Premium Furniture Albania kerkon te punesoje Ndihmes mobilier, Zmerilues Tirane

Oferta Pune 25/01/2022 21:39 Post ID: 54044


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes mobilier, Zmerilues
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Vaqarr, Albania - Harta
Lexime 281

Premium Furniture Albania kerkon te punesoje:

-Ndihmes mobilier me ose pa eksperience pune 

-Zmerilues  me eksperience pune 


Kriteret e punes:


🔸Te jene te  sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te  shkathet dhe pozitive


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Transporti nga qendra e Tiranes .

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Tirane , Vaqarr ,PrushAfati i fundit i aplikimit: 03/02/2022 16:00