340x230    340x230

🏡 lajmerime punesimi

🕵 Online 115 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje

📣Kerkohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Recepsionist/e

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik dhe Recepsionist/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
📣 Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Recepsionist/e✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:▪ Njohes te mire te gjuhes▪ Me eksperience mbi 6 muaj ne call center▪ Me aftesi te mira komunikuese 🕛Dispon... Kontakt

Prohealth Kerkon Te Punesoje Operatore Te Gjuhes Italiane Sherbim Klienti (femra) Per Turizem Mjekesor

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 22/11/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
⏩ Prohealth kerkon te punesoje: 👩‍💼 Operatore te gjuhes italiane sherbim klienti (femra)  per turizem mjekesor✅ Kerkohet: 🔝 Njohes te mire te gjuhes🙋‍♀️ Preferohet mosha 18 deri ne 35 vjece💼 Me eksperience ne call cen... Kontakt

V.L.A.GROUP Cerca 15 Operatori E Una Team Leader Con Esperienza Per Noto Brand Telefonico

Pagesa: 70,000 Leke, 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
⏩ V.L.A.GROUP con sede a TIRANA Cerca 15 operatori e una team leader con esperienza per noto brand telefonico. 📌 Stanco di convincere un cliente??? Ecco la soluzione! 💰 350 leke a ora piu’ 2000 leke a contratto attivo piu’ gare di produz... Kontakt

Call Center Agent (m/w/d) Gjermanisht

Pagesa: 850 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/11/2022
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
⏩ Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeitdhenbsp;✅ Deine Benefits:dhenbsp;💰 850€ brutto zzgl. attraktiver Provision⏳ Sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit📈 Chanc... Kontakt

Keshillim Klienti (m/f/d) Gjermanisht

Pagesa: 850 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania
⏩ Per vendndodhjen tone Avedo Tirana, ju kerkojme si Keshillim klienti (m/f/d) me kohe te pjesshme/te plote.dhenbsp;✅ Perfitimet tuaja:💰 Rroge Baze prej 850 € Brutto plus Provisione ne baze te Performances⏳ Pune e sigurt me kohe te plote ... Kontakt

ALO PRONTO S.R.L Eshte Duke Rekrutuar Konsulent Marketingu Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 150,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent Marketingu, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Don Bosko, pranë Viva Market , Tiranë
⏩📞 ALO PRONTO S.R.L eshte duke rekrutuar:👨‍💼 Konsulent Marketingu ne gjuhen Italiane 📌 Fushata per sherbime emergjente si: Idraulico, Elettricista, Fabbro.✅ Kriteret: 1. Njohuri te mira te gjuhes Italiane (niveli i gjuhes B2, C... Kontakt

Nje Nga Kompanite Me Te Suksesshme Kerkon Punetore Servis Celularesh Me Experience Pune

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetore Servisi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Tirana, Albania
⏩ Nje nga kompanite me te suksesshme kerkon punetore servis celularesh me experience pune ne qytetet :📍 Tirane – 2 punetore servisidhenbsp;📍 Durres – 1 punetore servisi📍 Fier- 1 Punetore servisi⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidat... Kontakt

Kerkohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Nje Team Leader Per Telecom

Pagesa: 70,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik dhe Team Leader, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
📣 Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe nje Team Leader per Telecom✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: 👨‍💼👩‍💼 Mosha mbi 20 vjec🔝📚 Njohes te mire te gjuhes Italiane🥇 Eksperienca e mepar... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Nje Zonje Per Kujdesje Per Femije

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Dado, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
✨ Kerkohet te punesohet nje zonje per kujdesje per femijeFemijet jane 2 binjake , 1 muajsh✅ Kerkohet:-Te kete eksperience me femijet-Orari fleksibel ne baze te nevojave✅ Ofrohet:⌛Nje dite pushimi ne jave💰Pagesa 60.000 leke , ndryshon ne b... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Shitese Ne Kioske Pepsi

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Rruga Kastriotet, Tirana, Albania

⏩ Kerkohet Te Punesohen Agjente Telefonike Te Gjuhes Italiane

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjente Telefonike, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
⏩ Kerkohet te punesohen Agjente Telefonike te gjuhes italiane✅Ofrohet:💰 Pagese 1000 eurodhenbsp;💸 Bonuse deri ne 1500 euro🍀Ambjente komode dhe staf mikprites😊Kushte shume te mira pune✅Kriteret per kandidatet:– Niveli i njohjes se... Kontakt

