Depo shpall vend te lire pune. Tirana

Oferta Pune 07/04/2021 21:50 Post ID: 29284


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Person qe merret me foto/video per social media
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Casa Italia,Tirane - Harta
Lexime 888

  Depo kerkon te punesoje nje person qe merret me foto dhe  video per social media.

🔹Kriteret e punes per kandidatet :

- Te jene te perkushtuar ndaj punes.

- Te jene kreative.

 - Te jene korrekte dhe pozitive.

👉Te interesuarit mund te dergojne cv ne adresen [email protected]

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 23/04/2021 10:12

Njoftimi ID: 29284