📅 hedhje

🕵 Online 33 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirane

1500 Euro/Muaj-Pune Ne Call Center Per Gjuhet GJERMANISHT, SPANJISHT,GREQISHT, ANGLISHT

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania lider ne Forex 📉 kërkon operatore per gjuhët 🇪🇸 Spanjisht 🇩🇪Gjermanisht 🇬🇷Greqisht Anglisht ✅Page baze plus bonuset me te larta ne treg ✅ Ambjentet komode dhe motivuese 📝Trajnime periodike dhe mund...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📣S SOLUTION Fitime Maximale Ne FOREX!!! Fillo Pune Menjehere!!!

Rruga George W Bush, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📌Kompania e marketingut S SOLUTION hap vende te lira pune ne pozicionin operator ne gjuhet:🇮🇹Italiane 🇩🇪Gjermane 🇪🇸Spanjolle 👉🏻Kriteret e kerkuara: 〽️Eksperience te mepareshme ne For...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Lezhe

🔈 Vende Te Lira Pune Ne Pozicionet : Ekonomist Dhe Magazinier.

Ne autostraden Gjorme Lac Pagesa: Me Marreveshje
Vende te lira pune ne pozicionet :  Ekonomist dhe Magazinier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te perdorin programin e Bilanc-it .   - Te jene korrekte.   - Te jene te perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Ekonomist,magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📢Call Center Kerkon Te Punesoj Menjehere Operator/e Italisht 🇮🇹

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌Call Center kerkon te punesoje operator ne gjuhen italiane ne fushten Forex:👉🏻Kerkohet: ✅Mjafton gjuha Italiane ne nivel mesatare  ne komunikim dhe eksperience minimalisht 3 muaj ne Forex apo fushata te ngjashme!👉...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani.Mundesi p...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Pastruese/sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Pastruese/sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Pastruese/sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profesioni: Online,Social Media
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📣 Kerkohet Operator Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kerkohet operator Junior ne gjuhen angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profesioni: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Butik QelbaniX Shop Ofron 2 Pozicione Pune Si Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 27,000 Leke Aplikimet deri me: 29/12/2020
Butik QelbaniX Shop ofron 2 pozicione pune si shitese.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te komunikueshme dhe pa angazhime.   -  Mosha 21-28 vjece.     - Eksperi...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Shofer,puntor Te Thjeshte, Pedalist.

Rruga Fabrika e Qelqit, Tiranë, Arnavutluk Pagesa: 35,000 Leke
firma ofron tre vende vakante, 1.shofer 2.puntor3.pedalist. shofer me patent klasi b, rroga 35000 lek. mosha 25-35vjec. 2.puntor krahu per prodhim, te jete i afte dhe i shkathet,mosha 25-40vjec. 3.pedatist per prerje kartoni me eksperience, rrog...
 • Profesioni: shofer,puntor,pedalist
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 02/12/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/10/2020
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Ofert Pune Si Elektriçist Dhe Ndihmes Ekeltriçist.

Rruga Fejzi Hizmo Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/01/2021
Kerkoj Elektricist Dhe Ndihmes Elektricist. Pages E kenaqshem +Siguracione. ...
 • Profesioni: Elektricist
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 01/12/2020
Tirane

👉🏻Puno Agjente Shitje Online Nga Shtepia Dhe Fito Te Ardhura Te Kenaqshme 💻

Rruga e Elbasanit Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?🗣Keni aftesi te mira komunikuese? ✅Kjo eshte mundesia juaj!💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.💥Kriteret e kandidatit:🔅Aftesi shume te mira komunikuese...
 • Profesioni: Pune online
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 01/12/2020
Tirane

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Pastruese/sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/02/2021
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Pastruese/sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Pastruese/sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

AGJENT SHITJE

Teodor keko Pagesa: 450 Euro Aplikimet deri me: 31/12/2020
Jeni lodhur se punuari per dike qe nuk ju shperblen ndersa ai rritet nga puna juaj? - Deshironi te jeni Shef i vetes tuaj dhe te paguheni per aq sa punoni? Kompania Gjermane LIBREX ofron mundesi punesimi per Agjent/e dhe menaxher te shitjes (Shitj...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Kerkohet Ndihmese Juriste

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/05/2021
ofrohet vend pune: Ndihmese juriste ju lutem dergoni cv ne emailin [email protected]
 • Profesioni: ndihmese juriste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📣Kompania Ecommerce Albania Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 22/11/2020
🇮🇹 Italisht🇪🇸 Spanjishte- Retention- Team Lider〽️Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex .⏰ Disponibiliteti  Ful-time, orari 10:00 me 19:00.🗂Niveli i gjuhes ne komunikim te jete minimumi B2.💶Page ...
 • Profesioni: Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📣Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhen Italiane

Astir Pagesa: 450 Euro Aplikimet deri me: 30/12/2020
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj ne grup. ⏰ Disponibilitet per te punuar Full-Time: ora...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne magazine ).    - Te jene te sjellshem me stafin.    - Te j...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.⚫Ofrohen : &nb...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Da ' So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Motorrist Turni I Pare.

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da ' So Bar Pizzeri kerkon te punesoje motorrist turni i pare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  - Me motorrin e tij. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca n...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Big Bite Kërkon Të Punësojë Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Big Bite kërkon të punësojë motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :-Te kene eksperience te meparshme pune.- Te njohin shume mire  rruget e Tiranes.- Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.⚫Ofrohen :  ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Pizzeri Issus Kerkon Te Punesoje Picajol Me Kohe Te Plote.

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Issus kerkon te punesoje picajol me kohe te plote.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jene poziti...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon:👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vetm...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 30/11/2020
Tirane

📣 Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Turni.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Big Bite kerkon te  punesoje menaxher/e turni.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne fushen e gastronomise)   - Te jene korrekte .  ...
 • Profesioni: Menaxher/e turni
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Kerkohet Lavazhier Me Eksperienc Pune

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Lavazhier me Eksperienc PuneTe jete i moshes 18 vjec deri 40 vjec Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune Te jete i sjellshem me stafin dhe klintetPages me %Adresa:Babrru ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Dajen Fisherman Kerkon Te Punesoje Kuzhiniere Tradicionale Femer Dhe Sanitare

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dajen Fisherman kerkon te punesoje kuzhiniere tradicionale femer dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha mbi 40 vjece(per pozicionin e punes kuzhiniere)   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem ...
 • Profesioni: KUZHINIERE TRADICIONALE,SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

PICK UP Fast Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Zogu i Zi,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
PICK UP Fast Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Durres

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :- Inxhinier mekanik- Inxhinier hidraulik🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene korrekte dhe pozitive.   - Te jene te pe...
 • Profesioni: Inxhinier mekanik,inxhinier hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Da'so Bar Pizzeri Kerkon Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da'so bar pizzeri kerkon te punesoi:Banakier/eKamarier/eTe jene me eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientetTe jene pozitiv dhe me integritet ne puneTe jene te gateshem te punoin me turne Da'so bar pizzeri o...
 • Profesioni: Kamarier Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Eat Me Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Motorristi do te kete motorrin e kompanise,te zoteroje patente.   - Te ken...
 • Profesioni: motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Bistro Coffee kerkon te punesoje kamariere femer🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Pizzeri Tirona Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Medreseja,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Tirona kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Motorrist - Kandidatet  kerkohen qe te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet&...
 • Profesioni: motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Bar Pizzeri Basic Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Motorrist.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Pizzeri Basic kerkon te punesoje kamarier dhe motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📣Geotrim Shpk Kerkon Agjente Marketing

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.🗣️...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📣Call Center Kerkon Operator/e Ne Gjuhet Italisht/Gjermanisht

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Call Center kerkon te punesoj operator/e ne gjuhet :◽Italishte◽Gjermanishte📌Kriteret e kerkuara:🇩🇪 🇮🇹Te zoteroje ne nivel mbi mesataren gjuhen perkatese.〽️Eksperience te meparshme ne call center, preferohet minimalishte...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📢Dilo Dental Center Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare/Infermiere🩺

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣️"Dilo Dental Center" ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje asistente dentare/infermiere .👉🏻Cdo aplikuese duhet te zoteroje njohurite si me poshte :Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.- Te jete e komunikueshme...
 • Profesioni: Asistente dentare/ Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Dhe Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje menaxher/e dhe magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :Per pozicionin e punes : Menaxher/e turni- Me eksperience pune mbi 5 vjet ne fushen e gastronomise.Per pozicionin e punes : Magaziniere - Me eksper...
 • Profesioni: Menaxher/e,magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

MEMU Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
MEMU Bar kerkon te punesoje banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣ZZGroup, kompania me 6 vjet përvojë në treg, kërkon 200 operatorë FULL-TIME ose PART-TIME, në Fushatën INBOUND  “SHËRBIM KLIENTI”, për gjuhët:1. Angleze;2. italiane;3. spanjolle;4. hollandeze;5. gjermane;6. turke;7. greke;...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Puno Nga Shtepia Per Kompanine Me Te Madhe&te Licensuar Te FOREX Ne Shqiperi

Te Hipoteka Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 26/02/2021
Nese zoteron nje nder gjuhet e huaja me poshte : - Italisht - Spanjisht - Anglisht - Gjermanisht Nese je : - i shkathet - ke aftesi te mira komunikuese dhe bindese - je ambicioz per te arritur e fituar gjithmone e me shume - ke pe...
 • Profesioni: Retention, Opening
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke Aplikimet deri me: 11/12/2020
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/10/2020
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profesioni: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Bar Pizzeri Basic Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Motorrist.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/12/2020
Bar Pizzeri Basic kerkon te punesoje kamarier dhe motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/12/2020
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profesioni: Online,Social Media
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Kerkohen 2 Shitese Ne Nje Parfumeri Tek QTU-ja.

Qtu Pagesa: 250 Euro Aplikimet deri me: 31/12/2021
Kerkohen 2 shitese ne nje parfumeri tek QTU-ja....
 • Profesioni: Shitëse
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 01/12/2020
Lezhe

🔈 Vende Te Lira Pune Ne Pozicionet : Ekonomist Dhe Magazinier.

Ne autostraden Gjorme Lac Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/12/2020
Vende te lira pune ne pozicionet :  Ekonomist dhe Magazinier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te perdorin programin e Bilanc-it .   - Te jene korrekte.   - Te jene te perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Ekonomist,magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Asistente Dentare

Pallatet Agimi (Kafe Roma) Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2020
Klinika dentare eshte moderne, e pajisur me dy ambiente pune, njera prej te cilave jepet me qera. Klinika eshte e kompletuar me pajisjet me te fundit, si poltrone te rinj, te pajisura me kamera dhe ekran, ambient sterilizimi i pajisur me autoklave t...
 • Profesioni: Asistente Dentare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

📢Dilo Dental Center Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare/Infermiere🩺

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣️"Dilo Dental Center" ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje asistente dentare/infermiere .👉🏻Cdo aplikuese duhet te zoteroje njohurite si me poshte :Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.- Te jete e komunikueshme...
 • Profesioni: Asistente dentare/ Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Call Center Italisht/Anglisht

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
Kerkojm operator/e ne gjuhen italiane dhe angleze ne call center FOREX. Pagat me konkuruese ne treg. ...
 • Profesioni:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Kompania CIMI - Shofer Per Furnizime Dhe Shperndarje Porosish

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/11/2020
 Kompania CIMI, e krijuar nevitin 1996, lider ne fushen e tregtimit te aksesoreve industriale te brandeve me te   mira nderkombetare me filozofine e bazuar ne cilesine e shkelqyer te kujdesit ndaj klientit, kerkon te punes...
 • Profesioni: Shofer i Klasit B
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 01/12/2020
Tirane

1500 Euro/Muaj-Pune Ne Call Center Per Gjuhet GJERMANISHT, SPANJISHT,GREQISHT, ANGLISHT

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/12/2020
Kompania lider ne Forex 📉 kërkon operatore per gjuhët 🇪🇸 Spanjisht 🇩🇪Gjermanisht 🇬🇷Greqisht Anglisht ✅Page baze plus bonuset me te larta ne treg ✅ Ambjentet komode dhe motivuese 📝Trajnime periodike dhe mund...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Menaxher Shitjesh

Rruga Migjeni, Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro Aplikimet deri me: 29/12/2020
Kompania Cebilon kerkon te punesoj 10 menaxher shitjesh ne terren! Paga me standarte europiane (baze + perqindje ne varesi te performances)! Kriteret e punes: 1- Te disponojne leje drejtimi te klasit B + makine 2- Mosha 25-35 vjec/e 3- Te jene k...
 • Profesioni: Menaxher shitjesh
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 01/12/2020
Tirane

ITAL Market Ne Sauk Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Sauk, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/12/2020
ITAL Market ne Sauk kerkon te zgjeroje staf  ne pozicionet e punes :  - Kasiere - Sistemuese raftesh -Punonjese banaku- Menaxher/e per fruta/perime🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  &nbs...
 • Profesioni: Kasiere, Sistemuese raftesh,Punonjese banaku ,Menaxher/e per fruta/perime
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Furre Buke Pasticeri LUARA Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Ekonomiste

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/11/2020
Furre Buke Pasticeri LUARA kerkon te punesoje shitese dhe ekonomiste.🔹 Kriteret e punes per kandidatet    - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&n...
 • Profesioni: Shitese,ekonomiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim