📅 call center nga shpia

🕵 Online 76 lexues | ⏳ 9 njoftime ne pritje
Tirana

💥RRIT TE ARDHURAT MENJEHERE! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬🇷

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🇩🇪 Gjermanisht 💸 Page baze 500 euro.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.📝Kontrate te rregullt pune.〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.⏳Disponibilitet per te punuar Full-Time, 09:00 ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

🔈 Kerkohen Agjente Retention Dhe Sales, Forex Italisht

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex ItalishtRoyal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience.🔹Ofrohen : - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta.- Sales: Paga baze 500 Euro neto + 120 Euro p...
 • Profesioni: Agjente retention dhe sales
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

💵Jeni Gati Te Shumefishoni Te Ardhurat Tuaja? ZZ Group Po Iu Pret !

Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tiranë Pagesa: 500 Euro
 ​​​​​🔹ZZ GROUP ka nje pervoje disavjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admiruesh...
 • Profesioni: Operatore telemarketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

🔈Kerkohet Staf Pune

Tiranë, Albania Pagesa: 600 Euro
 🔈Kerkohen operatore ne gjuhet :- Italisht-Gjermanisht-SpanjishtOpener , closer , retention , team leader , Flor manager👉Kriteret e punes per kandidatet:- Me ose pa eksperience pune- Te kene njohuri bazike mbi gjuhet perkatese.- Te je...
 • Profesioni: Operatore telefonike, Opener , closer , retention , team leader , Flor manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣📢 ForTrade Albania Kerkon URGJENT!!! Account Manager Ne Gjuhet: Gjermanisht/Greqisht 🇩🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Agjent FTD --->  Gjermanisht 🇬🇷 Agjent FTD ---->  Greqisht 👉🏻Kerkohet: 👌🏻Nivel mbi mesatare...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon te punesoje : Agjent shitje ne terren. 👉 Kriteret e punes per kandidatet : • Aftesi shume te mira komunikimi. • Te ...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 09/04/2021
Tirana

📣📢TRIANGLE TRADE OFRON PUNESIM TE MENJEHERESHEM! AGJENTE FOREX! GJUHA ANGLEZE Dhe Spanjolle !

Rruga Don Bosko Pagesa: 400 Euro
💥🇪🇸Gjuhen Spanjolle.〽️Eksperience te mepareshme ne Forex apo fushata te ngjashme..👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.💵Page baze mbi mesataren e tregut duke fil...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane , Spanjolle , Angleze 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
◻️ Angleze - Page Baze 400 Euro & 100- 150 FTD👉🏻Kriteret:〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.📝Kontrate e rregullt pune. ...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet:•Italisht 🇮🇹  •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht  🇬🇷👉Kriteret e aplikuesve:〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe.🗣 Te kete aftesi te mira k...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane Angleze 🇮🇹

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing  6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht🇮🇹 Operator/e - Italisht🇪🇸Operator/e - Spanjisht🇬🇧Operator/e - Anglisht 🗣️Mjafto...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht Dhe Team Leader Italisht 🇬

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇮🇹 Operator/e Italisht ( Edhe pa eksperience)🇮🇹  Team Leader Italisht ( Me eksperiece )🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim.🔋Energji, pozitivitet dhe deshire te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj!💸Page baze 50...
 • Profesioni: Agjente Marketing/ Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Standart *Diamond Trade* Kerkojme Agjent Në Fushatën Forex Për Gjuhën:Spanjolle/Italiane

Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🔉Standart *Diamond Trade* Kerkojme Agjent në fushatën Forex për gjuhën:Spanjolle/Italiane 👉Kerkojme:- Te Kene eksperience te meparshme ne Forex.- Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion.- Disponibilitet 10:00 - 19:00.📌...
 • Profesioni: Agjente telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

💥OKAZION!!! M RECRUITMENT!! Kerkon Kasap Per Ne Malte!!

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"M Recruitment"offers exceptional employment and HR management consultancy services in the catering, leisure and hospitality industries in Malta. We place candidates from all over in Malta and Gozo. Our company considers catering &...
 • Profesioni: Butcher - Kasap
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

📢Agenti Sales B2B | Vendita Di Macchine Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania Pagesa: 550 Euro
🗣AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di auto usate. I nostri rivenditori partner, in oltre 30 paesi, possono acquistare auto dal nostro portale, in modalità asta o compra subito, in totale sicu...
 • Profesioni: Agenti Sales B2B
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

🔉Tirane, Ofroj Vend Pune Team Leader

Tirana, Albania Pagesa: 800 Euro
 👉 Tirane, ofroj vend pune Team LeaderDiamond Trade eshte ne kerkim te nje Team Leader-i per gjuhen Spanjolle.📎Kriteret e kandidateve:Te kene eksperience min 6 muaj ne fushen e telemarketingut Forex.Kerkohen me eksperience ne...
 • Profesioni: Team leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Zmart Company Eshte Ne Kerkim Te Personave Te Gjuhes Spanjolle Dhe Greke.

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania Pagesa: 850 Euro
Zmart Company, nje kompani suksesi ne Forex dhe experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te personave te gjuhes Spanjolle dhe Greke.Me experience dhe jo domosdoshmerisht.✅ Kandidatet duhet te kene: 🔸 Njohuri te mira te gju...
 • Profesioni: Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣Kerkohet Asistente Ne Klinike Mjekesore 👩🏻‍⚕️ 🩺

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Klinike Mjekesore kerkon te punesoje nje Asistente Mjeke:👉🏻Kerkohet:◻️Te kete mbaruar fakultetin e mjekesise.◻️Te di te perdore aparturat mjekesore: Radiofrekuence, Cavitation ultrasound, Vakum frekuence,...
 • Profesioni: Asistente Mjeke
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Durres

Eter Hotel Kerkon Te Punesoje Staf

Blvd Pishave, Mali Robit - Golem, Golem Pagesa: Me Marreveshje
kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:  - Barman Beach bar  -Kamarier restoranti - Banakier per restorantin - Guzhinier dhe ndihmes guzhinier Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene p...
 • Profesioni: Barman/Banakier/Kamarier/ Guzhinier/ Ndihmes Guzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Amoroso Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Dhe Kamarier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amoroso bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:- Ndihmese Banakiere, me eksperience.- Kamarier/e, me eksperience.👉 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫O...
 • Profesioni: Ndihmese Banakiere, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Agjent Telefonik Italisht Dhe Greqisht

Rruga TIsh Daija Pagesa: 70,000 Leke
Agjente ne Gjuhen Greke dhe Italiane. Ajo qe ne po ju ofrojme: Punesim te perhershem Paga konkurruese Mundesi rritjeje profesionalisht Ambient dinamik, motivues dhe aktiv Paga baze + bonuse te larta Kontrate pune sipas Kodit te Punes. Ora...
 • Profesioni: Agjent Telefonik
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/04/2021
Tirana

Bar Resto Lounge Kerkon Kamarier/e,banakier/e,sanitare,hostessi

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹 Idete e bukura i bashkohen kuriozitetit te TiranesE tille eshte dhe deshira per te realizur nje projekt unik ne formen e nje ambjenti te ri ne zemer te Tiranes.Misioni,vizioni dhe vendodhja i japin atij nje identitet te vecante. 'Bar Rest...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier/e,sanitare,hostessi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Taverna Korcare Kerkon Pjatalarese

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Taverna Korcare kerkon pjatalarese Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete e gateshme te perballoj fluksin e punes Taverna korcare ofron kushte te mira pune Pages te kenaqeshme +Siguracione ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Shef Kuzhine, Kuzhinier Dhe Kamarier Restoranti

Qender,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:- Shef kuzhine- Kuzhinier me eksperience- Kamarier Restoranti🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Gjuhet e huaja prioritet.   - Te jene te sjellshem me staf...
 • Profesioni: Kamarier restoranti,shef kuzhine,kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Zmart Company Eshte Ne Kerkim Te Personave Te Gjuhes Spanjolle Dhe Greke.

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania Pagesa: 850 Euro Aplikimet deri me: 30/04/2021
Zmart Company, nje kompani suksesi ne Forex dhe experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te personave te gjuhes Spanjolle dhe Greke.Me experience dhe jo domosdoshmerisht.✅ Kandidatet duhet te kene: 🔸 Njohuri te mira te gju...
 • Profesioni: Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane Angleze 🇮🇹

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing  6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht🇮🇹 Operator/e - Italisht🇪🇸Operator/e - Spanjisht🇬🇧Operator/e - Anglisht 🗣️Mjafto...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Kerkoj Punetor Per Repart Saldimi

Rruga Gani Toptani, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke Aplikimet deri me: 24/04/2021
Kerkoj punetor per rapart saldimi,paga e kenaqshme plus sigurime. E diela pushim. Mosha nen 40 vjec...
 • Profesioni: Punetor per repart salfimi
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 11/04/2021
Tirana

Corner 01 Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf

Astir,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/05/2021
Corner 01 Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf-Kamariere /banakiere ( qe te beje dy pozicionet e punes )Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin...
 • Profesioni: kamarier/banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

💥RRIT TE ARDHURAT MENJEHERE! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬🇷

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🇩🇪 Gjermanisht 💸 Page baze 500 euro.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.📝Kontrate te rregullt pune.〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.⏳Disponibilitet per te punuar Full-Time, 09:00 ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Shkoder

Godija Hotel & Suites,Velipoje Kerkon Te Zgjeroje Staf Per Sezonin Veror

Velipojë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/04/2021
Godija Hotel & Suites kerkon te punesoje: - Kamarier/e bar dhe restoranti -Banakier/e dhe ndihmese - Picier ( furrë druri)- Sanitare Hoteli-Mirmbajtes ambjenti/kopshtar✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience t...
 • Profesioni: Kamarier,e Banakier Ndihmes banakier Picier Sanitare hoteli Mirmbajtes ambjenti/kopshtar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Sales Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/05/2021
  Pastaria kerkon te zgjeroje staf  :- kuzhinier/e- ndihmes kuzhinier/e- prodhuese makaronash(deri 35 vjece)-sanitare (deri 45 vjece)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te mepar...
 • Profesioni: Kuzhinier/e,ndihmes kuzhinier/e, prodhuese makaronash ,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

🔈 Kerkohen Agjente Retention Dhe Sales, Forex Italisht

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 24/04/2021
 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex ItalishtRoyal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience.🔹Ofrohen : - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta.- Sales: Paga baze 500 Euro neto + 120 Euro p...
 • Profesioni: Agjente retention dhe sales
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Ejona Restaurant Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Brigada 8, Bllok Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/04/2021
 Ejona Restaurant kerkon te punesoje:- ndihmes kuzhinier-banakier turn i pare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur...
 • Profesioni: Banakier , ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Piceri Tirona Kerkon Staf

Selvia Pagesa: 60,000 Leke Aplikimet deri me: 03/05/2021
Pizza Tirona Kerkon te punesoj :Picajol paga nga 300 mij deri ne 700 mij LekeKuzhinier paga nga 300 mij deri ne 700 mij LekeRecepsionisteMenaxherShef salle per restorantinKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene...
 • Profesioni: Picier, Kuzhinier ,recepsioniste ,menaxher ,shef salle per restorantin
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Tenda Dielli Toni Kerkon Montues Per Tenda

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Tenda dielli Toni kerkon montues per tendaKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jete pozitiv dhe me integritet ne puneTe jete fleksibel me oraretTenda Dielli Toni ofron kushte te mira pune Pages te kenaqeshme + Sig...
 • Profesioni: Montues Tende
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Franco’s Kerkon Te Punesoje Ndihmese Banakiere Femer

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Franco’s kerkon te punesoje ndihmese banakiere femer🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 18-28 vjece    - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sj...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Da Capo Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Da Capo Lounge kerkon te punesoje:- ndihmes banakiere- sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet....
 • Profesioni: ndihmese banakiere,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Luna Piena Spa Kerkon Fizioterapiste-Masazhatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Luna Piena Spa Kerkon te punesoi :Masazhatore -FizioterapisteTrajtim Fytyre - DepilimeKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitiv dhe me integritet ne puneLuna Pie...
 • Profesioni: Fizioterapiste - Masazhatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Artisti Lounge Don Bosko Kerkon Te Zgjeroje Staf

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Artisti Lounge Don Bosko kerkon te zgjeroje staf- ndihmes banakier/e- hostess🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin...
 • Profesioni: Ndihmes banakier/e,hostess
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Dr Artist Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Dibres/ Pagesa: Me Marreveshje
Dr Artist kerkon te zgjeroje stafbarist banakier kamarier shisha boy ndihmes banakier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dh...
 • Profesioni: barist ,banakier, kamarier , shisha boy ,ndihmes banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Destinacion Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
 Destinacion Bar kerkon te punesoje banakiere femer.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Big Bite Kerkon Te Punesoje Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Big Bite kerkon te punesoje kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 20-35 vjece   - Te jene fleksibel me oraret.   - Te kene eksperience te meparshme pune.  ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Tagoro Lounge Bar Kerkon Banakier/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Tagoro Lounge Bar kerkon banakiereKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjelleshme me stafin dhe klientin Te jene pozitive dhe me integritet ne pune Tagoro Lounge Bar ofron kushte shume te mira pune Pagesa 400 ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 11/04/2021
Tirana

Corner 01 Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf

Astir,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Corner 01 Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf-Kamariere /banakiere ( qe te beje dy pozicionet e punes )Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin...
 • Profesioni: kamarier/banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Siar Lounge Bar Kerkon Staf

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Siar Lounge Bar kerkon staf- Kamarier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Te jene te gatshem te punojne 2 turne,06:30 ne mengjes ne pune.   - Te kene eksperience te meparshme pune.  &n...
 • Profesioni: kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Artist Restro Bar Myslym Shyr Kerkon Staf

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Artist Restro Bar Myslym Shyr kerkon staf :- ndihmes/e banakiere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jen...
 • Profesioni: ndihmes/e banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Bistro Pizzeria Kerkon Punonjes Fast Foodi,krepier/e Dhe Sanitare

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Me ose pa eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te je...
 • Profesioni: punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Kamarier Bari Dhe Restoranti

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoj :Kamarier BariKamarier RestorantiTe jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jete te qeshur dhe pozitiv Te kene eksperienc te mepareshme puneBar Restornat Lulishtja 1 Maj ofron kushte te mira pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Brix Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Brix Lounge Bar kerkon te punesoje kamariere femer 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Mosha 20-30 vjece.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjel...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 10/04/2021
Tirana

Servis Indriti Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Ramazan Demneri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🔉Servis Indriti kerkon te punesoje staf :👉Stukaxhi per makinatOfrohen :- Kushte te mira pune- Pagese e kenaqeshme📍Adresa : Rruga Ramazan Demneri , Tirane ...
 • Profesioni: Stukaxhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Bar Restorant New Patricia Kerkon Staf

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant New Patricia kerkon staf- kuzhininer/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.⚫Ofrohen :  ✔️ Kusht...
 • Profesioni: kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Rumors Caffe Kerkon Te Punesoje Banakier

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rumors Caffe kerkon te punesoje:-banakier ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔴Rumors Caffe ofron kushte te mira pune&a...
 • Profesioni: banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Big Bite Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Big Bite kerkon te punesoje recepsioniste🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene p...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Pizza Basic Kerkon Motorrist

Fresk Pagesa: Me Marreveshje
Pizza Basic kerkon te punesoi :Motorrist Kriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jene strikt ne orarePizza Basic ofron kushte te mira pune Pages...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Lezhe

