Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune per angjent/agjente Tirane

Oferta Pune Data: 04/07/2020 13:01 Post ID: 4081

Pro - Aqua International offers agent agent jobs

Pro - Aqua International Company Job Opportunities: For Agents Agents You are energetic, ambitious with good communication skills. Opportunity Training and part of an international network. For more information you can contact us at noPagesa Me Marreveshje
Pozicioni angjent/agjente
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 633

📣Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune : Per angjent/agjente terreni📣

✅Jeni energjik  ,ambicioz me aftesia te mira komunikimi?

✅Jeni midis 22-40 vjec/e?

✅Deshironi mundesi trajnimi dhe te jeni pjese e nje rrjeti nderkombetar ?

✅Kompania ju ofron page baze plus % (Fitime shume te larta ) 

✅Favorizohen aplikantet qe disponojne makine personale .

👉Per me teper informacion apo per te zhvilluar nje takim na kontaktoni ne nr e telefonit.
Njoftimi ID: 4081