📅 eco market

🕵 Online 13 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirane

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...
 • Profesioni: Chief Accountant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Basic Snack Bar Kerkon Staf

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Basic Snack Bar kerkon te punesoi:Kamarier/eBanakier/eKriteret e kandidateve:Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientet Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te jene ambicioz dhe te perkush...
 • Profesioni: Kamarier/e Bankier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

FAST FOOD TEK PALLATET CABEJ KERKON PUNONJES FAST FOODI

Kombinat, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
FAST FOOD TEK PALLATET CABEJ KERKON TE PUNESOI :PUNONJES FAST FOODI KRITERET E KANDIDATVE :TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE&nbsp...
 • Profesioni: FAST FOOD jer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

BIG PJATA KERKON TE PUNESOI STAF

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BIG PJATA KERKON TE PUNESOI :FAST FOOD jerKAMARIER/EKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE PERKUSHTUAR NE PUNE&a...
 • Profesioni: FAST FOODjer KAMARIER/E
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

LAVAZH ALB ~ DEUTCHLAND KERKON STAF

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
LAVAZH ALB~ DEUTCHLAN KERKON TE PUNESOI :LAVAZHIER LAVAZHIER PER TAPICERI KRITERET E KANDITATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JENE TE PERKUSHTUAR NE PUNE TE JENE POZITIV DHE TE BASHKEPUNOI...
 • Profesioni: LAVZHIER LAVAZHIER TAPICERIE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

🗣 Punësoheni Në Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dëshironi të punësoheni në Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punësimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Mënyrë plotësisht falas, ligjore dhe të sigurt deri tek vendi i punës në Gjerman...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

💥EAT ME Kerkon Personel💥

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌EAT ME kerkon personel•Fastfoodier•Picajol📎Kerkohet:▪️Eksperience e meparshme pune▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet▪️Te jene korrekt dhe etik ne p...
 • Profesioni: •Fastfoodier •Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

ME'MU BAR KERKON STAF

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ME'MU Bar kerkon te punesoi:Kamarier/eBanakier/eKriteret e kandidateve :Kamarier/e te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene te...
 • Profesioni: Kamerier/e Banaker/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Dealer- Crupiere

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kërkohen të punësohen vajza  të moshës 21 vjeçe deri në 33 vjeç në pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejnë kursin Certifikohen dhe punësohen  dir...
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🗣 Kerkohen  te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Gjermanisht 🇩🇪▪️Spanjisht 🇪🇸e▪️Italisht 🇮🇪👉Kriteret e aplikuesit:▪️Disponibiliteti: Full-time⏰▪️Page baze+ bonuse te kenaqshme...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

👉🏻Bonsai Kerkon Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje:•Banakier •Recepsionist•Kamerier📎Kerkohet:-Te kene eksperience te meparshme pune.-Te kene aftesi te mira komunikuese.-Te kene integritet ne pune.-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.📎Ofrohen:-K...
 • Profesioni: Banakier Recepsionist Kamerier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🗣Kompania SAMOA UC GROUP Kerkon Operatore Dhe Supervizore Per Fushaten Vodafone Casa

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania SAMOA UC GROUP kerkon :👉🏻50  Operatore 👉🏻3 SupervizoreGjuha italiane,fushata :Vodafone Casa🔶Ofrohet:🔸 Trajnim🔸 Sistem pune me orare part time/full time🔸 Kontekst nderkombetar dhe ambient pune dinamik🔸 Kontrat...
 • Profesioni: Operatore, Supervizore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

📣 Big Bite Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔘 Big Bite kerkon  te punesoje : - Menaxher/e- Kasiere- Kuzhinier/e - Magaziniere - Shofer magazine- Shofer (Delivery)🔶 Kandidati per menaxher/e  duhet te plotesoje  kriteret e pun...
 • Profesioni: Kuzhinier/e ,magazinier,shofer magazine,shofer delivery
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

📣Basic Snack Bar Kerkon Personel

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Basic Snack Bar kerkon:•Kamarier •Kamariere •Menaxher ose menaxhere📌Kushtet:-Te kene eksperienc te mepareshme pune-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin-Te jene ambicioz dhe me integritet ne pune-Te jene te perkushtuar ne pune...
 • Profesioni: Kamarier Kamariere Menaxher ose menaxhere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Kompania FS Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kërkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX -BrokerKriteret e kandidatit•Të jene me ose pa eksperiencë  në këtë fushatë ;Ofrojmë:•Bonuse konkuruese •Ambient komod dhe mot...
 • Profesioni: Operator Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: 60,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!!🚗Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE.☑️Fitime te pakufuzuara...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Big Pjata Kerkon Te Punesoje Punetore Fast- Food-i Dhe Kamarier

Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/10/2020
Big Pjata kerkon te punesoje:👉Punetore Fast- Food-i 🍔🍟👉Kamarier 🥤Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.Adresa: Astir, Tirane ...
 • Profesioni: Punetore Fast- Food-i dhe Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/09/2020
Durres

🏨 Hotel Golem Kerkon Te Punesoje Personel

Golem Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/09/2020
🏨 Hotel Golem kerkon te Punesoje Personel:✅Kuzhinier ✅Recepsionist/ e turni 3✅Kamarier /e Kriteret e aplikuesit: ▪️ Te jene me eksperience pune te meparshem.📍Adresa: Golem, Durres 🔔Ju mirepresim...
 • Profesioni: Kuzhinier, Recepsionist/ e, Kamarier /e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/09/2020
Tirane

Recepsionist/e

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 15/09/2020
Ofrohet vend pune në recepsion. Kërkohet komunikim shumë I mirë në anglisht dhe preferohet me eksperienca të mëparshme në recepsion. 8 orë në ditë dhe vetëm turni I 2,nga ora 15.00 deri në 23.00. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
🔸Kompania Cebilon👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme?🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren.❗Nuk ...
 • Profesioni: Agjente terreni
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

👉🏻Bonsai Kerkon Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/10/2020
👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje:•Banakier •Recepsionist•Kamerier📎Kerkohet:-Te kene eksperience te meparshme pune.-Te kene aftesi te mira komunikuese.-Te kene integritet ne pune.-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.📎Ofrohen:-K...
 • Profesioni: Banakier Recepsionist Kamerier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Telefonike

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/10/2020
 🗣Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Anglisht▪️Gjermanisht ▪️Spanjisht ▪️Italisht▪️Greqisht (me ose pa eksperience)👉🏻Në pozicionet:• Agjente telefonike• Retention&n...
 • Profesioni: -Operatore -Retention -Supervizor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Kompania FS Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/10/2020
Kërkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX -BrokerKriteret e kandidatit•Të jene me ose pa eksperiencë  në këtë fushatë ;Ofrojmë:•Bonuse konkuruese •Ambient komod dhe mot...
 • Profesioni: Operator Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: 60,000 Leke Aplikimet deri me: 24/08/2020
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!!🚗Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE.☑️Fitime te pakufuzuara...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Pastaria Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/10/2020
Pastaria kerkon te punesoje Personel:👉 Kamarier/e 👉Ndihmes kamarier/e👉Kuzhinier👉Ndihmes  KuzhinierAdresa: Rruga Mustafa Matohiti prane Rruges se  Elbasanit ...
 • Profesioni: Kamarier/e ,Ndihmes kamarier/e,Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Kerkojme Punetore Me Ose Pa Eksperience Pune

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 01/10/2020
buke pjekes  pasticier  ndihmes pasticier  dhe deliver student per mbasdite me biciklet ...
 • Profesioni: Delivery,pasticier,
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Kerkohet Personel Restoranti Ne Farke

Farkë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet personel sherbimi ne Farke:- Kamariere( F)-Kamarier (M)Kriteret e aplikuesit :-Te jete deri ne moshen  38 vjec.-Te jete i/e afte per te menaxhuar fluksin ne pune.-Te jete etike me stafin dhe klientet. -Preferohet te jete banore i&a...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Punetore Fast Food-i 🍔🍟🥤

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food-i prane Pallateve Cabej kerkohet te punesoje:👉Punetore Fast Food-i 🍔🍟🥤👉Kriteret e aplikuesit :Te jete me eksperience te meparshem pune ne kete sektor ( Fast-Food)📍Adresa: Rruga Thoma Koxhaj, perballe KMY...
 • Profesioni: Punetore Fast-Food-i
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

📣 Bar Coffe Restaurant Kerkon Te Punesoje Kamarier/kamariere

Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Coffe Restaurant kerkon te punesoje kamarier/kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

📣 Creperi Milano Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Krepier/Krepiere- Punetor🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe kli...
 • Profesioni: Krepier/e ,punetor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Dua CoffeeShop Kerkon Te Punesoje Bariste Femer.

Qender, tek 9 kateshet Pagesa: 35,000 Leke
⚫Dua CoffeeShop kerkon bariste femer. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Mosha 20-35 vjece.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pu...
 • Profesioni: Bariste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/09/2020
Sarande

📣 Night Club Kerkon Te Punesoje Bodyguarde 069 339 2200

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉 Security/Bodyguard▪️Te jete me eksperience pune te meparshme.▪️Orari : 22:00-06:00▪️Akomodimi i siguruar....
 • Profesioni: Security/Bodyguard
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Lavazh Special Kerkon Staf.

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 📌 Lavazh Special kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Lavazhier- Tapicier👉 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 18-40 vjec.- Te jene te ...
 • Profesioni: Lavazhier,tapicier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Kavaje

🧶🧵George Alexander Shpk Shpall Vende Te Lira Pune

Rruga Egnatia 2, Kavajë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
George Alexander shpk kerkon te punesoje: 🧶 Modeliste me eksperience🧵 Rrobaqepse me eksperience 🗂Ekonomiste/Menaxhere👉Kriteret e aplikuesit:▪️Te kete ekperience te meparshme ne sektorin perkates.👉Ofrojme:▪️Pagesa te kenaqsh...
 • Profesioni: Modeliste, Rrobaqepse, Ekonomiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Pasticeri Arbi Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier.👉Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene ...
 • Profesioni: Kamarier,banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Ndihmese Banakiere Femer.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔻Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene pozitive  dhe te perkushtuar ne pune.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme  dhe siguracione.📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulish...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

🇦🇱-🇩🇪 Lavazh:ALB-DEUTCHLAND Kerkon Lavazhier

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lavazh:ALB-DEUTCHLAND Kerkon Lavazhier💦🧽👉Kriteret e aplikuesit :-Te jete me eksperience pune te meparshme ne Lavazh  T-e jete i afte te mbuloje mire sektorin ne Lavazh dhe Tapiceri.📍Adresa : Rruga Siri Kodra, Tirane...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

📣 Tagoro Bar Lounge Kerkon Banakiere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Tagoro Bar Lounge kerkon banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Mosha 25-40 vjec.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

🟠 Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi.👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem  te punojne me turne....
 • Profesioni: Shites mishi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria Kerkon Te Punesoje Furrexhi.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🟠Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria  destinacioni me i ri Italian ne Tirane ofron vend te lire pune ne pozicionin furrexhi .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme p...
 • Profesioni: Furrexhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Durres

🏨 Hotel Golem Kerkon Te Punesoje Personel

Golem Pagesa: Me Marreveshje
🏨 Hotel Golem kerkon te Punesoje Personel:✅Kuzhinier ✅Recepsionist/ e turni 3✅Kamarier /e Kriteret e aplikuesit: ▪️ Te jene me eksperience pune te meparshem.📍Adresa: Golem, Durres 🔔Ju mirepresim...
 • Profesioni: Kuzhinier, Recepsionist/ e, Kamarier /e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/09/2020
Tirane

📢 Glass Go Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Sheshi Shtraus, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
Glass Go Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Banakier/e me eksperience pune ( te kete njohuri rreth koktejleve)- Kuzhinier snack orari 18:00 - 23:00🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene ek...
 • Profesioni: Banakier/e ,kuzhinier snack
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🟠 Bajraktari Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Kumanova, Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bajraktari Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :   - Kasap.  - Thurje gjiro.Kriteret e kandidateve per pozicionet e punes : 👉 Te kene eksperience te meparshme pune.👉 Te punojne turni i pare....
 • Profesioni: Kasap ,thurje gjiro
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Kerkohen Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare 🇮🇹 (Forex)

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Po kerkon nje vend qe fitohet shume dhe punohet pa stres ?📣Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! 🔔👉Kriteret e Kandidatit :▪️Te jete njohes i mire i gjuhes Italiane 🇮🇹▪️Te kete eksperiencte minimale te pakten 1 vit...
 • Profesioni: Operator Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

📣 Pite Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pite me shije kerkon te punesoje motorrist me ose pa motorr🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem.-  Eksperienca...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣Bar Coffe Lounge Kerkon Banakier/e

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Coffe Lounge kerkon banakier/e.🔹Kriteret e kandidateve per vendin e punes :- Te kene eksperience te meparshme pune afatgjate ne pjesen e kafeterise.- Te jene korrekte ne pune(preferohen te jene afer zones se punes )(Preferohet per periudha af...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣Rekrutime Tirana Kerkon Te Punesoje Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧,🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:🇬🇧 Anglisht🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Team leader Gjermanisht 🇩🇪👉Kriteret:〽️ Eksperience pune minimum 3 m...
 • Profesioni: Agent Forex, Team leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Kamarier .

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Franco's Bar Lounge kerkon kamarier  .🔻Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :  - Te punoje turn i 3.- Te jete mbi moshen 25 vjec.- Te kete eksperience te meparshme pune.- Te jete pozitive&nbsp...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Lu'Lu Massages And Wellness Kerkon Fizioterapiste/ Masazhatore

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✨Qender Masazhi dhe Estetik Lu'Lu e njohur tashme per sherbimet estetike si: masazhe relaxi, suedes, fizioterapi, limfo-drenazh.Trajtime fytyre, trajtime trupi, depilime si dhe trajtime anti-celulit.✨Lu'Lu Massages and Wellness kerko...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Personel

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon personel:- Krepier -Picier -Banakier Kriteret e aplikuesit:Ekperienca eshte kriter i domosdoshem.Te jene te afte per te menaxhuar fluksin ne pune.Te jene etike me stafin dhe klientet.Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te k...
 • Profesioni: Krepier, Picier, Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Vila 135 Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🟠Vila 135 kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:- Kamarier/e- Banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me i...
 • Profesioni: Kamarier/e , banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📢 Terminal Lounge Bar Kerkon Kamariere Dhe Banakier/e.

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Terminal Lounge Bar kerkon kamariere dhe banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   ...
 • Profesioni: Kamariere ,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon: 👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vet...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 17/09/2020
Tirane

Big Pjata Kerkon Te Punesoje Punetore Fast- Food-i Dhe Kamarier

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Big Pjata kerkon te punesoje:👉Punetore Fast- Food-i 🍔🍟👉Kamarier 🥤Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.Adresa: Astir, Tirane ...
 • Profesioni: Punetore Fast- Food-i dhe Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/09/2020
Tirane

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔸Kompania Cebilon👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme?🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren.❗Nuk ...
 • Profesioni: Agjente terreni
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Kerkohen Agjente Burse Ne Kompanin Me Te Madhe Forex

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣Kompania më e madhe Forex në Tiranë, sapo ka marr brand-in e ri📣👉Kërkohen mbi 100 Agjent Burse të cilët të dinë:-Italisht-Spanjisht-Portugalisht👉Kandidatët të kenë:-aftësi të mira komunikimi, -ambicie-frymë pune në grup...
 • Profesioni: Operator Spanjishte, Italishte, Portugalishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

👨‍🍳 Pizza Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Medreseja Pagesa: Me Marreveshje
🔹Pizza Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kuzhinier- Krepier- Picajol- Kamarier- Motorrist👉Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te meparshme pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin.- Te jene po...
 • Profesioni: Kuzhinier,krepier,picajol,kamarier,motorrist,
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Shanti Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Shanti Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔹Kamarier 🔹Banakier/e🔹Sanitare🔹Kuzhinier snack🔻Kriteret e kandidateve per pozicionet e punes :  - Te kene eksperience te mepar...
 • Profesioni: Kamarier,banakier/e,sanitare ,kuzhinier snack
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

🗣Kerkohen Agjente Shitjesh Ne Tirane🗣

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Kriteret e kandidatit :🔸Preferohet te jete mbi moshen 40 vjec.🔹Pagesa baze + perqindje%...
 • Profesioni: Agjente shitjesh
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 17/09/2020
Tirane

📢 Vila Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Vila Luara , nje vile mjaft komode dhe moderne ofron sherbim cilesor dhe ambjent shume familjar per te gjithe frekuentuesit e saj.Vila Luara kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes :- Kuzhiniere- Shitese- Agjent shitjesh🔹 Kriteret e ...
 • Profesioni: Kuzhiniere , shitese,agjent shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Pastaria Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pastaria kerkon te punesoje Personel:👉 Kamarier/e 👉Ndihmes kamarier/e👉Kuzhinier👉Ndihmes  KuzhinierAdresa: Rruga Mustafa Matohiti prane Rruges se  Elbasanit ...
 • Profesioni: Kamarier/e ,Ndihmes kamarier/e,Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🗣 Kompani Marketingu- Kerkon Agjentë Në Terren

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️KOMPANI MARKETINGU  lançon ofertën e punësimit për :▪️ Agjentë në Terren🔹Kriteret e Kandidatit:▪️ Të kenë ekperiencë të meparshme në ketë sektor▪...
 • Profesioni: Agjente ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Rozafa Sea Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Qender,tek 9 kateshet Pagesa: Me Marreveshje
 Rozafa Sea Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet : - Kasiere- Ndihmes kuzhinier- Pjatalarese🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem...
 • Profesioni: Kasiere , ndihmes kuzhinier ,pjatalarese.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)🇬🇧

Zogu i Zi Pagesa: 400 Euro
👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT✅Paga baze duke filluar nga 400€ plus bonuset shume te mira,📌Keni nje mundesi te arte qe ju mundeson te keni te ardhura mujore pa limit nese keni deshiren te punoni.  📍Adresa: Zogu i Zi👉Ju mirepresim ...
 • Profesioni: Operator Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Telefonike

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 🗣Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Anglisht▪️Gjermanisht ▪️Spanjisht ▪️Italisht▪️Greqisht (me ose pa eksperience)👉🏻Në pozicionet:• Agjente telefonike• Retention&n...
 • Profesioni: -Operatore -Retention -Supervizor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🗣Kerkohen Operatore Telefonik 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪🇸, 🇸🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣Kerkohen operatore telefonik ne gjuhet:🇮🇪Italiane 🇩🇪Gjermane 🇪🇸Spanjolle 🇸🇪 Suedeze▪️Kriteret e aplikuesit:👉🏻Te kene njohuri te mira ne gjuhet perkatese.👉🏻Te jene me ose pa ekperience.👥Te jene te komuni...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

Pizzeri Fast Food Ensari Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/09/2020
👉Pizzeri Fast Food Ensari kerkon te punesoje:✅Puntor Fast Food-i✅Picajol ✅Sanitare ✅Motorrist👉Kriteret:-Te kene eksperienc te mepareshme pune. -Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. -Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune...
 • Profesioni: Puntor Fast Food-i, Picajol, Sanitare, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣Bar Coffe Lounge Kerkon Banakier/e

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/10/2020
Bar Coffe Lounge kerkon banakier/e.🔹Kriteret e kandidateve per vendin e punes :- Te kene eksperience te meparshme pune afatgjate ne pjesen e kafeterise.- Te jene korrekte ne pune(preferohen te jene afer zones se punes )(Preferohet per periudha af...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Basic Snack Bar Kerkon Staf

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/10/2020
Basic Snack Bar kerkon te punesoi:Kamarier/eBanakier/eKriteret e kandidateve:Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientet Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te jene ambicioz dhe te perkush...
 • Profesioni: Kamarier/e Bankier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Kerkohet Kasiere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Kerkohet kasiere, vajze e cila te jete e rregullt me frymen e punes ne grup , te jete e komunikushme me stafin dhe klientet. Perparsi nese ka eksperienc te mepareshme....
 • Profesioni: kasiere
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Pasticeri Arbi Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
 🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier.👉Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene ...
 • Profesioni: Kamarier,banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🔔 Bar OSLO Kerkon Banakiere

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔔 Bar OSLO kerkon te punesoje Banakiere👉Kriteret e aplikuesit:Te kete ekperience te meparshmeTe jete grupmosha nga  25 deri 45 vjec Te jete e rregullte dhe etike ne puneTe shfaqe integritet ne puneTe kete aftesi te m...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

🗣 Doctrinae Ofron Vend Pune Si Asistente/Sekretare.

Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/09/2020
Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron nje vend pune si :👉🏻 Asistente ose Sekretare.▪️Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor per gjuhe te huaj ose te kete eksperience te ngjashme.▪️Te jete e a...
 • Profesioni: Asistente/Sekretare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Kerkohet Motorrist Xhenerik 👨🏻‍🔧

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Kerkohet Motorrist Xhenerik 👨🏻‍🔧⚙️Te kete eksperience pune te meparshme🔩Mosha e preferuar mbi 25 vjec🔧Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme⚙️Ambieti i pershtatur me kushtet optimale per kryerjen e pu...
 • Profesioni: Motorrist Xhenerike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

AlbSolution - Agjent Shitjesh Ne Gjirokaster

Kashar, Albania Pagesa: Me Marreveshje
AlbSolution kompania që merret me tregtim të materialeve të pastrimit, detergjentë pastrimi, artikujt të ndryshëm industrial, kërkon të punësojë:​​​​  "Agjent Shitjesh Gjirokaster“ Detyrat dhe Përgjegjësi...
 • Profesioni: Agjent Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

🔔 Bar OSLO Kerkon Banakiere

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔔 Bar OSLO kerkon te punesoje Banakiere👉Kriteret e aplikuesit:Te kete ekperience te meparshmeTe jete grupmosha nga  25 deri 45 vjec Te jete e rregullte dhe etike ne puneTe shfaqe integritet ne puneTe kete aftesi te m...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Zgara Arli Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Zgara Arli kerkon te punesoje personel:Kamarier ose kamariere 🍻Sallatiere 🥗Kuzhinier 🍗👉🏻Kriteret e aplikuesit :Te jene me eksperience pune te meparshme.Adresa: Rruga Mikel Maruli, ngjitur me Union Bar...
 • Profesioni: Kamarier/e, Sallatiere, Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

Regency Casino Kerkon Te Punesoje Oficer Sigurie/Bodyguard

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune: 👉Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen Djem dhe Vajza per pozicionin e punes Oficer Sigurie 👉Kushtet e punes: 1-Puna eshte me tre turne me rrotacion2- Puna eshte 8 ore ne dite3- Puna...
 • Profesioni: Oficer sigurie/Bodyguard
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf:👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon hostes Orari  18:00 - 23:00•Ofrohen:-Kushte shume te mira pune!-Paga e...
 • Profesioni: Shperndares,hostes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

📢 Glass Go Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Sheshi Shtraus, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 10/10/2020
Glass Go Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Banakier/e me eksperience pune ( te kete njohuri rreth koktejleve)- Kuzhinier snack orari 18:00 - 23:00🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene ek...
 • Profesioni: Banakier/e ,kuzhinier snack
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Dealer- Crupiere

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kërkohen të punësohen vajza  të moshës 21 vjeçe deri në 33 vjeç në pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejnë kursin Certifikohen dhe punësohen  dir...
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Kerkoj Puntore Shtepie, Part Time

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 07/10/2020
Kerkoj nje puntore shtepie, me kohe te pjesshme, 2 dite ne jave, per pastrimin...
 • Profesioni: Puntore shtepie
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...
 • Profesioni: Chief Accountant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

🔴 Rossman & Lala Shpall Vende Te Lira Pune.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/10/2020
📣Rossman & Lala shpall vende te lira pune ne pikat e shitjes :    📍 Kopshti Zoologjik.    📍 Qender.    📍 Concord Center. 🔸Pozicioni i punes :&...
 • Profesioni: Shites,kasier,sistemues.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirane

📣 Big Bite Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/10/2020
🔘 Big Bite kerkon  te punesoje : - Menaxher/e- Kasiere- Kuzhinier/e - Magaziniere - Shofer magazine- Shofer (Delivery)🔶 Kandidati per menaxher/e  duhet te plotesoje  kriteret e pun...
 • Profesioni: Kuzhinier/e ,magazinier,shofer magazine,shofer delivery
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Puesoje Punetore Byreku

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: 28,000 Leke
 🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te puesoje Punetore Byreku⏰ Punetore Byreku per turnin e pare👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune📍Adresa: Rruga Sotir K...
 • Profesioni: Punetore Byreku
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/09/2020
Tirane

🗣️ Fast Food - Piceri Mevlani Kerkon Motorrist 🏍️

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣️ Fast food - Piceri Mevlani kerkon te punesoje -Motorrist 🏍️👉Kerkon motorrist per turnin e pare dhe te dyte.👉Paga 30 000 leke te reja 💸📍Adresa:  Rruga "Sotir Kolea" , prane universitetit Metropolitan. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

Kerkoj Te Punesoje Operator Turni 2 Ne Salle Lojrash

Rruga Milto Sotir Gura, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 25/09/2020
Net1 Gaming Home ( salle lojrash kompjuterike) kerkon te punesoje operator turni i 2 , Puna esht e thjeshte ska nevoje per eksperience , ska lodhje fizike ,  ...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 25/09/2020
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 50.000 + sigurime (+ me mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...
 • Profesioni: Shofer klasi C + Çap
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim