te jene etike gjate orarit te punes -Me ose pa eksperience te meparshme pune▶️Ofrohet:-Kushte shume  te mira pune📞Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit.... Kontakto

🚖 Kompania CLEAN TAXI Kerkon Shofer Taksie

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Shofer Taksie
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Tiranë, Albania
 🚖 Kompania CLEAN TAXI kerkon shofer taksie.⏩Kerkesat:- Mosha deri 55 vjec.- Te kete patente te klasit D dhe deshmi taksie.- Te kete njohuri per qytetin e Tiranes.⏩Ofrohet:- Paga 50000 leke te reja + perqindje plus siguracione.📲📞Per m... Kontakto

We Are Hiring: Agjent Forex Anglisht, Italisht, Spanjisht!

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjent, Team Leader, Retention
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Tiranë, Albania
♦ We are hiring: agjent forex   Anglisht, Italisht, Spanjisht! ➡ Cfar kerkojm: * Experience pune ne forex* Disponibilitet me kohe te plote➡Cfar Ofrojm: * Hot dhe fresh leads only* Baze + bonuse te ndryshme* Friendly environment * Mundes... Kontakto

NATURA THERAPY Ka Nevoj Për CALL OPERATOR

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Call Operator
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
📢NATURA THERAPY ka nevoj për:dhenbsp;👥CALL OPERATORdhenbsp;Për punë në qendër telefonike (call centar) në gjuhën shqipe.⏩Përgjegjësitë e punës përfshijnë:• Shitje telefonike të produkteve dhe shitje nëpërmjet rjeteve social... Kontakto

Kerkojme Baby-sitting Ne France

Pagesa: 1,500 Euro
 • Profesioni: Baby -sitting
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Rruga 5 Maji, Tirana, Albanie
♦Kerkojme baby-sitting Kerkojme baby-sitting per ne France Jo ne Shqiperi.dhenbsp; dhenbsp;Rroga shume e kenaqshme 📝Me kontrat pune.dhenbsp; dhenbsp;📲Per cdo informacion mos ngurroni te na kontaktoni WhatsappFaleminderit. ... Kontakto

Kerkohet Perkthyes/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Perkthyese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Kaizen Shpk kërkon të punësojë një përkthyes ose përkthyese për gjuhët Anglisht-Shqip. Nuk është kusht i domosdoshëm përvoja, por kërkohet dikush që është i përkushtuar dhe dëshiron të mësojë. ... Kontakto

Vend I Lire Pune Per Shitese

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
✅Kane perparesi aplikimet me eksperienca te meparshme pune✅Paraqitja estetike, korrektesia dhe etika ne pune perbejne avantazh✅Kane perparesi ata qe banojne afer... Kontakto

Muca Cosmetics Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
✨Muca Cosmeticsdhenbsp;kerkon te punesoje:-Shitesedhenbsp;➡Ofrohen:🔷Kushte shume te mira pune🔷Page e miredhenbsp;🔷Ambjent komoddhenbsp;🎯Adresa: Rruga 5-Maji brenda Concord Centerdhenbsp;📳📞Kandidatet e interesuara te kontaktojne... Kontakto

Bar Lounge Xhino Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 02/01/2022
Bar Lounge Xhino kerkon te punesoje kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshemdhen... Kontakto

ONX Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: 26,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
-Kamarier/e-Te jene korrekte gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;🔷Paga 26000Leke te reja+Siguracionedhenbsp;📍Adresa:dhenbsp;Rruga Bardhok Biba perball Ministrise se DrejtesiseJu mirepresim!... Kontakto

KERKOJME SHITES/E PER DYQANIN NIKE FACTORY OUTLET .

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: SHITES/E
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 04/12/2021
Rruga Egnatia, Kashar, Albania
Kandidati/ja duhet të plotësojnë këto kritere: Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe mirësjellje me klientët. Të jetë i/e aftë të punojë dhe bashkëpunojë mirë në grup. Njohuri të mira të gjuhës angleze. Ofr... Kontakto

Firma Dolce E Salato Kerkon Te Punesoje Menaxhere Dhe Agjente Shitje (femer)

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Menaxhere, Agjente shitje
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 02/12/2021
Kamëz, Albania
🔺Firma Dolce e  Salato e specjalizuar ne prodhime brumi kerkon te punesoje:-Menaxhere -Agjente  Shiteje ( femer ) ne terren⏩Kritere:-Aplikantet duhet te kene eksperience te meparshme ne kete fushe-Perben avantazh te kene patente te klasit B... Kontakto

Wake Up Coffe Kerkon Te Punesoje Kamariere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
◼Wake Up Coffe kerkon te punesoje-Kamariere✅Kriteret e punes: 🔸Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshme dhe te qeshura me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkatheta dhe pozitive-Pa... Kontakto

Cali's Coffee Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakiere femer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania
Cali's Coffee kerkon te punesoje banakiere femer✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e komunikueshem&am... Kontakto

Bar Chloe Kerkon Te Punesoje Ndihmese Banakiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmese Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Zogu i Zi, Tirane
Ndihmes BanakiereTe jete  korrekte ne puneKandidate me ose pa eksperience te meparshme pune🔷Bar Chloe ofron kushte te mira pune:Ambjent komod🎯Adresa: Zogu i Zi, TiraneJu mirepresim! ... Kontakto

Prodhime Brumi Gena Kerkon Te Punesoje Shitese Ne Byrektore

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese ne byrektore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
♦️Prodhime Brumi Gena kerkon te punesoje:-Shitese ne byrektore ⏩Kriteret:-Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune-Te jene korrekte gjate orarit te punes-Te  jene etike ⏩Ofrohet:-Page e k... Kontakto

Dua Coffe Shop Kerkon Te Punesoje Banakiere

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
9 Kateshet, Tirane
🔺Dua Coffe Shop kerkon te punesoje:-Banakiere ✅Kriteret e kandidateve:-Te jene etike dhe te rregullta gjate orarit te punes -Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese-Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme pune-Mosha... Kontakto

A.S.G Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
📌A.S.G kerkon te punesoje:-Motorrist⏩Kualifikueset:-Mosha 20-40 vjec-Te kete eksperience te ngjashme-Te njohe mire rruget e Tiranes-Te zoteroje patente▶️Pershkrimi i punes:-Shperndarje pjese kembimi-Pune me kohe te plote⏩Ofrohen:... Kontakto

Kerkohet Te Punesohet Motorrist.

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Ish Fusha e Aviacionit, Tirane
♦Kerkohet te punesohet:-Motorrist⏩Kriteret:-Te jete korrekt gjate orarit te punes-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me klientet-Te njohe mire rruget e qytetit-Disponibilitet per te punuar 7ore ne dite ⏩Ofrohet:-Paga 45000leke te... Kontakto

ONX Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: 26,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
-Kamarier/e-Te jene korrekte gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 🔷Paga 26000Leke te reja+Siguracione 📍Adresa: Rruga Bardhok Biba perball Ministrise se DrejtesiseJu mirepresim!... Kontakto

Social Media Manager

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Social Media Manager
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
THE ADHOC kerkon te punesoj nje Social Media Manager: Detyrat dhe pergjegjesite: 1 - Angazhim me like/komente/follow ne disa accounte te ndryshme per te rritur angazhimin dhe ndjekesit. 2 - Te kete eksperience ne perdorimin e aplikacionit Canva... Kontakto

Snap Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakiere Femer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
▶️Snap Bar  kerkon te punesoje: -Banakiere Femer👉🏻Kriteret:🔷Te jete etike ne pune🔷Te kete aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷Kandidate me  eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohe... Kontakto

Kafe Flora Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Ndihmese Banakiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere, Ndihmes banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania
Kafe Flora kerkon te punesoje --Kamariere -Ndihmese banakiere ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe ... Kontakto

Bar Chloe Kerkon Te Punesoje Banakier Ose Banakiere Turn I Pare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: BANAKIER OSE BANAKIERE
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
21 Dhjetori, Tirana, Albania
Bar Chloe kerkon te punesoje banakier ose banakiere  turn i pare ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete... Kontakto

Pastra Cleaning Product Sh.p.k Ofron Vend Pune Per Agjent Shitje

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Yzberisht, Albania
Pastra Cleaning ofron vend pune per Agjent Shitje Pastra Cleaning product sh.p.k eshte themeluar ne vitin 2009 me aktivitet prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimit shtepiak por edhe me gjere, duke ofruar nje larmishmeri dhe cil... Kontakto

Bar Firenze Kerkon Te Punesoje Kamarier M Ose F

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
⏩Bar Firenze kerkon te punesoje:-Kamarier/e👉🏻Kriteret:🔷Te jene te rregullt dhe etik🔷Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻Ofrohen:🔷Kusht... Kontakto

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Ndihmes Banakiere (F)

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Ndihmes Banakiere (F)
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
-Banakier/e➡Kriteret e kandidateve: -Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientin -Kushte te mira pune🎯Adresa: Stacioni i Trenit TiraneJu mirepresim! ... Kontakto

Lezet Sweet-Coffe-Food Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Kalaja e Tiranes
▶️Lezet Sweet-Coffe-Food kerkon te punesoje:-Ndihmes Kamarier/e👉🏻Kriteret:🔷Te jene etik gjate orarit te punes🔷Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme&nb... Kontakto

Ejona Restaurant Kerkon Te Punesoje Banakier Dhe Sanitare

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: banakier, sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Blloku, Tirana, Albania
Ejona Restorant kerkon te punesoje-Banakier -sanitare BANAKIER turn i dyte ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te kete njohuri bazike mbi COCTAILet.🔸Orari 16:00 - mbyllje💵Paga 40000 all + s... Kontakto

Hotel Vila 135 Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Hotel Vila 135 kerkon te punesoje  Ndihmes Kuzhunier ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe ... Kontakto

Sara Beauty Salon Kerkon Te Punesoje Nje Vajze Per Thonjte

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Vajze per thonjte
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Tirana, Albania
🌸Sara Beauty Salon kerkon te punesoje:-Nje vajze per thonjte me eksperienc(Manikyr-Pedikyr)👉🏻Kriteret:🔷Te jete e rregullt dhe etike ne pune🔷Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me klientet🔷Kandidatja duhet te kete eksperience te... Kontakto

Sanremo Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
⏩Sanremo Bar kerkon te punesoje Kamarier👉🏻Kriteret:🔷Te jete i rregullt  dhe etik🔷Te kete aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻Ofrohen:... Kontakto

Sergio Food & Drink Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Kamarier

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Banakiere, Kamarier
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 02/12/2021
Kompleksi Delijorgji
Sergio Food & Drink kerkon te punesoje Banakiere dhe Kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Mosha deri ne 3... Kontakto

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kamarier Dhe Kryekuzhinier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes Kamarier, Kryekuzhinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania
- Ndihmes Kamarier ✅Kriteret:-Te kene eksperience te meparshme pune-Te kene aftesi te mira komunikuese -Pages te kenaqeshme + Siguracione📲📞Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit. ... Kontakto

Imbro Market Kerkon Te Punesoje Punonjese Salle(Sistemuese)

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjese Salle(Sistemuese)
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania
▶️Imbro Market  kerkon te punesoje punenjose ne profilin:-Punonjese Salle(Sistemuese)👉🏻Kriteret:🔷Te jete etike gjate orarit te punes🔷Te kete aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷Kandidate me ose pa eksperience pune te... Kontakto

Vend I Lire Pune Per Shitese

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/12/2021
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
✅Kane perparesi aplikimet me eksperienca te meparshme pune✅Paraqitja estetike, korrektesia dhe etika ne pune perbejne avantazh✅Kane perparesi ata qe banojne afer... Kontakto

Sion Snack Bar Kerkon Te Punesoje 2 Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: 2 Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga Panorama, Tirana, Albania
 ▶️Sion Snack Bar kerkon te punesoje:-2 Kamarier/e👉🏻Kriteret:🔷Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔷Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme... Kontakto

Bar Lounge Xhino Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Bar Lounge Xhino kerkon te punesoje kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshem&a... Kontakto

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Banakiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese, Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Pazari i ri, Tirana, Albania
-Shitese Kriteret e Kandidateve -Te kene aftesi te mira komunikuese 🔘Furre Buke Pasticeri Luara ofron kushte te mira pune📍📌Ju mirepresim! ... Kontakto

Muca Cosmetics Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
✨Muca Cosmetics kerkon te punesoje:-Shitese ➡Ofrohen:🔷Kushte shume te mira pune🔷Page e mire 🔷Ambjent komod 🎯Adresa: Rruga 5-Maji brenda Concord Center 📳📞Kandidatet e interesuara te k... Kontakto

Kompleksi DINE Kerkon Te Punesoje Punonjes Fast Foodi, Motorrist, Banakier/e, Kamarier/e,sanitare

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: punonjes fast foodi, motorrist, banakier/e, kamarier/e,sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Xhamlliku, Tirana, Albania
Kompleksi DINE kerkon te punesoje:-punonjes fast foodi-motorrist,-banakier/e-kamarier/e-Sanitare✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune. 🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸T... Kontakto

Kerkohen Supervizore & Operatore , Fushate Luce &Gaz Ne Gjuhen Italian

Pagesa: 300 Leke
 • Profesioni: Supervizorë &Operatore call center
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2021
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
Sara Call Group kerkon te punesoje -Supervizore & Operatore, fushate Luce & Gaz ne gjuhen Italiane, (page + bonuse super). -Gjithashtu mundesi punesimi nga shtepia me pagesa deri ne 100€ per kontrate. ... Kontakto

Pozicione Te Lira Pune Ne Le Bon Tirana

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sherbim ne banak, Waffles&Crepes, Banakier/Banakiere, Kuzhinier/e, Sanitare,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania
📍Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje aktivitetin⏩Pozicionet:-Sherbim ne banak-Banakier/Banakiere-Kuzhinier/e-Sanitare -Waffles & crepes, krepa👥Mendon se je personi  duhur per keto pozicione pune?📲Apliko duke derguar nje email ne lebo... Kontakto

TeaStyle Kerkonte Punesoje Operatore Me Kohe Te Pjesshme Dhe Te Plote

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
✨Tea Style kerkon te punesoje:-Operatore me kohe te plote dhe te pjesshme👉🏻Kriteret:🔷Te jete e rregullt dhe etike🔷Te kete aftesi te mira komunikuese🔷Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻Ofrohen... Kontakto

Klinika Dentare Lako Kerkon Te Punesoje Sekretare Dhe Asistente Dentare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sekretare, Asistente dentare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2021
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Klinika Dentare Lako kerkon te punesoje:-sekretare -asistente dentare✅Kriteret e punes:🔸Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme 🔸Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet 🔸Orari full time 08:30 - 17:00&nb... Kontakto

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 04/12/2021
Myslym Shyri, Tirane
Someg Bakery kerkon te punesoje:-ShiteseKriteret:1.Kerkojme shitese. Mosha deri ne 35 vjec.Puna me turne(nje jave turni i pare,nje jave turni i dyte).Te jete e komunikueshme dhe te punoje ne grup.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme.A... Kontakto

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Ndihmes Banakiere (F)

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Ndihmes Banakiere (F)
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
-Banakier/e➡Kriteret e kandidateve:dhenbsp;-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientindhenbsp;-Kushte te mira pune🎯Adresa: Stacioni i Trenit TiraneJu mirepresim! ... Kontakto

Ejona Restaurant Kerkon Te Punesoje Banakier Dhe Sanitare

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: banakier, sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Blloku, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 24/12/2021
Ejona Restorant kerkon te punesoje-Banakier -sanitare BANAKIER turn i dyte ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te kete njohuri bazike mbi COCTAILet.🔸Orari 16:00 - mbyllje💵Paga 40000 all + s... Kontakto

MORINA REAL ESTATE Hap Vende Të Reja Pune!

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Agjent imobiliar
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga Bardhyl ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 07/11/2021
Morina Real Estate është në kërkim të të rinjve energjik, të cilët janë të gatshëm për të punuar në një mjedis konkurues dhe dinamik, siç është ai i ndërmjetësimit në fushën e pasurive paluajtshme. Pagesat mjaft të kënaqshme... Kontakto

Pozicione Te Lira Pune Ne Le Bon Tirana

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sherbim ne banak, Waffles&Crepes, Banakier/Banakiere, Kuzhinier/e, Sanitare,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania
📍Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje aktivitetin⏩Pozicionet:-Sherbim ne banak-Banakier/Banakiere-Kuzhinier/e-Sanitare -Waffles dhe crepes, krepa👥Mendon se je personi  duhur per keto pozicione pune?📲Apliko duke derguar nje email ne lebont... Kontakto

D'Angelo Chocolate Kerkon Te Punesoje Banakiere ,kamariere , Krepier/e, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakiere ,kamariere , krepier/e, sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Blloku, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/01/2022
D'Angelo Chocolate kerkon te punesoje:-Banakiere-kamarieredhenbsp;-krepier/e-sanitare (turni i pare dhe i dyte)✅Kriteret e punes:🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshmedhenbsp;... Kontakto

Lezet Sweet-Coffe-Food Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Kalaja e Tiranes

Fast Food Piceri Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/01/2022
Fast Food Piceri kerkon te punesoje Recepsionistedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e komunikueshmed... Kontakto

Fast Food Piceri Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: 38,000 Leke
 • Profesioni: Motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
♦️Fast Food Piceri kerkon te punesoje:-Motorrist me motorrin e firmes ⏩Kriteret:-Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me klientet-Te jete korrekt gjate orarit te punes-Te n... Kontakto

MORINA REAL ESTATE Hap Vende Të Reja Pune!

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Agjent imobiliar
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga Bardhyl
Morina Real Estate është në kërkim të të rinjve energjik, të cilët janë të gatshëm për të punuar në një mjedis konkurues dhe dinamik, siç është ai i ndërmjetësimit në fushën e pasurive paluajtshme. Pagesat mjaft të kënaqshme... Kontakto

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Praktike/Intership
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 04/12/2021
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e pune... Kontakto

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Kompleksi Taiwan
Regency Casino Tiranadhenbsp;ofron vende te lira pune ne keto pozicione:1 - Kameriere (Femer)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te rejanga kompania. Me bakshishe dhe bonu... Kontakto

Regency Casino Tirana 💫 Ofron Vende Te Lira Pune Per Vajza Ne Pozicionin MBIKQYRESE TE MAKINAVE S

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Mbikqyrëse e makinave slot
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 04/12/2021
Kompleksi Taiwan ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 06/01/2022
Regency Casino Tirana 💫  ofron vende të lira pune:                 - Mbikqyrëse e makinave slotKushtet e punës: 1- Puna është me 3 turne 8 orë në ditë ( gjate orarit te punes ka pausa) 5 ditë në javë ( dy ditë janë pushim)... Kontakto

Kerkohet Pizzaiol Me Eksperience Pune Ne Berlin,Gjermani

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 04/12/2021
Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 22/12/2021

Vende Te Lira Pune Per Inxhinier Elektrike, Inxhinier Mjedisi Dhe Inxhinier Hidroteknik Qe Te Jene D

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Inxhinier Elektrike, Inxhinier Mjedisi, Inxhinier Hidroteknik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Durrës, Albania
▶️Kerkohen te punesohen:-Inxhinier Elektrike-Inxhinier Mjedisi-Inxhinier Hidroteknikdhenbsp;👉🏻Kriteret:🔷Te jene etik gjate orarit te punes🔷Te kene aftesi te mira komunikuese, negociuese dhe pune ne skuaderdhenbsp;🔷Ambicie dhe desh... Kontakto

TeaStyle Kerkonte Punesoje Operatore Me Kohe Te Pjesshme Dhe Te Plote

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania

Hotel Vila 135 Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2022
Hotel Vila 135 kerkon te punesoje Recepsionistedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e komunikueshemdhe... Kontakto

Kerkohet Te Punesohet Motorrist.

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Ish Fusha e Aviacionit, Tirane
♦Kerkohet te punesohet:-Motorrist⏩Kriteret:-Te jete korrekt gjate orarit te punes-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me klientet-Te njohe mire rruget e qytetit-Disponibilitet per te punuar 7ore ne ditedhenbsp;⏩Ofrohet:-Paga 45000leke te r... Kontakto

Kafe Flora Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Ndihmese Banakiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere, Ndihmes banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/12/2021
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 03/01/2022
Kafe Flora kerkon te punesoje --Kamariere -Ndihmese banakieredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e ko... Kontakto

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim