Ofroj vend pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht. Tirane

Oferta Pune Data: 22/02/2020 21:05 Post ID: 3897

60,000 Leke

  •  Ofroj vend pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Offer Call Center Jobs German, Spanish, Italian.

Full-time and part-time telephone operators are required for German, Spanish and Italian. Hours: 10am - 7pm Monday to Friday and weekend breaks. Offer: * Competitive over market average (40000 ALL-60000 ALL) * Modern and comfortable working environment * Free training * Professional growth opportunities * Daily, weekly, monthly bonus. computer, e-mail. * Communication ethics and good behavior with clientsTo apply please send your picture resume to e-mail address [email protected], or write to us at whatsappPagesa 60,000 Leke
Pozicioni Operatore Telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 239

πŸ“£Oferte pune

Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane.
Orari: Full-time dhe part-time. Fundjava pushim

Pozicioni: Operator telefonik.


Ofrojme:
βœ…* Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL
βœ…* Ambjente pune moderne dhe komode
βœ…* Trajnim falas
βœ…* Mundesi rritje profesoinale
βœ…* Bonus ditor, javor, mujor.Kerkojme:

βœ…* Njohuri ne nivel mesatar te gjuhes Gjermane, Spanjolle dhe Italiane ne shkrim dhe te folur.
βœ…* Njohuri te perdorimit te kompjuterit, e-mailit.
βœ…* Etike komunikimi dhe sjellje e mire me klientet


Vendodhja: Rr. Dritan Hoxha, Laprake.

πŸ‘‰Per te aplikuar ju lutem nisni CV-ne tuaj ne adresen e e-mailit πŸ“© [email protected] , ose na shkruani direkt ne whatsapp per te fiksuar nje takim.

Afati i fundit i aplikimit: 12/03/2020 22:37

Njoftimi ID: 3897