Salciccio Panino Shop kerkon ndihmes kuzhinier/e Tirane

Oferta Pune 07/05/2021 13:41 Post ID: 32837


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes kuzhinier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata 19, Tirana 1001 - Harta
Lexime 156

 Salciccio Panino Shop kerkon ndihmes kuzhinier/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne


⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Gjin Bue Shpata 19, Tirana 1001

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 28/05/2021 19:41

Njoftimi ID: 32837