Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf Durres

Oferta Pune 18/09/2021 10:33 Post ID: 43242


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ekonomiste, Specialiste Marketingu, Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Picier, Banakier/e, Kamarier/e Restoranti, Kamarier/e Bari, Pjatalarese, Sanitare
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Durres - Harta
Lexime 223

🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:

-Ekonomiste

-Specialist Marketingu (Social Media)

-Kuzhinier

-Ndihmes Kuzhinier/e

-Pjatalarese

-Picier

-Banakier/e

-Kamarier/e Restoranti

-Kamarier/e Bari

-Sanitare

👉 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.Njoftimi ID: 43242