Union Contact kerkon supervizore dhe konsulente ne gjuhen italiane Tirane

Oferta Pune 14/10/2020 10:01 Post ID: 5459


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni OPERATORE/SUPERVISORE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender, Rruga Kavajes - Harta
Lexime 4453

Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.

Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!

Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e mire-zgjedhur, bej zgjedhjen e duhur sot. Rritu me ne.


📣Supervizoret me grup kane bonus mireseardhje!


OFROHET:

👉 Pagesa nga me te lartat + gara dhe bonuse mujore,

👉 Ambjent dinamik dhe motivues,

👉 Rritje profesionale,

👉 Trajnim i paguar,

Ju mirepresim pran zyrave tona:  ➡  TIRANE, ne qender sapo hyn  te rruga e  Kavajes te banka Raiffeisein  kati 6 ne ashensor 

Na ndiqni edhe ne:

 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/

 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contact/

 📱CEL:    MAIL 📧: [email protected] 


Afati i fundit i aplikimit: 10/10/2020 14:56

Njoftimi ID: 5459