Job Offers in Tirana, Profession Banakier/e dhe Sanitare , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 01/10/2022 12:24 Post ID: 83180


Payment

By Agreement

Pozicioni
Banakier/e dhe Sanitare , Work Experience: With experience
👷 Shift Work
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Maps
Reads 143

Wake Up Coffe Bar kerkon te punesoje

-Banakier/e

-Sanitare 


Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga e Kavajes

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