📅 kondulent mjeksor

🕵 Online 156 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje
Tirana

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
👉🏻Kriteret:〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.📝Kontrate e rregullt pune. 🏖️Fundjava pushim.☎️Per cdo informacio...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht/Spanisht 🇩🇪 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem:🇩🇪 Ne gjuhen Gjermane :◽Junior- 300 Euro◽Closer- 600 Euro ◽Retention - 1000 Euro◽Team Leader - 1000 Euro 🇪🇸 Ne gjuhen Spanjolle:◽Closer ( Vetem me eksp...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/02/2021
Tirana

EDEL Company Shpall Dy Vende Te Lira Pune.

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔗EDEL Company (kompani para-farmaceotike) shpall dy vende te lira pune:1.  Menaxher/e shitjesh.2. Shperndares poste me motorr per Tiranen.👉  Vendi i lire pune  per menaxher shitjesh .Aplikanti duhet te kete eksperience ne shitjet ne market...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh,shperndares poste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/02/2021
Tirana

Dini Gjermanisht,Italisht Apo Spanjisht ? Rroga Mujore Duke Filluar Nga 600 Euro

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
Kerkohen Opertator/e ne gjuhet Gjermanisht,Italisht,Spanjisht. Paga baze mbi 600 euro Bonuse ditore, javore dhe mujore Disponibilitet full time Ambjent profesional dhe dinamik Fundjava pushim ...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 🔗Mundesi e arte punesimi :👉Kerkohen:-Junior-Operator-Retention⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience.Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune.  💵 Pagese e kenaqshme + bonuse .📍Adresa : 21 Dhjetori.📲Per me...
 • Profesioni: Junior,operator, retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/02/2021
Tirana

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Leke
🇮🇹 Operator/e Italisht 📌Kerkohet: 〽️Kerkohen Sales  vetem me eksperience.📌Ofrohet:💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf mikeprites. 🏖️Fundjava pushim....
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

📣📢OKAZION!!! Kompania Gjermane XH&P Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Agjente Marke

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kompania Gjermane XH&P kerkon te punesoj  menjehere Agjent Marketing!👉🏻Kerkohet:⚡Eksperienca nuk eshte domosdoeshme.👥Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.🔋Energji, pozitivitet dhe ambicje p...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/02/2021
Tirana

Bar Chloe Kerkon Te Punesoje Banakier\e

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/03/2021
Bar Chloe kerkon te punesoje:-banakier ose banakiere ✅Kriteret e punes-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te te sjellshem dhe te qeshur me klientet dhe stafin-te jene te shkathet dhe pozitive 🔴Bar Chloe ofron kushte...
 • Profesioni: BANAKIER OSE BANAKIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Dens Bar Kerkon Banakier/e Dhe Sanitare

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/05/2021
 Kerkohet banakier/e dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: Banakier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Durres

🗣️Bar Milano Kerkon Te Punesoje Dy Kamariere ( Vajza)

Rruga Vath Turja, Durrës, Albania Pagesa: 30,000 Leke
⚡"Bar Milano"  Hap dy vende te lira pune ne pozicionin Kamariere.👉🏻Kerkohet: ◻️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.◻️Deshire dhe vullnet per te punuar. ◻️Seriozitet dhe korrektes ne pune.&...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 27/02/2021
Tirana

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Dhe Sanitare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/03/2021
Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje-Recepsioniste (te dije gjuhen angleze)-Sanitare ✅Kriteret e punes:-Te kene eksperienca te meparshme pune-Te jene te gatshme te punojne me turne -Te jene te sjellshme dhe te qeshura...
 • Profesioni: Recepsioniste,Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

New City Bar Kafe Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Astir,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/05/2021
New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.(preferohet afer zones)   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &a...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

📣📢Kompania Impact Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane 🇮🇹 🇩🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact" kerkon operator/e  ne gjuhet:🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profes...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhet 🇬🇧, 🇩🇪

