Pizzeri Prestigjoze kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e Tirane

Oferta Pune 24/09/2021 09:22 Post ID: 43221


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirane - Harta
Lexime 64

Pizzeri Prestigjoze kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

-Banakier/e 

👉🏻Kriteret e punes:

🔸Te kete eksperience te meparshme pune ne restorant ose piceri

🔸Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem.

🔸 Te jene bashkepunetore me stafin dhe te di te punoje ne grup.

🔸Te jete i shkathet , poziteve me klientin ne komunikim dhe sherbim.

🔸Preferohet te dine gjuhe te huaj.

🔸Arsimi i mesem/ i larte.

👉🏻Ofrohet:

💵 Paga shume e mire + Siguracione.

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.

📍Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!Njoftimi ID: 43221