Amo Bar Lounge kerkon te punesoje banakier ose banakiere Tirana

Oferta Pune 17/02/2021 19:30 Post ID: 3605


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier ose banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1286

Amo Bar Lounge kerkon te punesoj

-banakier ose banakiere

Kriteret e punes:

-te kene eksperience te meparshme pune

-te jene te shkathet dhe pozitive 

-te jene sjellshem dhe te qeshur me klientet dhe stafin 

💸Pagesa e kenaqshme

📍Adresa: Rruga Ifran Tomini
Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 07/02/2021 15:26

Njoftimi ID: 3605