Vanilla Sky Boutique Hostel kerkon te punesoje Recepsionist/e Tirane

Oferta Pune 25/09/2021 13:44 Post ID: 43843


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Recepsioniste
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirane - Harta
Lexime 383

Vanilla Sky Boutique Hostel kerkon te punesoje:

-Recepsionist/e 

Kriteret e punes:

🔸️Te dije shume mire gjuhen angleze

🔸️Te jete e gatshme te punoje turni i trete.

🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive

🔸Te kete njohuri te gjuhes angleze

🔸Te kete disponibilitet te punoje turnin e III.

👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

🔸Kushte shume te mira pune

🔸Staf mikprites

🔸Orari i punes ne turnin e III.

📍Adresa: Rruga Pjeter Bogdani, Tirane

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!

Ju mirpresim!Njoftimi ID: 43843