Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje specialiste byreku Tirane

Oferta Pune 07/05/2021 15:03 Post ID: 32863


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Specialiste byreku
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Abdyl Pajo, Tirana, Albania - Harta
Lexime 87

 Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje specialiste byreku

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin .

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Avdyl Pajo pas Concord Center

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 28/05/2021 15:03

Njoftimi ID: 32863