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/03/2021
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :🇩🇪- Gjermanishte🇬🇧- Anglishte 👉Kriteret per Agjente Forex:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽️ Minimu...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Dhe Broker Ne Gjuhen 🇮🇹, 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/03/2021
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex dhe Broker ne gjuhet :🇩🇪- Gjermane🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person ener...
 • Profesioni: Agjente Forex dhe Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Mobileri Ne Yzberisht Kerkon Te Punesoje Usta Mobilerie

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/03/2021
Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje-usta mobilerie ✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adr...
 • Profesioni: Usta mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Tiger-Tiger Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer.

Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/05/2021
Tiger-Tiger Bar kerkon te punesoje banakiere femer. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   -  Mosha 20-50 vjece.   - Te jene te sjel...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Klaton Bistro & Coffe Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje-Banakier/ barist✅Kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 🔸te jete i shkathet dhe pozitivKlaton bistro & coffe ofro...
 • Profesioni: Banakier/ barist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/02/2021
Tirana

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Dhe Sanitare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje-Recepsioniste (te dije gjuhen angleze)-Sanitare ✅Kriteret e punes:-Te kene eksperienca te meparshme pune-Te jene te gatshme te punojne me turne -Te jene te sjellshme dhe te qeshura...
 • Profesioni: Recepsioniste,Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Pizza Basic Kerkon Te Punesoje Motorrist

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
  Pizza Basic kerkon te punesoje motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te perkushtuar ne pune:   - Te jene pozit...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 25/02/2021
Tirana

📣Punesohu Menjehere Ne Inova Recruitment!!! Kerkon Account Manager Italisht/ Gjermanisht 🇩

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥"Inova Recruitment" nje kompania qe ben diferencen ne telemarketing, hap vende te lira pune ne pozicionet:◻️Account Manager - Gjuha Italiane ◻️Account Manager - Gjuha Gjermane 👉🏻Ofrohet:⚡Hot T...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/02/2021
Tirana

New City Bar Kafe Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Astir,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.(preferohet afer zones)   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &a...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Tagoro Caffe Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
   Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Mosha 25-40 vjece.   - Te jene te sjellsh...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/02/2021
Tirana

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe t...
 • Profesioni: Banakier/ e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

🌹 LA VIE EN ROSE Kerkon Te Punesoje Masazhatore / Estetiste

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
🗣️"LA VIE EN ROSE" Hap vende te lira pune ne pozicionet:👩🏼Masazhatore 👱🏼‍♀️Estetiste👉🏻Kerkohet: ◻️Eksperience e mepareshme pune ne pozicionin perkates.◻️Mosha 20-30 vjece.◻...
 • Profesioni: Masazhatore/Estetiste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 25/02/2021
Tirana

Mobileri Ne Yzberisht Kerkon Te Punesoje Usta Mobilerie

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje-usta mobilerie ✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adr...
 • Profesioni: Usta mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Next Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere

Rruga Lluke Kacaj, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Next Lounge Bar kerkon te punesoje  kamariere (mundesisht  femer)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Big Bite Kërkon Të Punësojë Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Big Bite kërkon të punësojë motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :-Te kene eksperience te meparshme pune.- Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.⚫Ofrohen :  ✔️ Ku...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Durres

🗣️Bar Milano Kerkon Te Punesoje Dy Kamariere ( Vajza)

Rruga Vath Turja, Durrës, Albania Pagesa: 30,000 Leke
⚡"Bar Milano"  Hap dy vende te lira pune ne pozicionin Kamariere.👉🏻Kerkohet: ◻️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.◻️Deshire dhe vullnet per te punuar. ◻️Seriozitet dhe korrektes ne pune.&...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 27/02/2021
Tirana

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese (te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine) :🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me st...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Artist Restoro Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Artist Restoro Lounge kerkon te punesoje  ndihmes kuzhinier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .&n...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