Hotel Bar Restorant Ne Shengjin Kerkon Staf

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Hotel Bar Restorant ne Shengjin kerkon stafKamarier/eBanakier/eSanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.  ...
 • Profesioni: Banakier/e,kamarier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

A’Noir Kerkon Banakier/e ,Kamarier/e , Sanitare Dhe Kujdestare Lodrash

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
A’Noir kerkon te zgjeroje staf:- Banakier/e-Kamarier/e-Ndihmes Kamarier/e- Sanitare - Kujdestare lodrash 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te...
 • Profesioni: Banakier/e,kamarier/e sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Himare

Cibo Restorant Mare E Terra Kerkon Te Punesoje Kamarier Restoranti Dhe Ndihmes Kamarier

Rruga e Potamit Pagesa: 45,000 Leke
  🔹Cibo Restorant Mare e Terra kërkon Kamarier Restoranti me eksperiencë pune.👉Kërkohet të jetë njohës i kuzhinës së peshkut.Të jetë serioz dhe korrekt. 📌Periudha: Prill-ShtatorPagesa: 45,000 lekë të reja 👉 Ndihmës Kama...
 • Profesioni: Kamarier restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Piceri Tirona Kerkon Staf

Selvia Pagesa: 60,000 Leke
Pizza Tirona Kerkon te punesoj :Picajol paga nga 300 mij deri ne 700 mij LekeKuzhinier paga nga 300 mij deri ne 700 mij LekeRecepsionisteMenaxherShef salle per restorantinKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene...
 • Profesioni: Picier, Kuzhinier ,recepsioniste ,menaxher ,shef salle per restorantin
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Premium Furniture Kerkon Te Zgjeroje Staf

Prush, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🔹Premium Furniture kerkon te zgjeroje staf.- Mobilier- Bojaxhi- Zmerilues- Ndihmes me ose pa eksperience puneGjinia femer ose mashkull.👉Paga : 30,000 - 70,000 leke📍Adresa :Prush,Tirane  ...
 • Profesioni: Mobilier,bojaxhi,zmerilues,ndihmes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Fast Food Mevlani Kerkon Te Punesoje Sanitare

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Fast Food Mevlani kerkon te punesoje sanitare .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Basic Snack Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier

Fresk Pagesa: Me Marreveshje
Basic Snack Bar Kerkon te punesoj :Kamarier Kriteret e kandidateve : Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te jene te gateshem te punoin me turne Basic Snack...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane🇬🇧🇩🇪

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 📣Kerkohen te punesohen Agjente Forex 🇩🇪- Gjermane🇬🇧- Angleze👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽️ Minimumi 6 m...
 • Profesioni: Operatore telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Zgara Tymi Ver Reci Kerkon Pjatalarese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Zgara Tymi Ver Reci kerkon PjatalareseKriteret e kandidateve :Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin Te dije te menaxhoi fluksin e punes Te jete pozitive dhe me integritet ne pune Zgar...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Bliss Coffe Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Kuzhinier Per Snack Bar

Rruga Sali Butka, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Bliss Coffe Lounge kerkon te punesoje kamarier/  dhe kuzhinier per snack bar🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshu...
 • Profesioni: Kamarier/e,kuzhinier per snack
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Bar Eden Park Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Qender,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Eden Park kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Sales Pagesa: Me Marreveshje
  Pastaria kerkon te zgjeroje staf  :- kuzhinier/e- ndihmes kuzhinier/e- prodhuese makaronash(deri 35 vjece)-sanitare (deri 45 vjece)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te mepar...
 • Profesioni: Kuzhinier/e,ndihmes kuzhinier/e, prodhuese makaronash ,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Wintergarten Bistro Kerkon Staf

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Wintergarten Bistro kerkon te punesoi:Kamarier/ E - Gjuha anglisht e domosdoshme Ndihmes Kuzhinier/EKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jene pozitiv ...
 • Profesioni: Kamarier/e ,Ndihmes Kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Kompania Beton Express Kerkon Te Zgjeroje Staf

