Someg Bakery kerkon te punesoje Kamarier/e, Specialiste Byreku, Pasticier, Shitese, Sanitare,Specialist buke, Ndihmes Furxhi Tirane

Oferta Pune 26/09/2021 14:41 Post ID: 43236


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,Ndihmes Furxhi,Specialiste Byreku, Pasticier, , Shitese, Sanitare,Specialist buke
Arsimi I Mesem
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Myslym Shyri, Tirane - Harta
Lexime 244

Someg Bakery kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

-Pasticier

-Specialiste Byreku

-Shitese

-Sanitare

-Specialist Buke 

-Ndihmes Furxhi

Kerkohet:

1.Specialist byreku me pervoje pune(te dije dhe fast food).Pagesa shume e mire.

2.Kerkojme pastruese.Puna turni i dyte orari 14.00-22.00.Pagesa shume e mire.

3.Kerkojme kamarier/e me pervoje pune.

4.Kerkojme shitese.Mosha deri ne 35 vjec.Puna me turne(nje jave turni i pare,nje jave turni i dyte).Te jete e komunikueshme dhe te punoje ne grup.

5.Pasticier/e me pervoje pune.

6. Specialist buke me pervoje pune.

7.Ndihmes Furxhi me eksperience pune

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme.

Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni

Njoftimi ID: 43236