Arena Restor Lounge kerkon staf Tirane

Oferta Pune 12/05/2021 21:35 Post ID: 33216


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,ndihmes kamarier/e,banakier/e,ndihmes banakier/e,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 153

 Arena Restor Lounge kerkon staf

- Kamarier/e

- ndihmes kamarier/e

-banakier/e

-ndihmes banakier/e

- sanitare 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga  e Elbasanit 

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 01/06/2021 11:12

Njoftimi ID: 33216