💵Jeni gati te shumefishoni te ardhurat tuaja? ZZ Group po iu pret ! Tirana

Oferta Pune 07/04/2021 19:04 Post ID: 28901


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operatore telemarketingu
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tirane - Harta
Lexime 3765

 ​​​​​🔹ZZ GROUP ka nje pervoje disavjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filozofia jone eshte teresisht e orientuar drejt perkujdesjes per zhvillimin e aftesive te punonjesve duke i ofruar trajnime dhe mirepritur çdo risi, qe te ecim te gjithe sebashku drejt rruges se suksesit.

📌Aktualisht, kerkojme te punesojme operatore telemarketingu ne gjuhen italiane dhe gjermane.

👉Kushtet e punes:

- Paga te kenaqshme dhe konkurruese ne treg;

- Kontrate te rregullt ne baze te Kodit te Punes;

- Mundesi trajnimi jashte shtetit;

- Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj;

- Trajnime me pagese te plote.

- Paga : 500 Euro + Bonuse ne varesi te eksperiences.

👉Kerkesat e punes:

- Deshire per pune;

- Aftesi te mira komunikuese;

- Zoterim ne nivel mesatar (B2) ne  gjuhen italiane dhe gjermane;

- Bashkepunim ne ekipin e punes;

- Seriozitet ne pune;

- Ambicie dhe vendosmeri.

Te interesuarit te percjellin Curriculum ne adresen e-mail, [email protected]

📍Zyrat tona ndodhen Bulevardi Gjergj Fishta", nr. 146, prane hotelit Hilton Garden Inn, Tirane.Afati i fundit i aplikimit: 18/04/2021 20:23

Njoftimi ID: 28901