Autostrada Tirane - Elbasan, Mullet tek ura e peshkatarit Pagesa: Me Marreveshje
🔹 Kompania Beton Express kerkon te zgjeroje staf.- 5 shofera betonieresh : Rroga - 60,000 leke- 3 ndihmes pompe : Rroga - 40,000 leke👉Orari zyrtar i punes : 08:00 - 17:00Shoferet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese.📍Adre...
 • Profesioni: Shofer betonieresh,ndihmes pompe
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Pizza & Pasta Ogi Kerkon Kuzhinjier/e, Ndihmese Guzhine Dhe Kamarier/e

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizza & Pasta Ogi kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:- Kuzhinjier/e- Ndihmese guzhine- Kamarier/e restoranti👉 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Of...
 • Profesioni: Guzhinjier/e, Ndihmese guzhine, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Motorrist, Kamarier/e Dhe Sanitare

Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje motorrist, kamarier/e dhe sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune ne   restorant.   - Me motorrin e vet.    -  8 ore pune.   - Te jene te komuniku...
 • Profesioni: Motorrist ,kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

TET WINE SHOP Kerkon Shitese

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
TET WINE SHOP kerkon shitese me kohe te plote👉 Kriteret e punes per kandidatet :    - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Te njoh te pakten 1 gjuhe te huaj (Anglisht/Italisht)   - Te jete e paraqitshme, e qeshur, e shkathet, korrek...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 09/04/2021
Tirana

“NONA” Kerkon Te Zgjeroje Staf

Teg,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
“NONA” kerkon te zgjeroje stafSPECIALIST SHITJESH1. Kontrolli I Shitjeve ditore midis printerave fiskal dhe Sistemit Financiar2. Evidentimi I diferencave ne shitje dhe ndjekja me Departamentet perkatese per sistemimin e tyre3. Perpilimi I Fatura...
 • Profesioni: Specialist shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Mobileri 3 Yjet Kerkon Te Punesoje Usta Dhe Ndihmes

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Mobileri 3 Yjet kerkon te punesoje -usta -ndihmes✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adresa:Ti...
 • Profesioni: Usta , Ndihmes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Nest Pizza Kerkon Te Punesoje Picier Dhe Ndihmes Picier

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Pizza kerkon te punesoje picier dhe ndihmes picier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: picier,ndihmes picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Shitje Produkti Celiku(profile & Llamarina ) Kerkon Punonjes

Rrethrrotullimi i sanatoriumit,Sauk Pagesa: Me Marreveshje
  🔹 Shitje produkti celiku(profile & llamarina ) kerkon punonjes:- Shofer per kamioncine te vogel- Punetor i brendshem ne magazineNje person qe i ben keto dy pozicione pune njekohesisht.👉Patenta : Klasi B📍Adresa : ...
 • Profesioni: Shofer + punonjes i brendshem
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/04/2021
Tirana

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 -Banakier( pagesa 35,000 leke , 8.5 ore pune)- Kamariere ( pagesa 25,000 leke ,8.5 ore pune) -Motorrist.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen ...
 • Profesioni: Banakier,kamariere,kamarier,sanitare,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

📣📢Mos E Humb Mundesine!!! Punesohu Menjehere Si Agjent Tregtare Ne Kompanin Gjermane

Ysberisht, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
◻️Mosha 20 - 40 vjec.🚗Te kene patente dhe makine personale.🔋Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore. 👉🏻Ofrohet:💰Bonuse shume te mira, nga me konkurrueset ne treg⚡Trajnime periodike dhe mundesi rritje ...
 • Profesioni: Agjent Tregtare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Shkoder

Godija Hotel & Suites,Velipoje Kerkon Te Zgjeroje Staf Per Sezonin Veror

Velipojë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Godija Hotel & Suites kerkon te punesoje: - Kamarier/e bar dhe restoranti -Banakier/e dhe ndihmese - Picier ( furrë druri)- Sanitare Hoteli-Mirmbajtes ambjenti/kopshtar✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience t...
 • Profesioni: Kamarier,e Banakier Ndihmes banakier Picier Sanitare hoteli Mirmbajtes ambjenti/kopshtar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Ejona Restaurant Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Brigada 8, Bllok Pagesa: Me Marreveshje
 Ejona Restaurant kerkon te punesoje:- ndihmes kuzhinier-banakier turn i pare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur...
 • Profesioni: Banakier , ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣📢Kompania Impact Kerkon 50 Operator/e Ne Gjuhen Gjermane 🇩🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact" kerkon 50 operator/e  ne gjuhen:🇩🇪 Gjermanisht 👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baz...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Vila 135 Kerkon Banakiere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Vila 135 kerkon Banakiere (femer)Kriteret : Te jete rreth  moshes 30 deri 35 vjeceTe kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe me integritet ne pune👉Ofrojme k...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣📢 Mos E Humb Mundesine!!! Kompania Impact Sh.p.k Kerkon 50 Operator/e Ne Gjuhen GREKE Dhe IT

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
💸 Page baze 500 euro.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.📝Kontrate te rregullt pune.🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese.👥Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne gr...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣📢Profit-Org-Call Center Ofron Mundesi Te Reja Punesimi Si Agjente Telefonik Ne Gjuhet: Angli

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Profit-Org-Call Center hap vende te lira pune si Agjente Telefonik ne Gjuhet:🇮🇹Italisht👉🏻Kerkohet: 👉🏻Ofrohet:💰Bonuse javore dhe mujore ne baze te performances individuale .👥Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit...
 • Profesioni: Agjente Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣PO KERKON NJE VEND PUNE QE TI PERMBUSHE AMBICJET E TUA? APLIKO TANI!! BDM GROUP! 🇬🇷🇩

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣"BDM GROUP"  hap vende te lira pune ne pozicionet:◽Greqisht -> Operator/e◽Greqisht -> Retention ( Vetem me eksperiece.) ◽Spanjisht -> Operator/e◽Gjermanisht -> Operator/e📌Kriteret:🗣️Te zoteroje gjuhen perk...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

🔈Kerkohen Agjente Telefonike Ne Gjuhet Anglisht ,Spanjisht ,Italisht.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
 🔹Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhet ANGLISHT/SPANJISHT/ITALISHT.👉Eksperienca nuk eshte e domosdoshme. Paga baze eshte duke f...
 • Profesioni: Agjente telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane , Spanjolle , Angleze 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
◻️ Angleze - Page Baze 400 Euro & 100- 150 FTD👉🏻Kriteret:〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.📝Kontrate e rregullt pune. ...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Vila 135 Kerkon Banakiere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/05/2021
📣Vila 135 kerkon Banakiere (femer)Kriteret : Te jete rreth  moshes 30 deri 35 vjeceTe kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe me integritet ne pune👉Ofrojme k...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

🔈Kerkohet Staf Pune

Tiranë, Albania Pagesa: 600 Euro Aplikimet deri me: 02/05/2021
 🔈Kerkohen operatore ne gjuhet :- Italisht-Gjermanisht-SpanjishtOpener , closer , retention , team leader , Flor manager👉Kriteret e punes per kandidatet:- Me ose pa eksperience pune- Te kene njohuri bazike mbi gjuhet perkatese.- Te je...
 • Profesioni: Operatore telefonike, Opener , closer , retention , team leader , Flor manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Shef Kuzhine, Kuzhinier Dhe Kamarier Restoranti

Qender,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/04/2021
Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:- Shef kuzhine- Kuzhinier me eksperience- Kamarier Restoranti🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Gjuhet e huaja prioritet.   - Te jene te sjellshem me staf...
 • Profesioni: Kamarier restoranti,shef kuzhine,kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Lezhe

Hotel Bar Restorant Ne Shengjin Kerkon Staf

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/05/2021
 Hotel Bar Restorant ne Shengjin kerkon stafKamarier/eBanakier/eSanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.  ...
 • Profesioni: Banakier/e,kamarier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Elektricist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Kerkojme te punesojme Elektricista me eksperience te gjere ne fushen Elektrike! Kushte te favorshme pune dhe paga te kenaqshme ne baze te aftesise individuale! Kandidatet duhet te plotesojne kushtet e meposhtme: 1-Aftesi teknike. 2-Korrekt m...
 • Profesioni: Elektricist/Usta
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣📢 ForTrade Albania Kerkon URGJENT!!! Account Manager Ne Gjuhet: Gjermanisht/Greqisht 🇩🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Agjent FTD --->  Gjermanisht 🇬🇷 Agjent FTD ---->  Greqisht 👉🏻Kerkohet: 👌🏻Nivel mbi mesatare...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Daso Bar Lounge Kerkon Banakier/e

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Daso Bar Lounge kerkon te punesoje:-  Banakier/e, me eksperience.👉 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen&am...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Himare

🏨 Hotel Ne Himare Kerkon Staf

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🏨Hotel ne Himare kerkon te punesoje staf: Recepsioniste Kamariere Sanitare ◾️Ofrojme page te kenaqshme, kushte te mira pune, akomodim dhe ushqim i sigurar nga ne. 📍Adresa: Himare ...
 • Profesioni: Sanitare, kamariere, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣📢Profit-Org-Call Center Ofron Mundesi Te Reja Punesimi Si Agjente Telefonik Ne Gjuhet: Angli

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Profit-Org-Call Center hap vende te lira pune si Agjente Telefonik ne Gjuhet:🇮🇹Italisht👉🏻Kerkohet: 👉🏻Ofrohet:💰Bonuse javore dhe mujore ne baze te performances individuale .👥Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit...
 • Profesioni: Agjente Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Bar Eden Park Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Qender,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/05/2021
Bar Eden Park kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

📣📢Mos E Humb Mundesine!!! Punesohu Menjehere Si Agjent Tregtare Ne Kompanin Gjermane

Ysberisht, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
◻️Mosha 20 - 40 vjec.🚗Te kene patente dhe makine personale.🔋Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore. 👉🏻Ofrohet:💰Bonuse shume te mira, nga me konkurrueset ne treg⚡Trajnime periodike dhe mundesi rritje ...
 • Profesioni: Agjent Tregtare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi ImobiliareNe mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne sek...
 • Profesioni: Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/04/2021
Tirana

Agjent Telefonik Italisht Dhe Greqisht

Rruga TIsh Daija Pagesa: 70,000 Leke Aplikimet deri me: 05/10/2021
Agjente ne Gjuhen Greke dhe Italiane. Ajo qe ne po ju ofrojme: Punesim te perhershem Paga konkurruese Mundesi rritjeje profesionalisht Ambient dinamik, motivues dhe aktiv Paga baze + bonuse te larta Kontrate pune sipas Kodit te Punes. Ora...
 • Profesioni: Agjent Telefonik
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/04/2021
Tirana

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Kamarier Bari Dhe Restoranti

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/06/2021
Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoj :Kamarier BariKamarier RestorantiTe jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jete te qeshur dhe pozitiv Te kene eksperienc te mepareshme puneBar Restornat Lulishtja 1 Maj ofron kushte te mira pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

UNIZKM Shpall Vend Te Lire Pune

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/04/2021
La Fondazione NSBC intende assumere una segretaria didattica presso l'Università Cattolica NSBC per il corso di Medicina. I candidati devono soddisfare i seguenti criteri:1.Laurea conseguita presso l'Università Cattolica NSBC, le Univer...
 • Profesioni: segretaria didattica
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021
Tirana

Mobileri 3 Yjet Kerkon Te Punesoje Usta Dhe Ndihmes

Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/04/2021
Mobileri 3 Yjet kerkon te punesoje -usta -ndihmes✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adresa:Ti...
 • Profesioni: Usta , Ndihmes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/04/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim