Dua Coffe Shop kerkon te punesoje Ndihmes Banakier dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 16/01/2022 16:07 Post ID: 54106


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Ndihmes Banakier dhe Sanitare
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa 9 Katshet - Harta
Lexime 207

Dua Coffe Shop kerkon te punesoje

-Ndihmes Banakier

-Sanitare 


Kriteret e punes:


🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 

🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga per ndihmes banakier 35000 leke te reja + siguracione

💵 Paga per sanitaren 25000 leke te reja + siguracione 

1 dite ne jave pushim 

Puna me turne 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: 9 katshet 


Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2022 12:53