Caffe Poli’s kerkon sanitare Tirane

Oferta Pune 07/05/2021 13:52 Post ID: 32841


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Harta
Lexime 79

 Caffe Poli’s kerkon sanitare 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Bardhyl

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 28/05/2021 13:53

Njoftimi ID: 32841