📣📢4Marketing Kerkon Account Manager Dhe Team Leader, Gjuha Italiane 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🗣️Kompania "4 Marketing" ka hapur vende te lira pune ne pozicionet:◻️Account manager ---> Italisht◻️Team Leader ----> Italisht👉🏻Kerkohet:1. Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane ne komunikim.2. Eksperienca perben a...
 • Profesioni: Account Manager/ Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/02/2021
Tirana

Eat Me Fast Food Kerkon Te Punesoje Fast Foodier Dhe Motorrist

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me fastfood kerkon te punesoje:-fast foodier-motorrist me motorrin e kompanise✅Kriteret e punes:-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te qeshur pozitiv dhe te shkathet-te jene te sjellshem me stafin dhe klientet📍Adresa: Qytet Stude...
 • Profesioni: Fasfoodier Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Dhe Broker Ne Gjuhen 🇮🇹, 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex dhe Broker ne gjuhet :🇩🇪- Gjermane🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person ener...
 • Profesioni: Agjente Forex dhe Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

📣📢Kompania Impact Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane 🇮🇹 🇩🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact" kerkon operator/e  ne gjuhet:🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profes...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Da’So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Picier

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje kamarier dhe picier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&...
 • Profesioni: Kamarier,picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/02/2021
Tirana

Booking Online Per Ville E Case Vacanza In Italia

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
La infoweb24.it con sede in Tirana ricerca un operatrice/operatore che si occupi dell’ attivita’ di booking online per l’affitto di case e ville per le vacanze in Puglia ( Italia). L’ attivita’ consiste nel gestire contatti di vacanzieri c...
 • Profesioni: responsabile booking
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/02/2021
Tirana

📣📢 Mos E Humb Mundesine!!! Kompania Impact Sh.p.k Kerkon Operator/e Ne Gjuhen GREKE 🇬🇷

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact sh.p.k" kerkon operator/e  ne gjuhen Greke !!!👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te per...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Dens Bar Kerkon Banakier/e Dhe Sanitare

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet banakier/e dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: Banakier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Pattiserie Francaise Kerkon Te Punesoje Shitese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Pattiserie Francaise kerkon te punesoje shitese.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/02/2021
Tirana

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rrruga Mikel Maruli Pagesa: Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te kene paraqitjen ...
 • Profesioni: Kamariere dhe hostes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/02/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhet 🇬🇧, 🇩🇪

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :🇩🇪- Gjermanishte🇬🇧- Anglishte 👉Kriteret per Agjente Forex:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽️ Minimu...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

📣📢Call Center Kerkon Agjente Forex Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Gjermanisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️🇬🇧Anglisht🇩🇪Gjermanisht〽️Kerkohen vetem me eksperience.💸Page baze shume te kenaqshme.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.🎯Per cdo informacion mos ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/02/2021
Tirana

Kreperi Ne Bllok Kerkon Te Punesoje Staf

Ish Blloku Pagesa: Me Marreveshje
Kreperi ne BllokDuke rritur cilesine dhe standarte krepat me shije nga me te ndryshme .Nje nder kreperit me te mira ne Tirane kerkon te punesoi :-Krepier\e-Punetor\e✅Kriteret e punes:-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te sjellshem me k...
 • Profesioni: Krepiere ; Punetore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/02/2021
Tirana

🔈 Omega Solutions Group Kerkon Angjente Telefonik Ne Fushen Financiare(forex)

Tiranë, Albania Pagesa: 350 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhet: -Anglisht-Spanjisht-Italisht🔴Eksperienca nuk eshte e domosdoshme.💵 Paga baze eshte duke filluar ...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/02/2021
Tirana

Kerkohet Staf Tek Cash Shisha Lounge

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet staf tek Cash Shisha Lounge ne pozicionet  e punes :- Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare-Kuzhinier- Shisha boy🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.  &...
 • Profesioni: Banakier/e, kamarier/e,sanitare , kuzhinier ,shisha boy
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Menaxhim / Marketing / Mesim

Rruga Emil Legrand, Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 31/03/2021
SAMEGA Akademi eshte pjese e Fondacionit Nderkombetar Klementi Albani XI. Ofron sherbime studimi para shkollore, pas shkollore, kurse te gjuheve te huaja, kurse kitare e artistike, trajnime, workshop etj. Ofrojme nje pozicion pune (praktike me pa...
 • Profesioni: Menaxhim/marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Eat Me Fast Food Kerkon Te Punesoje Fast Foodier Dhe Motorrist

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/02/2021
Eat Me fastfood kerkon te punesoje:-fast foodier-motorrist me motorrin e kompanise✅Kriteret e punes:-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te qeshur pozitiv dhe te shkathet-te jene te sjellshem me stafin dhe klientet📍Adresa: Qytet Stude...
 • Profesioni: Fasfoodier Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane 🇮🇹 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing  6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht🇮🇹 Operator/e - Italisht🇪🇸Operator/e - Spanjisht🗣️Mjafton te ke...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Web:in Development House Eshte Ne Kerkim Te Webdeveloper

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/03/2021
Web:in Development House eshte ne kerkim te webdeveloper -Njohje shumë e mirë CMS Wordpress,HTML5 ,CSS ,bootstrap - Full Time - Njohurite dhe eksperienca ne SEO Dergoni cv tuaj ne [email protected] ...
 • Profesioni: Webdeveloper
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro Aplikimet deri me: 29/11/2020
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/05/2021
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese (te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine) :🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me st...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

📣📢 Mos E Humb Mundesine!!! Kompania Impact Sh.p.k Kerkon Operator/e Ne Gjuhen GREKE 🇬🇷

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact sh.p.k" kerkon operator/e  ne gjuhen Greke !!!👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te per...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Big Bite Kërkon Të Punësojë Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/05/2021
 Big Bite kërkon të punësojë motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :-Te kene eksperience te meparshme pune.- Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.⚫Ofrohen :  ✔️ Ku...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Albtelecom Shpall Vend Te Lire Pune

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/03/2021
 Contact Center SpecialistOur Company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team.You are invited to apply for the position.Duties- Responsible to follow and respect all company and divis...
 • Profesioni: Contact Center Specialist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Kerkohet Staf Tek Cash Shisha Lounge

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/05/2021
 Kerkohet staf tek Cash Shisha Lounge ne pozicionet  e punes :- Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare-Kuzhinier- Shisha boy🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.  &...
 • Profesioni: Banakier/e, kamarier/e,sanitare , kuzhinier ,shisha boy
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Leke
🇮🇹 Operator/e Italisht 📌Kerkohet: 〽️Kerkohen Sales  vetem me eksperience.📌Ofrohet:💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf mikeprites. 🏖️Fundjava pushim....
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/05/2021
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe t...
 • Profesioni: Banakier/ e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Puno Nga Shtepia Per Kompanine Me Te Madhe&te Licensuar Te FOREX Ne Shqiperi

Te Hipoteka Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 26/02/2021
Nese zoteron nje nder gjuhet e huaja me poshte : - Italisht - Spanjisht - Anglisht - Gjermanisht Nese je : - i shkathet - ke aftesi te mira komunikuese dhe bindese - je ambicioz per te arritur e fituar gjithmone e me shume - ke pe...
 • Profesioni: Retention, Opening
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Durres

Kerkohet Ekonomiste

Rruga Egnatia, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/03/2021
Studio financiare Buzani, kerkon te punesoje me kohe te plote nje ekonomiste e cila duhet te plotesoje keto kritere 1. Te kete mbaruar arsimin e larte dega finance 2. Te kete pervoje pune mbi nje vite ne fushen e finances,regjistrim fatura etj....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021
Tirana

Artist Restoro Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/05/2021
  Artist Restoro Lounge kerkon te punesoje  ndihmes kuzhinier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .&n...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/02/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim