Restorant Tomahawk kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhinier, Kamarier dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 24/09/2021 12:50 Post ID: 43254


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Ndihmes Kuzhinier, Kamarier dhe Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirane - Harta
Lexime 515

Restorant Tomahawk kerkon staf ne pozicionet:

-Ndihmes Kuzhinier

-Kamarier/e

-Sanitare

Kriteret:

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

-Te kene etike ne pune, aftesi bashkepunuse dhe komunikuese

-Te jene korrekt 

-Kamarieri duhet te njohe mire gjuhen angleze

Ofrohet:


-Paga :

Kamarier 40 000 leke te reja (neto)

Ndihmes Kuzhinier 40 000 leke te reja (neto)

Sanitare 35 000 leke te reja (neto)

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


Adresa: Rruga Sami Frasheri, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Tirane


Kandidatet mund te paraqiten ne zyrat tona ose te kontaktojne ne numrin e telefonit
Ju mirepresim te beheni pjese e ekipit tone!
Njoftimi ID: 43254