Si Cerca Personale Da Inserire In Italia

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetor prodhimi, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
In Italia

Pastaria Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes/e Kamarier/e, Pjatalarese Dhe Motorrist

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes/e Kamarier/e, Pjatalarese dhe Motorrist, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2022
Rruga Urani Pano, Tirana, Albania
🔺Pastaria kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmes/e Kamarier/e-Motorrist-Pjatalarese⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne skuader -Te j... Kontakt

White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Estetiste (F) Me Eksperience

Pagesa: 800 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Estetiste F, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
⏩ White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:👩‍💼 Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te fytyres✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparsh... Kontakt

Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part Time

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part time :)📌 Nese doni te permiresoni ambientin ku punoni , motivoheni dhe per me teper te vleresoheni per punen tuaj, kompania jone eshte ne kerkim te agjenteve per gjuhet e meposhtme , Spanjishtja perben p... Kontakt

Lezet Te Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Lavapjatese (Nd.Banakiere)

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakiere dhe Lavapjatese (Nd.Banakiere), Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Kalaja e Tiranes
⏩ Lezet te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje:-Banakiere-Lavapjatese (Nd.Banakiere)✅Kriteret e punes :  💼Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme  pune 😊Te jete e sjellsheme me stafin dhe klientet 👉Te jete te shkathe... Kontakt

Vio Fit Studio Palester Kerkon Nje Asistente Instruktor Fitnessi (Femer)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
 • Profesioni: Asistente instruktor fitnessi, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Stadiumi Air Albania, Tirane
⏩ Vio Fit Studio Palester kerkon nje Asistente instruktor fitnessi (Femer)✨ Preferohet mosha 20 -35 vjec📌Prioritet do kene ata persona qe disponojne  certifikata ose diploma mbi edukimin fizik por dhe ata qe jane entuziast fitnessi dhe qe ka... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00-Barist-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00-Lavapjate-Furnitor ✅Kriteret e punes:🔴Te jene ... Kontakt

Dyqani Baron Style Kerkon Te Punesoje Shitese Per Butik

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Shitese per Butik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Ish Ekspozita
⏩ Dyqani  Baron Style kerkon te punesoje: 🙋‍♀️ Shitese per Butik✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet✨Te jene te shkathet dhe me etike profesionale *Ko... Kontakt

Bar Twiga Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier (qe Ti Beje Te Dyja)

Pagesa: 50,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier dhe Kamarier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
💥 Bar Twiga kerkon te punesoje: 👨‍💼 Kamarier dhe Banakier (qe ti beje te dyja)⏩ Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkath... Kontakt

Big Market Kerkon Te Punesoje Punetore Ne Market, Djem

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetor ne Market, djem, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
⏩Big Market kerkon te punesoje: 👨‍💼 Punetore ne Market, djem✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofr... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen 50 Operatore Call Center Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operatore telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 20/11/2022
Qender, Tirane
📢 Oferte pune ne gjuhen italiane!📌 Kerkojme te rekrutojme urgjent 50 Operatore Call centre per nje fushate te re start up dhe me mundesi per disa pozicione pune vakant. ✅ Kerkohet: 📈 Njohuri te gjuhes Italiane, dhe me eksperience te mep... Kontakt

Kerkojme Agjente Telefonik Per Gjuhen Gjermane Dhe Angleze

Pagesa: 400 Euro, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: agjente, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Bulevardi Zogu i I, Tirane, Shqiperi
😊 Kerkojme Agjente Telefonik per gjuhen Gjermane dhe Angleze!✅Eksperience te meparshme ne fushatat Forex / Recupero.📌Orari : Part-time ose Full-time (6-8h)💰Paga mujore duke filluar nga 400€‎ ne muaj , +12% Bonus per cdo FTD.📍Adresa... Kontakt

Piano-Bar-Elysee Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakiere Dhe Hostess

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakiere dhe Hostess, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga George W Bush, Tirana, Albania
⏩Piano-Bar-Elysee kerkon te punesoje: ☕ Kamarier/e🍸 Banakiere👩‍💼 Hostess✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

Novem Center Kerkon Te Punesoje Agjent Financiar Njohes Te Gjuhes Angleze

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Financiar, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
⏩ Novem Center kerkon te punesoje:-Agjent Financiar njohes te gjuhes Angleze✅Ofrohet:💰 Pagese baze qe nis nga 500€ neto;💸 Bonuse ditore, javore, mujore;🍀Ambjente komode, staf mikprites;😊Kushte shume te mira pune, (Warm Leads, Premi... Kontakt

Nom Nom Food'n More Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa: 39,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiniere, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
⏩Nom Nom Food'n More kerkon te punesoje: -Ndihmes kuzhiniere✅Kriteret e punes:▪ Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune ▪ Te kene perkushtim gjate orarit te punes▪ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale ✅Of... Kontakt

Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhinier, Ndihmes kuzhinier, Lavapjates, Kamarier/e dhe Sanitare, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
41 3199348449707,19 8035297393799
⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:👨‍🍳 Kuzhinier🙋‍♂️Ndihmes kuzhinier🙋‍♀️ Lavapjates🍸 Kamarier/e🙎‍♀️ Sanitare✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te... Kontakt

📣 Kerkohen Te Punesohen: Administrator Dhe Punëtor Magazine Me Aftësi Për Të Përdorur Pirunin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Administrator, Punëtor magazine, Ekspert/Profesionist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Durrës, Albania
📣 Volevo assumere:1. Ruolo: Amministrazione-Esperienza di almeno 2 anni in ambito contabile e conoscenza in materia doganale, conoscenza della lingua italiana. -Si occuperà di seguire le importazioni/esportazioni di materiale proveniente sia da... Kontakt

Florum Bar-Snack Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Banakier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
⏩ Florum Bar-Snack kerkon te punesoje:- Banakier/e me eksperience per turnin e pasdites - Kamarier/e per turnin e pasdites ⏳ Orari 15:00 - 23:00 ✅Kriteret e punes:🙋‍♀️ Kanditate me ose pa eksperience te meparshme pune😊 Te jene ... Kontakt

Kerkohen Operatore Telefonike Per Call Center Ne Spanjisht, Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Tirana, Albania

📄 Puntore Furre Buke

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Furrxhi Brumaxhi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 02/12/2022
Rruga Mehmet Karadaku, Elbasan, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/12/2024
Me Dhe Pa Eksperiene FuxhidheBrumaxhi Paga Starton me 30000 mij leke pa eksperience ne baze te eksperiences flitet per page ne shume flm + ... Kontakt

📄 Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Pasticier, Ndihmespasticier, Bukepjekes, Ndihmesbukepjekes, Guzhinier, Ndihmesguzhinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Pazari i Ri, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Pasticeri Luara kerkon te punesoje:🏬 Shitese👨‍🍳 Pasticier👩‍🍳 Ndihmespasticier🍞 Bukepjekes🥐 Ndihmesbukepjekes👨‍🍳 Guzhinier👩‍🍳 Ndihmesguzhiniere✅Kriteret e punes:-Me ose pa eksperience te meparshme... Kontakt

📄 Expert Lane Kerkon Te Punesoje Asistente Të Burimeve Njerëzore

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxher, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Tirana, Albania
dhenbsp;✅Expert Lane është duke kërkuar:dhenbsp;👩🏻‍💼 Asistente te Burimeve Njerezore✅Pergjegjesite:♦Kandidati ideal do të japi kontributin e vet në të gjithë hallkat e punësimit të punonjësve.♦Do te merret me publikimin ... Kontakt

📄 Kompania Qafshtama Kerkon Te Punesohet Inxhinier Elektrik

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: inxhinier elektrik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Tirana, Albania
dhenbsp;⏩ Kompania Qafshtama kerkon te punesohet Inxhinier Elektrik✅Detyrat:- Te merret me mirembajtjen dhe mbarevajtjen e linjes se prodhimit .▶ Kushtet e punes :-Pagesa e larte-Puna 3 dite ne jave📌Kerkesat per aplikantet:-Preferohen kandi... Kontakt

📄 Ofrohen Vende Pune Per Operatore Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Frengjisht Dhe Recepsioniste

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
📣 Ofrohen vende pune si:-Operator/e (Call Center gjuha Angleze)-Operator/e (Call Center Spanjisht)-Operator/e (Call Center Frengjisht )-Recepsioniste✅Kriteret e punes:⌛ DISPONIBILITET VETEM FULL TIME- Me ose pa eksperience te meparshme pune- ... Kontakt

📄 KRACO Kerkon Te Punesoje Shofer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance
 • Profesioni: Shofer, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania
Kompania KRACO kerkon te punesoje shofer me patente Klasi B dheamp; C⏩Detyrat :➡Ben shperndarjen e produkteve nga magazina qendrore tek klientidhenbsp;➡Dorezon ne kohe dhe ne destinacionin e duhur porosite / produktetdhenbsp;➡Pergjegjes per ... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohen Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune sipas porosise paguar me ore
 • Profesioni: Team Leader dhe Agjente, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Blloku, Tirana, Albania
⏩Kerkohet te punesohet :-Team Leader ne gjuhen Spanjisht-Agjente ne gjuhet:dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;1. Spanjishtdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;2. Greqishtdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;3. Italishtdhenbs... Kontakt

📄 ARKA HOTEL Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Eventesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxhere Eventesh, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
 ✅ARKA HOTEL pjese e kompanise ART AND TOURISM DEVELOPMENT GROUP kerkon te punesoje: ✔Menaxher/e Eventesh i cili do te merret me krijimin e strategjive dhe arritjen e objektivave per departamentin e eventeve, organizimin dhe mbikeqyrjen e ty... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Retention , Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention , Team Leader dhe Agjente , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Blloku, Tirana, Albania
📣Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000€ ? Kjo eshte mundesia juaj !Kerkojme te punesojme Retentiondhenbsp;Kerkojme Team Leader SpanishAgjente ne gjuhet:-Frengjisht-Spanjisht-Italisht-Anglisht-Gjermanisht- Greqisht✅ Aplikantet duhe... Kontakt

📄 Nje Nga Kompanite Me Te Suksesshme Kerkon Punetore Servis Celularesh Me Experience Pune

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetore Servisi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Tirana, Albania
⏩ Nje nga kompanite me te suksesshme kerkon punetore servis celularesh me experience pune ne qytetet :📍 Tirane – 2 punetore servisidhenbsp;📍 Durres – 1 punetore servisi📍 Fier- 1 Punetore servisi⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidat... Kontakt

Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Pasticier, Ndihmespasticier, Bukepjekes, Ndihmesbukepjekes, Guzhinier, Ndihmesguzhinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Pazari i Ri, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Pasticeri Luara kerkon te punesoje:🏬 Shitese👨‍🍳 Pasticier👩‍🍳 Ndihmespasticier🍞 Bukepjekes🥐 Ndihmesbukepjekes👨‍🍳 Guzhinier👩‍🍳 Ndihmesguzhiniere✅Kriteret e punes:-Me ose pa eksperience te meparshme... Kontakt

Trinty Ofron Mundesi Punesimi Si Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Trinty ofron mundesi punesimi si:🍸 Banakier/e⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

🍸 Koa Shisha Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e dhe Kamarier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Pagesa: 38,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Pjatalarese, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2022
Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania
💠Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:-Pjatalarese✅ Kriteret per kandidatet:-Me ose pa eksperience te meparshme pune-Te jene te rregullta dhe me etike profesionale-Te jene te sjelleshme dhe te komunikueshme-Te kene perkushtim gjate orarit te pune... Kontakt

✈️Mega Travel Kerkon Te Punesoje Punonjese Ne Agjensi Udhetimesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
 • Profesioni: Punonjese ne agjensi udhetimesh, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
✈️Mega Travel kerkon te punesoje: -Punonjese ne agjensi udhetimesh✅Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:-Te kete eksperience te meparshme pune- Te kete njohuri te gjuheve te huaja- Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pu... Kontakt

Beauty.eden Kerkon Te Punesoje Parukiere Estetiste

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: parukiere estetiste, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Tirana, Albania
💄 Beauty.eden kerkon te punesoje Parukiere Estetiste ⏩ Kriteret e punes:⚡ Kandidatet me eksperience pune 😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet📌Te jene te shkathet dhe me etike profesionale ⏩Ofrohet:💰 Pagesa 50 me 50✅ K... Kontakt

CONAD Kerkon Te Punesoje Kasiere, Sistemues, Kasap Dhe Punonjes Ne Repartin E Produkteve Te Fresketa

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kasiere, Sistemues, Kasap dhe Punonjës, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirane, Albania
📢CONAD rrjeti me i madh i Supermarketeve, ne Shqiperi kerkon te punesoje: 📠 Kasiere✨ Sistemues🔪 Kasap🍎 Punonjes ne repartin e produkteve te fresketa⏩ Kriteret baze qe duhet te plotesojne kandidatet per keto pozicione jane:⏳ Mosha ... Kontakt

Rutz Company Is Looking For A React Native Code Developer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: React Native Code Developer, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2022
Tirana, Albania
⏩ We are looking for a React Native Code Developer, for an app we're working with, here in Albania. The ideal candidate requirements would include to be fluent with:-Html-Css-React native-Android -iOS-English📲📞📩 If you meet these require... Kontakt

HOTEL COMFORT BY BLUMARE Kerkon Te Zgjeroje Stafin Me Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e dhe Kamarier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
⏩HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te zgjeroje stafin me :-Banakier/e-Kamarier/e✅Kriteret e kandidateve :-Me ose pa eksperience te meparshme pune-Te jene  etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shume e ke... Kontakt

Eurodenta (materiale Dentare) Kerkon Te Punesoje Korrier Per Shperndarje Me Motorr

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance
 • Profesioni: Korrier me Motor, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
📢 Eurodenta (materiale dentare) kerkon te punesoje: 🙋‍♂️ Korrier per shperndarje me motorr⏩Momentalisht po kerkojme per nje shperndares/motorrist (TURN I PARE) per materiale dentare nga kompania Eurodenta. Jemi lider ne tregun e stom... Kontakt

Furre Buke & Pasticeri MonoMia Kerkon Te Zgjeroje Stafin.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Shitese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/11/2022
Kompleksi Panorama, prapa shkolles “Harry T Fultz”, prane Intermedica
Furre Buke dhe Pasticeri MonoMia kerkon te punesoje SHITESE ✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pagesa te... Kontakt

Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: -Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences-Banakier/e , 50.000 leke-Specialiste Buke , 75.000 leke-Ndihmes specialist b... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Punonjese Zyre Ne Agjensi Turistike

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punonjese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 20/11/2022
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 04/03/2023
⏩ Kerkohet te punesohet Punonjese zyre ne Agjensi Turistike:✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:▪ Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze▪ Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes▪ Te kene eksperience te ... Kontakt

Glassgo Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
💥 Glassgo Lounge kerkon te punesoje: ☕ Kamarier/e⏩ Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale ⏳ D... Kontakt

Account Manager In Transportation Industry

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Account Manager, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 17/11/2022
Rruga Bedri Xhomo, Elbasan, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/02/2023
Interlane Albania is looking for potential candidates for the below role. The Account Manager role assumes responsibility for client relationships and sales within Interlane. You are responsible for managing and handling current clients, as wel... Kontakt

Azalea Aesthetic Ofron Mundesi Punesimi Per Mjek Stomatolog Dhe Laborant Dentar

Pagesa: 2,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mjek Stomatolog dhe Laborant dentar, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Lushnjë, Albania
🦷 Azalea Aesthetic ofron mundesi punesimi:🥼Mjek stomatolog🔬Laborant dentar (design ose protezist)✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte d... Kontakt

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: Praktike/Intership, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 16/11/2022
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fi... Kontakt

White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Mjek Stomatolog

Pagesa: 1,200 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mjek Stomatolog, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
🦷 White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:🥼Mjek stomatolog✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte dhe etike gjate punes.- Aftesi te ... Kontakt

📄 Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh

Pagesa: 100 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent , Me eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 02/12/2022
Fresku ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2022
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧e 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! 💥 Behu pjese e Brandit me te madh Shqiptar qe ofron sherbimin e pales ndermjetesuese ne tregun e pas... Kontakt

📄 Kerkohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Nje Team Leader Per Telecom

Pagesa: 70,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik dhe Team Leader, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
📣 Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe nje Team Leader per Telecom✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: 👨‍💼👩‍💼 Mosha mbi 20 vjec🔝📚 Njohes te mire te gjuhes Italiane🥇 Eksperienca e mepar... Kontakt

📄 Kerkojme Te Punesohet Psikolog Dhe Psikoterapist

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: psikolog , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 08/01/2023
⏩ Kerkojme te punesohet Psikolog dhe Psikoterapist ✅ Ne vlerësojmë tek aplikantët:- Diversitetin- Cilësinë- Zhvillimin- Bashkëpunimin🔷 Preferenca jonë është për:- Psikologë të liçencuar në fushën e shëndetit mendor (preferohe... Kontakt

📄 AGIKONS SHPK Kerkon Te Punesoje Menaxher Shitjesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: menaxher shitjesh, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Tirana, Albania
dhenbsp; ⏩AGIKONS SHPK kerkon te punesoje Menaxher Shitjesh📌 Detyrat:▪ Siguron informacionin e nevojshëm nga terreni për të përcaktuar planin mujor të Shitjeve të projekteve tëdhenbsp; dhenbsp;kompanise.▪ Identifikon mundësitë e zh... Kontakt

📄 Shkoder, Ofrohet Vend Pune Qepese Linje Prodhimi Kepucesh

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Qepëse linje prodhimi, Prestari , Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Zona Industriale, Shkodër - Lagjja “Skanderbeg”, Shkodër - Hot i Ri, Grudë - Pukë - Juban ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2023
Comfort Shoes shpall lajmerim pune per Qepese Linje Prodhimi Kepucesh ne Shkoder, Hot i Ri (Grude), Juban, Puke. Rreth nesh: “Comfort Shoes" operon ne industrine e prodhimit fason qepje kepucesh prej me shume se 15 vitesh per marka to ndryshm... Kontakt

📄 OFERTE PUNESIMI NE QENDER TE QYTETIT, SHKODER

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: GUZHINIER/E, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 02/12/2022
Pedonalja, Shkodër, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023
BED STATION KERKON TE PUNESOJE NDIHMES/E KUZHINIERE BEHU PJESE E BED STATION Te interesuarit mund te na kontaktojne ne: + ... Kontakt

📄 Partner Al Kerkon Te Punesoje Magazinier

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Magazinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
dhenbsp;✅Detyrat:dhenbsp;✔Mbikqyr aktivitetet e përditshme të magazinës.📝 Asiston dhe mban nivelet e duhura te inventarit dhe kontrollon humbjen e produktit.dhenbsp;♦dhenbsp; Kontrollon me rigorozitet te gjitha furnizimet me lende te par... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Nje Motorrist I Jashtem Qe Te Punoje Sipas Porosive

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune sipas porosise paguar me ore
 • Profesioni: Motorrist, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
📢 Kerkohet te punesohet:dhenbsp;🙋‍♂️ Motorrist⏩Momentalisht po kerkojme per nje motorrist te jashtem, qe te punoje sipas porosive.⏩ Kriteret e kandidateve:✅dhenbsp;Me ose pa eksperience te meparshme pune🙋‍♂️ Te jene te rre... Kontakt

📄 PIZZA & PASTA OGI Kerkon Te Punesoje Kamarier Restoranti ,Kuzhinier Dhe Sallatiere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier, Kuzhinier dhe Sallatiere, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania
🍕PIZZA dhe PASTA OGI kerkon te punesoje:-Kamarier restoranti-Kuzhinier-Sallatiere✅Kriteret e punes:-Me eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet-Te jene te shkathet dhe pozitive✅Ofrohen:⚡️Kushte shume te mi... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Nje Zonje Per Kujdesje Per Femije

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Dado, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
✨ Kerkohet te punesohet nje zonje per kujdesje per femijeFemijet jane 2 binjake , 1 muajsh✅ Kerkohet:-Te kete eksperience me femijet-Orari fleksibel ne baze te nevojave✅ Ofrohet:⌛Nje dite pushimi ne jave💰Pagesa 60.000 leke , ndryshon ne b... Kontakt

📄 GoTech Sh.p.k Kerkon Te Punesoje Menaxher Servisi

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxher, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Tirana, Albania
dhenbsp;✅GoTech shpk,dhenbsp;shoqeri shqiptare ne objekt te saj tregtimin me shumice dhe pakice te pajisjeve elektroshtepiake kerkon te punesoje:👨🏻‍💼Menaxher Servisi✅Përgjegjësitë Kryesore:♦Kryen kontroll periodik në laboratorin... Kontakt

📄 La Vie En Rose Kerkon Te Punesoje Fizioterapsite

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Fizioterapiste, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Rruga Andon Zako Çajupi, Tiranë, Albania
⏩ La Vie En Rose kerkon te punesoje Fizioterapsite ➡ Kane perparesi kandidatet me eksperience punedhenbsp;➡Te jene te qeshur dhe te komunikueshemdhenbsp;➡Te jene korrekt dhe etik ne punedhenbsp;➡Te kene seriozitet dhe perkushtim ne punedhe... Kontakt

Kerkohet Te Punesohen Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune sipas porosise paguar me ore
 • Profesioni: Team Leader dhe Agjente, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Blloku, Tirana, Albania
⏩Kerkohet te punesohet :-Team Leader ne gjuhen Spanjisht-Agjente ne gjuhet:dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;1. Spanjishtdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;2. Greqishtdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;3. Italishtdhenbs... Kontakt

📄 Menaxhere Kontratash Dhe Prokurimesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxher i kontratave dhe prokurimeve, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
 ✅ KREATX kerkon te punesoje:▪Menaxher/e e Kontratave dhe Prokurimeve e cila do të jetë në kontakt të vazhdueshëm me bashkëpunëtorët e kompanisë për zbatimin e kontratave të lidhura midis palëve, përmbushjen e detyrimeve sipas afat... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Shitese Ne Kioske Pepsi

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Rruga Kastriotet, Tirana, Albania

📄 ⏩ Kerkohet Te Punesohen Agjente Telefonike Te Gjuhes Italiane

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjente Telefonike, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
⏩ Kerkohet te punesohen Agjente Telefonike te gjuhes italiane✅Ofrohet:💰 Pagese 1000 eurodhenbsp;💸 Bonuse deri ne 1500 euro🍀Ambjente komode dhe staf mikprites😊Kushte shume te mira pune✅Kriteret per kandidatet:– Niveli i njohjes se... Kontakt

📄 Si Cerca Personale Da Inserire In Italia

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetor prodhimi, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
In Italia

📄 Trinty Ofron Mundesi Punesimi Si Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Trinty ofron mundesi punesimi si:🍸 Banakier/e⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

📄 Mundesi Punesimi! FUTURE HOME Kerkon Konsulente Imobiliare!

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulentë Imobiliarë, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 01/12/2022
Ali Demi
Tiranë, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e.FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe imobiliare Shqipëtare.Ndërkohë që forcojmë pozicionin tonë në Shqipëri si kompani lider në ofrimin e shërbimeve imobiliare, ne po zgjerojmë... Kontakt

📄 M&E Group Albania Kerkon Te Punesoje Ekonomist/e Për Hartimin E “Busta Paga”

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ekonomiste, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Tirana, Albania

📄 🍸 Koa Shisha Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e dhe Kamarier/e, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania

📄 Kerkohen Te Punesohen Retention & Agjente Ne Gjuhet Spanjisht,Italisht,Anglisht,Gjermanisht,Greqisht

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention dhe Agjente, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Blloku, Tirana, Albania
⏩ Deshironi te ardhura mujore te larta deri ne 5000 euro? Kjo eshte mundesia juaj.📢 Kerkojme te punesojme Retention/ Agjente ✅ Spanjisht✅Italisht✅Anglisht ✅ Gjermanisht ✅ Greqisht🗣️ Kerkohet:🧰 Eksperience e meparshme pune... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Retention , Team Leader Dhe Agjente

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Retention , Team Leader dhe Agjente , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2022
Blloku, Tirana, Albania
📣Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000€ ? Kjo eshte mundesia juaj !Kerkojme te punesojme Retentiondhenbsp;Kerkojme Team Leader SpanishAgjente ne gjuhet:-Frengjisht-Spanjisht-Italisht-Anglisht-Gjermanisht- Greqisht✅ Aplikantet duhe... Kontakt

Fishop Kerkon Te Punesoje Kamarier, Pastruese Dhe Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier, Pastruese dhe Pjatalarese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania
⏩Fishop kerkon te punesoje: ☕ Kamarier me eksperience pune✨ Pastruese🔪 Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me et... Kontakt

📄 Asistente Ne Shitje

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Asistente ne shitje, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 01/12/2022
Anton lufi, prane Kika 2 ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 10/12/2022
Dyqani i femijeve Twinkle Twinkle po kerkon dike qe ka deshire ti bashkohet stafit te shitjes per turnin e dyte perkatesisht per orarin 3 - 9 pm (6 orare), e djela pushim. Paga baze + bonus ... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Shofer Për Drejtues Ekzekutiv Të BKT

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shofer, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2022
Tirana, Albania
▶ Kerkohet te punesohet Shofer për Drejtues Ekzekutiv të BKT📌 KRITERET :• Të ketë patente të vlefshme shoferi dhe aftesi shume te mira drejtimi;• Të ketë eksperiencë pune totale si shofer jo me pak se 8 vite;• Të ketë eksperien... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim