🏭 manikyriste

🕵 Online 72 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirane

Kompania Me E Madhe Forex Kerkon Te Punesoje AGJENTE BURSE 🇮🇹

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Kompania lider FOREX ne treg kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇮🇹👉Pozicionet :•Agent Forex•Retention (Account Manager)👉Kriteret e kandidatit•Te zoteroje gjuhen Italiane 🇮🇹•Te kete eksperience  ne kete fushate ;•Te kete...
 • Profesioni: Agent Forex, Retention (Account Manager)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/07/2020
Tirane

KOKA GAS Shpk Kerkon Te Punesoj Ekonomist/e Dhe Magazinier

Astir Pagesa: Me Marreveshje
👉KOKA GAS shpk kerkon te punesoj:-Ekonomist/e-Magazinier👉Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme.👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.📍Adresa:Astir, Titane ...
 • Profesioni: Ekonomist/e dhe Magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

Bar Restorant Shkalla Tujanit Kerkon Staf

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Bar Restorant Shkalla Tujanit  kerkon : -Zgarist -Ndihmes kuzhinier -Kamarier Kandidatet preferohen te jene me eksperinec pune.Ofrojme :-Pagesa te kanqshme + siguracione -Transporti i siguruarAdresa: Kilomatri i 7 i Rruges se Arbrit, Tirane Em...
 • Profesioni: Zgarist, Ndihmes kuzhinier, Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/07/2020
Tirane

Affiliate Marketing Kerkon Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣Affiliate Marketing kerkon te punesoj operator telemarketingu📣👉Ne gjuhen:✅Italiane dhe Gjermane 🇮🇹🇩🇪👉Kriteret e kandidatit :✅Te zoteroj nje nga gjuhet: Italisht ose gjermanisht ✅Te kete aftesi te mira komunikuese, te...
 • Profesioni: Operatore Gjermanishte dhe Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

Piceri Kleri Kerkon Picier, Fast Food-ier, Motorrist

Ish Fusha e Aviacionit Pagesa: Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje :- Picier-Fast Food-ier-Motorriste Preferohet te jene me eksperience pune te meparshmeOfrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshmeAdresa: Ish Fusha e Aviacionit, pallati 15 ...
 • Profesioni: Picier dhe Fast Food-ier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/07/2020
Tirane

🔔Bar Gold Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉Bar Gold kerkon  :✅Kamarier ✅Banakier ✅Preferohet te jete me eksperience pune. 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. 📍Adresa :  Rruga Sadik Petrela, prane Clab Venus.  ...
 • Profesioni: Kamarier & Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Vlore

Bar Restorant Pizzeri ENIGMA Kerkon Te Punesoje Picajol Dhe Kuzhinier

Himare Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Pizzeri ENIGMA ne qender te Himares Kerkon te punesoje : Ndihmes Kuzhinier ose Kuzhinier-Te kete eksperience te meparshme pune  PicajolTe jete me eksperience pune te meparshme.Te jete i afte te kryej...
 • Profesioni: Picajol dhe Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/07/2020
Vlore

Grill Hause Kerkon Te Punesoje Fast Food-ier

Dhërmi, Albania Pagesa: 60,000 Leke
📣Grill Hause Martino kerkon te punesoje 📣✅Fast Food-ier👉Kriteret e Kandidatit :-Te kete eksperience pune te meparshme ( Specialiste i fushes).-Te dije te mbeshtjelle sufllaqe👉Ofrojme:-Pagen Baze 60.000 mije leke te reja+ Bonus...
 • Profesioni: Fast Food-ier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

Fs Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
...
 • Profesioni: Operator Anglisht ,Italisht, Gjermanisht, Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

PIZZERI SEV7EN KERKON STAF

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
PICERI SEV7EN KERKON TE PUNESOI:PICAJOL NDIHMESE BANAKU KRITERET:~PICAJOL TE JETE I GATESHEM TE PUNOI TURNI I DYTETE JETE EKSPERT NE BERJEN E PICAVETE KETE PUNUAR NE DISA VENDE NE KETE FUSHE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN D...
 • Profesioni: PICAJOL > NDIHMESE BANAKU
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

Kerkohen Te Punesohen AGJENTE FOREX Ne Gjuhen Gjermane 🇩🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Kompania FOREX TRADE kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇩🇪👉Pozicionet :•Retention (Account Manager)👉Kriteret e kandidatit•Te kete eksperience  ne kete fushate ;Ofrojme:•Bonuse konkuruese ( deri ne 20 % te FTD-se)Kontakton:...
 • Profesioni: Agent Forex, Retention (Account Manager)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/07/2020
Vlore

Hotel Restorante Ne Himare Kerkon Kamarier Dhe Sanitare

Himare Pagesa: Me Marreveshje
👉  Hotel Restorante ne Himare Kerkon :- Kamarier( mashkull)-Sanitare  👉Kriteret e kandidatit :Te jete e komunikueshme .Te permbushe objektivat e percaktuara.👉Ofrojme :-Page te kenaqshme dhe kushte te mira pune -Akomodimim i siguruar nga...
 • Profesioni: Sanitare, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

KOMPLEKSI DINE KERKON STAF

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
KOMPLEKSI DINE KERKON TE PUNESOI:PUNONJES FAST FOODKAMARIERE (femer)KAMARIERMOTORRISTKREPIERKRITERETKAMARIERE TE DIJE TE PERMBUSH DHE PUNEN E BANAKIERES PER SHKAK TE FLUKSIT TE PAKET NE PUNETE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNETE JENE POZITIV DHE ME...
 • Profesioni: KERKOHET STAF
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/07/2020
Tirane

BAR SNACK MON AMI KERKON STAF

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BAR SNACK MON AMI KERKON TE PUNESOI:KAMARIERE (femer)SANITAREKRITERET TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNETE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTETTE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNETE JETE E GATESHME TE PUNOI ME TURNETE JETE POZITIVE DHE ME INT...
 • Profesioni: KAMARIERE SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
EAT ME kerkon punesoj :- Fast Food - ier-Ndihmes picier-MotorristKriteret e Kanditatit :Te jene te komunikueshem.Te kene eksperience pune te meparshme.Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara.Ofrojme : Pagese te kenaqshme + Si...
 • Profesioni: Ndihmes picier, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

DUA COFFEESHOP KERKON KAMARIER

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
DUA  COFFEESHOP KERKON TE PUNESOI:KAMARIERKRITERET ~TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE~TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET~TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE~TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE~TE DIJE TE MENAXHOJ FLUKSIN...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 10/07/2020
Tirane

SHANTI LOUNGE KERKON BARIST\E

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣SHANTI LOUNGE KERKON TE PUNESOI :📣✅BARISTE🔔KRITERET:👉TE KETE EKSPERIENC 3 VJECARE NE KETE FUSHE 👉TE JETE PROFESIONIST, POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE👉TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET 👉TE JETE I ...
 • Profesioni: BARISTE
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/07/2020
Sarande

Ofert Pune - Security/Bodyguard 0697450270

Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ne Night Club kerkohet te punesohet:-Security/BodyguardKriteret e kandidatit :Te jete me eksperience pune te meparshme.Te jete i afte te permbushe objektivat e paracaktuara.Orari : 22:00-06:00Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.Akomo...
 • Profesioni: Security/Bodyguard
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Reklama
Tirane

County Fast Food Kerkon Fast Food-ier Dhe Picier

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/08/2020
County Fast Food kerkon te punesoje:-Picier -Punonjes Fast Food Kriteret :Te kene eksperienc te meparshme pune. Te jene te gatshem te punoin me turne. Te jene eksperte ne kete fushe. Ofrojme: Page te kenaqeshme +siguracioneAdresa: Astir, Rruga ...
 • Profesioni: Punonjes Fast Food, Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

Dizzy Lounge Kerkon Banakier

Dajt, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/08/2020
Dizzy Lounge kerkon te punesoje -BanakierKriteret e kandidatit:Te kete ekperience pune te meparshme ne Lounge.Pteferohet te jete banore afer zones se Freskut.Ofrojme :Pagese te kenaqshme.Kushte te mira pune dhe ambient komod.Adresa:Zona e F...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

Rada Bar Kerkon Banakier Dhe Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/08/2020
Rada Bar Kerkon te punesoj :-Banakier dhe KamarierKriteret e kandidatit :-Te jene me eksperience pune te meparshme-Mosha preferohet mbi 22 vjec Page e kenaqshme + bakshishe + siguracione Adresa: Rruga 5 Maj brenda Concord ...
 • Profesioni: Kamarier dhe Banakier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/07/2020
Tirane

Kerkohet Elektricist Me Experience

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 15/07/2020
Kerkohet eletricist me experience pune min 1 vit te kete patente B  dhe mosha max 28 vjec per me teper na kontaktoni ...
 • Profesioni: Elektricist
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 11/07/2020
Tirane

Shitese Buke&Pasticerie 12:00 - 20:00

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
CASA DEL CIBOFood&Bakery&Pastry&CoffeeShitese Buke & Pasticerie 12:00 -  20:005 dite ne jave :E hene - E premte Ambjent dhe Kushte Shume te Pershtateshme Pune.Rroge e Kenaqeshme.Pakete Ushqimore e Pe...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

Kërkoj Edukatore Kopshti Për Fëmijë.

Rruga Gjin Gjergji, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke Aplikimet deri me: 03/02/2020
Kërkoj të punësoj edukatore kopshti për fëmijë (me kohe të pjesëshme ) me ose pa përvojë të gjatë pune,të ketë mbaruar arsimin e lartë për cikël të ulët(parashkollor). Të jetë e dashur me fëmijët dhe e komunikueshme me prindë...
 • Profesioni: edukatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

BAR SNACK MON AMI KERKON STAF

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/07/2020
BAR SNACK MON AMI KERKON TE PUNESOI:KAMARIERE (femer)SANITAREKRITERET TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNETE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTETTE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNETE JETE E GATESHME TE PUNOI ME TURNETE JETE POZITIVE DHE ME INT...
 • Profesioni: KAMARIERE SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

KERKOJ AGJENTE SHITJES ONLINE

2-21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Pagesa: 25,000 Leke
Kompania FARMASi eshte ne kerkim te agjenteve online. Perparesite : 1. Pune nga shtepia2. Perfitime te ke kanaqshme3. Dhurata per agjentetPagesa e diskutueshmeInsta @farmasi.online.beauty...
 • Profesioni: Agjente shitjesh online
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

Perfaqesuese Shitjesh Te Produkteve Kozmetike

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2020
Kompania Lis Medical shpk me eksperience ne tregun farmaceutik kerkon perfaqesuese shitjesh per sektorin e dermatologjise/kozmetikes.Duhet te jete e gatshme te punoje minimumi 6 ore ne dite. Menyra e pageses me perqindje dhe bonuse. Per cdo informac...
 • Profesioni: Perfaqesues shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

KOKA GAS Shpk Kerkon Te Punesoj Ekonomist/e Dhe Magazinier

Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/08/2020
👉KOKA GAS shpk kerkon te punesoj:-Ekonomist/e-Magazinier👉Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme.👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.📍Adresa:Astir, Titane ...
 • Profesioni: Ekonomist/e dhe Magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

GRIND BAR LOUNGE KERKON STAFF

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
GRIND BAR LOUNGE KERKON TE PUNESOI :BANAKIERE (femer)KAMARIERE (femer)KRITERET E KANDIDATIT PER VENDIN E PUNESTE JENE TE GATESHME PER TURNIN E DYTETE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNETE JENE TE SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE POZITIVE DHE T...
 • Profesioni: BANAKIERE KAMARIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Himare

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares Pagesa: 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e punes j...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

BAR KREPERI PICERI 'SYRI' KERKON KAMARIER

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BAR KREPERI PICERI SYRI KERKON TE PUNESOI:KAMARIERKRITERETTE KETE EKSPERINEC TE MEPARESHME PUNETE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNESTE JETE POZITIV DHE I PERKUSHTUAR NE PUNEBAR KREPERI PICERI SYRI OFRON KUSHTE...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fushe e...
 • Profesioni: operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Vlore

Hotel Zverneci Kerkon Staff🤩

Zvërnec, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff🤩👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier👉Picajol👉Kamarier📌Ofrojme:✅Kushte te mira pune✅Pagesa te kenaqshme🤩📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e, kamarier, picier, ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

PATISSERIE FRANCAISE KERKON SHITESE

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
PATISSERIE FRANCAISE KERKON TE PUNESOI:SHITESE VETEM PER DITET E DIELAVEKRITERET TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNETE JETE E SJELLESHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIVE DHE ORATORE TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNEPA...
 • Profesioni: SHITESE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

100 Grade Bar&Lounge Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
100 Grade Bar&Lounge kerkon te punesoje:-Kamarier ose Kamariere-Banakier ose BanakiereKriteret e kandidatit :-Te jete me ose pa eksperience pune te meparshme.-Per presonat me eksperience pune te meparshme ofrojme page te kenaqshme.Ofrojme mundes...
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

FLAER FOOD & DRINK KERKON MOTORRIST

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
FLAER FOOD & DRINK KERKON TE PUNESOI:MOTORRISTKRITERET TE KETE MOTORRIN PERSONAL TE JETE I PAISUR ME PATENTTE DIJE DISA ZONA TE BYRRYLITTE JETE I KOMUNIKUESHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNEADRESA: TEK BRRYLI RRUGA ARKITE...
 • Profesioni: MOTORRIST
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR!kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!* Part Time ose Full Time.*Mjafton vetem te keni makinen tu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Sarande

Ofert Pune - Security/Bodyguard 0697450270

Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/07/2020
Ne Night Club kerkohet te punesohet:-Security/BodyguardKriteret e kandidatit :Te jete me eksperience pune te meparshme.Te jete i afte te permbushe objektivat e paracaktuara.Orari : 22:00-06:00Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.Akomo...
 • Profesioni: Security/Bodyguard
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

📣Special Souvlaki Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhiniere(F)

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/08/2020
📣Special Souvlaki kerkon te punesoje ndihmes kuzhiniere femer👉 me eksperience pune,👉turni i dyte,✅Kushte shume te mira pune📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel📍Adresa: Myslym Shyre,  Nikolla Lena ...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

PIZZERI SEV7EN KERKON STAF

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/08/2020
PICERI SEV7EN KERKON TE PUNESOI:PICAJOL NDIHMESE BANAKU KRITERET:~PICAJOL TE JETE I GATESHEM TE PUNOI TURNI I DYTETE JETE EKSPERT NE BERJEN E PICAVETE KETE PUNUAR NE DISA VENDE NE KETE FUSHE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN D...
 • Profesioni: PICAJOL > NDIHMESE BANAKU
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

Fast Food Goni's Kerkon Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/08/2020
Fast Food Goni's kerkon:- Kamariere Kriteret:Te jete me eksperenc pune.Te jete e afte te perballoj fluksin e punes.Pagesa: 300 mij  leke te vjetra+ siguracioneAdresa: Rruga e Elbasanit perball ish Shtat Xhuxhat  ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

100 Grade Bar&Lounge Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/08/2020
100 Grade Bar&Lounge kerkon te punesoje:-Kamarier ose Kamariere-Banakier ose BanakiereKriteret e kandidatit :-Te jete me ose pa eksperience pune te meparshme.-Per presonat me eksperience pune te meparshme ofrojme page te kenaqshme.Ofrojme mundes...
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

Kerkohet Shitese + Promocion Per Dyqan Kozmetike

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/04/2020
📣Oferte pune 📣✅Kerkohet shitese + promocion per dyqan kozmetike ✅Kriteret:  -Mosha mbi 20 vjec  -Vajza duhet te jete e komunikueshme, e shkathet, pa angazhime.👉Dergoni te dhenat tuaja me mesazh ne numrin ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

Affiliate Marketing Kerkon Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 25/07/2020
📣Affiliate Marketing kerkon te punesoj operator telemarketingu📣👉Ne gjuhen:✅Italiane dhe Gjermane 🇮🇹🇩🇪👉Kriteret e kandidatit :✅Te zoteroj nje nga gjuhet: Italisht ose gjermanisht ✅Te kete aftesi te mira komunikuese, te...
 • Profesioni: Operatore Gjermanishte dhe Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

Caffe Polis Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Caffe Polis kerkon te punesoje :-Kamarier/e-Banakier/e-SanitareKandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme.Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.Adresa : Rruga Bardhyl...
 • Profesioni: kamarier/e, banakier/e, sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/07/2020
Tirane

Neri Caffe Kerkon Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Neri Caffe Kerkon KamarierKriteret e kandidatit:Te jete me eksperienc puneOfrojme:Page e kenaqeshme +bakshishe+siguracioneAdresa: Rruga 5 Maj tek Concord Center ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2020
Tirane

Rada Bar Kerkon Banakier Dhe Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rada Bar Kerkon te punesoj :-Banakier dhe KamarierKriteret e kandidatit :-Te jene me eksperience pune te meparshme-Mosha preferohet mbi 22 vjec Page e kenaqshme + bakshishe + siguracione Adresa: Rruga 5 Maj brenda Concord ...
 • Profesioni: Kamarier dhe Banakier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/07/2020
Tirane

Vivien Kondor London Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Vivien Kondor London Bar kerkon te punesoje: Kamariere (femer) Banakiere (femer)Kriteret e Kandidatit:Te kene eksperienc pune te meparshmeTe jete e perkushtuar ne pune Te jete nje punonjes me  integritet, te jete pozitive, e sjells...
 • Profesioni: Kamarier dhe Banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 08/07/2020
Tirane

Fast Food Goni's Kerkon Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Goni's kerkon:- Kamariere Kriteret:Te jete me eksperenc pune.Te jete e afte te perballoj fluksin e punes.Pagesa: 300 mij  leke te vjetra+ siguracioneAdresa: Rruga e Elbasanit perball ish Shtat Xhuxhat  ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

Bar Lulishtja 1 Maj Kerkon Banakier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje-BanakierKriteret e kandidatit :-Te kete eksperienc te mepareshme pune -Te jete i komunikueshem -Te jete i perkushtuar ne puneOfrojme: Kushte te mira pune dhe pagese te kenaqshme + SiguracioneAdresa :Rruga e ...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/07/2020
Tirane

Fast Food Lekli 2 Kerkon Punonjese Fast Foodi Dhe Kamariere

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Lekli 2 kerkon te punesoje : Punonjese Fast Foodi ( femer)Kamariere( femer)Kriteret e kandidatit :Te kene eksperience te mepareshme puneTe jene te sjellshme me stafin dhe klientet Te jene pozitive dhe me integritet ne pune&nbs...
 • Profesioni: Fast Food-ier dhe Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

County Fast Food Kerkon Fast Food-ier Dhe Picier

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
County Fast Food kerkon te punesoje:-Picier -Punonjes Fast Food Kriteret :Te kene eksperienc te meparshme pune. Te jene te gatshem te punoin me turne. Te jene eksperte ne kete fushe. Ofrojme: Page te kenaqeshme +siguracioneAdresa: Astir, Rruga ...
 • Profesioni: Punonjes Fast Food, Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2020
Tirane

Bar Xhuliano

Rruga e thesarit Pagesa: 25,000 Leke
Kerkojme banakier/e dhe kamarier/e me eksperience pune. ...
 • Profesioni: Banakier/e dhe Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

SHANTI LOUNGE KERKON BARIST\E

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/07/2020
📣SHANTI LOUNGE KERKON TE PUNESOI :📣✅BARISTE🔔KRITERET:👉TE KETE EKSPERIENC 3 VJECARE NE KETE FUSHE 👉TE JETE PROFESIONIST, POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE👉TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET 👉TE JETE I ...
 • Profesioni: BARISTE
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/07/2020
Tirane

Agjensia “Elite Properties” është Në Fazë Rekrutimi Për Agjentë Imobiliar.

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2020
Nëse  je komunikues dhe ke eksperiencë në shitje është koha e duhur që ti ti bashkohesh kësaj skuadre ndaj  mos hezito të aplikosh.Kriteret e përzgjedhjes:o   Të ketë mbaruar Arsimin e lartëo&n...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/08/2020
EAT ME kerkon punesoj :- Fast Food - ier-Ndihmes picier-MotorristKriteret e Kanditatit :Te jene te komunikueshem.Te kene eksperience pune te meparshme.Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara.Ofrojme : Pagese te kenaqshme + Si...
 • Profesioni: Ndihmes picier, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Elbasan

CREDINS Bank - ANALIST MIKRO KREDIE / ELBASAN

Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/07/2020
Kriteret e nevojshme:·         Diplome në shkencat  ekonomike, profili Finance/Bankë, (preferohet  të ketë kualifikime pasuniversitar në shkenca financiare).·         Të ketë eksperience pune mbi 1 vit në sistemin Ba...
 • Profesioni: ANALIST MIKRO KREDIE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Sarande

CREDINS Bank - SPORTELIST – ARKETARE / SARANDE

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/07/2020
SPORTELIST – ARKETARE / SARANDEKriteret e nevojshme:·         Diplome në shkencat  ekonomike, (preferohet  të ketë kualifikime pasuniversitar n...
 • Profesioni: SPORTELIST – ARKETARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

Agjensia “Elite Properties” është Në Fazë Rekrutimi Për Agjentë Imobiliar.

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nëse  je komunikues dhe ke eksperiencë në shitje është koha e duhur që ti ti bashkohesh kësaj skuadre ndaj  mos hezito të aplikosh.Kriteret e përzgjedhjes:o   Të ketë mbaruar Arsimin e lartëo&n...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Durres

CREDINS Bank - ANALIST KREDIE SE / RAJONI DURRES

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/07/2020
Credins Bank kërkon të punësojë : Analiste KREDIE SE / RAJONI DURRESFunksionet dhe përgjegjësitë:·         Identifikimi i klienteve potencial dhe promo...
 • Profesioni: ANALIST KREDIE SE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Tirane

OTP Bank- Pergjegjes I Sektorit Te Kontrollit Manaxherial Dhe Konsolidimit

Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/07/2020
Pozicioni : Pergjegjes i Sektorit te Kontrollit Manaxherial dhe KonsolidimitDepartamenti: Departamenti i Finances dhe Zhvillimit StrategjikDivizioni: Divizioni i Finances dhe RiskutRolet Kyçe & PergjegjesiteRaportimi periodik:· Raportim lokal ...
 • Profesioni: Pergjegjes i Sektorit te Kontrollit Manaxherial dhe Konsolidimit
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim